Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 17. 1. 2019 04:19

Dámy a Pánové,,,máme tady novou aktualizaci zabezpečení... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 18. 1. 2019 14:55

Ahoj, plánujete před novým androidem Pie dělat tovární nastavení, když jde o velkou aktualizaci kompletního prostředí? Já to neplánuji, továrko dělávám to jen v krajním případě, když něco zlobí... Co vy na to? :hm
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 19. 1. 2019 02:10

Tak mě po poslední aktualizaci trápí otáčení domovské obrazovky a obrazovky aplikací na šířku i když mám aktivovaný pouze režim na výšku,,,to by mě zajímalo kde je zakopaný pes...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 1. 2019 02:48

Madmaxkimi, jaký máš launcher?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 1. 2019 08:48

Original od Samsungu.

pavtoo: Mám dvě S9, na jedné jsem továrko udělal, na druhé již ne a oba běží stejně perfektně. Takže k továrku bych přistoupil v případě potíží. ;-)
Momentálně používám..

Samsung Galaxy S9 64GB + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 128GB + microSDXC Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 19. 1. 2019 09:33

Nick Cave,,,Samsungácký,,,já neexperimentuju,,,jsem na něj zvyklý,,,to otáčení jsem před časem zkusil zapnout vypnout,,,když tu byla o něm řeč,,,ale bez problémů to fungovalo,,,teď si to ale dělá co chce i když mám zaškrtlý pouze režim na výšku,,,továrko ale kvůli tomu dělat nebudu,,,i když mě to slušně točí,,,holt je asi čas nacpat do systému nějakou tu chybu,,,aby jsme vyměnili zařízení... :-(

-- 19. 1. 2019 09:44 --

Tak jsem zkusil klasický restart,,,nejdřív jsem ale vypl režim na výšku,,,to aby jsem to po tom restartu mohl jako aktivovat a už to šlape,,,já se v systému nějak nehrabu,,,tak jsem zvědavý co mě překvapí příště...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 15. 2. 2019 09:34

Android 9.0 Pie pro Slovensko, Bulharsko, nebo přes Samfirm... ;)
Přílohy
x.png
Samsung Galaxy Note8 SM-N950F Gold
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 2. 2019 10:43

Samsung Galaxy Note 8 dostáva na Slovensku aktualizáciu na Android Pie

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 2. 2019 12:25

To jsem zvědavý kdy uvolní pro Česko z volného trhu... Jsem nedočkavý na to nové UI.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Wraydroth 15. 2. 2019 12:37

Zdravím - jen pozor na jednu věc - v Pie přidal Samsung omezení že nelze mít 2x SIM + SD. Pokud to detekuje jak SIM tak SD v jednom slotu objeví se chybová hláška že je chyba ve slotu a nelze s tím nic udělat. Nedá se zrušit ani přeskočit. Na XDA je řešení v rámci ROOT. Já jsem downgradoval zpátky na Android 8 protože je to pro mě dost podstatná věc a ROOT nemám abych to jakkoliv řešil.
Tady je link na XDA (sice pro S9 ale je to úplně stejné) - https://forum.xda-developers.com/galaxy ... m-t3809073
Wraydroth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 15. 2. 2019 12:39

Hm a na Note 9 ORX ešte oficiálny update nie je.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod schumi71 15. 2. 2019 21:21

Zdravim všechny aktualizoval som cez Smartswitch a zatial funguje všetko ako má žiadne tovarenské nastavenia som nerobil ani žiadne factory reset iba som vypal Nova Launcher a tmavu temu high kontrast II teraz som zistil že tmave temy aj tato čo som ju mal su priamo v systeme iba ich telefon aktualizuje a daju sa potom zapnut priamo v nastaveniach inak cely system je trošku iny grafika ikony fotoaparat je tam celkom dost vela novych veci zatal spokojnost uvidim čo bude robit baterka
schumi71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod laryskyva 20. 2. 2019 13:16

Wraydroth píše:Zdravím - jen pozor na jednu věc - v Pie přidal Samsung omezení že nelze mít 2x SIM + SD. Pokud to detekuje jak SIM tak SD v jednom slotu objeví se chybová hláška že je chyba ve slotu a nelze s tím nic udělat. Nedá se zrušit ani přeskočit. Na XDA je řešení v rámci ROOT. Já jsem downgradoval zpátky na Android 8 protože je to pro mě dost podstatná věc a ROOT nemám abych to jakkoliv řešil.
Tady je link na XDA (sice pro S9 ale je to úplně stejné) - https://forum.xda-developers.com/galaxy ... m-t3809073

Note8 má jen jeden slot ne? Buď máš 2×SIM, nebo 1×SIM+SD. Nebo jak je to myšleno?
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 20. 2. 2019 14:58

Ano, ale fyzickou úpravou SIM karty a SD karty (ořez a obrus) bylo možné do jednoho chlívečku narvat SIM + SD kartu najednou a do druhého chlívečku SIM kartu v originální velikosti. Kupodivu to v kombinaci SIM1 + SIM2 + SD karta fungovalo :-)
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod hufnagll 20. 2. 2019 23:18

Zdravím.Chtěl bych si note 8 koupit ,ale mám strach ze šedivky,reklamace a tak,co myslíte? na levnejmobil mají teď zajímavou cenu.dik
hufnagll
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka