Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sachmar 31. 1. 2019 19:08

Díky je to česky?
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod jinryd 31. 1. 2019 19:42

jestli je to na mne, tak není. Je to ale velmi snadné pokud použiješ nápovědu na YouTube ;-)
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 31. 1. 2019 20:26

Tak nakonec jsem tam dal Bixby action a nastavil jsem si tam baterku,celkem dobrá apka.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod FeShiNe 1. 2. 2019 04:46

Neřešil jste někdo jak vypnout toho správce sim karet v notifikační liště při používání dual sim? Strašně mě... Našel jsem nějaké návody, ale na pie to nešlo. Předem díky
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod kotrbal 1. 2. 2019 20:32

SK TELEKOM BUDICEK, JE FEBRUÁR....
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 2. 2019 20:47

FeShiNe píše:Neřešil jste někdo jak vypnout toho správce sim karet v notifikační liště při používání dual sim? Strašně mě... Našel jsem nějaké návody, ale na pie to nešlo. Předem díky


Funkční a určené pro PIE na S9/S9+

https://forum.xda-developers.com/galaxy ... i-t3886653

Položka číslo 5: Remove Multisim Panel
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukke 3. 2. 2019 09:52

Dnes ráno mi nabehnul Android Pie. Jako ta grafika, to je katastrofa. Vše velké jako bych měl mít 5 dioptrií. Hodiny v liště přesunuty z pravé strany, kde byly 10 let, doleva! Proboha, proč?!
Lukke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 3. 2. 2019 10:09

Změna je život za pár dní si zvykneš jestli nejsi úplná konzerva. ;-)
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 2. 2019 10:24

Lukke píše:Dnes ráno mi nabehnul Android Pie. Jako ta grafika, to je katastrofa. Vše velké jako bych měl mít 5 dioptrií. Hodiny v liště přesunuty z pravé strany, kde byly 10 let, doleva! Proboha, proč?!


Evidentne jsi nepochopil smysl, tech velkych nadpisu apod.., je usnadneni pro ovladani jednim prstem, pri dnesnich nudlich, aby jsi dosahl na horni polozky napr. Takze rozhodne celkove vyrazny posun dopredu, nejen funkcne a ergonomicky.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 3. 2. 2019 11:34

kazda zmena trochu boli, treba si zvyknut, potom pochopis, ze je to teraz lepsie
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel2 3. 2. 2019 13:07

No ja si na vhled uz zvyk. :D Musim potvrdit, ze se asi opravdu uci, vydrz se postupne prodluzovala a je podle me +- stejna jako 8 pri skoro stejnem nastaveni. Co me ale nejvice vadi, tak ze vystup zvuku na sluchatka je o tridu i vic, niz jak v 8. Proste muzu delat co chci a vysledny zvuk je proste horsi. A to jsem to porovnaval se stejnym founem, kde se cekalo na 9(T-Mobile). Asi to softwarove nedotahli, nevim. Proste ja jsem asi konzerva a mam rad pod kontrolou nastaveni a nechci se jen spolehat na automaticke uceni a jeho postupne nastavovani. ;-)
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 3. 2. 2019 20:28

Mám problém s Dex pad a Kodi a to ovládání myškou. V okně i ve fullscreen. V systému ok, prohlížeč ok. Když telefon odpojim od Dex Pad podložky tak jde kody ovládat myškou taky normálně. Připadá mě jako by byl rozhozený obraz-místo s pozicí kurzoru. Kodi blbne jen přes tu podložku. Odinstalace a opětovná instalace Kodi nepomohla.
Díky
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 4. 2. 2019 06:36

Jednou máš "Kodi" podruhé "Kody" tak jak je to správně? :)
Píšeš že "i ve fullscreen" - to puštíš jak? Přes DEX MAX?
Sám jsem to teď vyzkoušel, v DEX MAX v expert módu překompiloval aplikaci Kodi, znovu nainstaloval a fullscreen funguje dobře i po odpojení od DEX stojánku.

V tomhle ti těžko někdo poradí, je to celé popsané dost nejasně, nejlepší je natočit z toho video a poslat odkaz s popisem chyby.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Lukke 4. 2. 2019 10:07

uiqjirka píše:
Lukke píše:Dnes ráno mi nabehnul Android Pie. Jako ta grafika, to je katastrofa. Vše velké jako bych měl mít 5 dioptrií. Hodiny v liště přesunuty z pravé strany, kde byly 10 let, doleva! Proboha, proč?!



Evidentne jsi nepochopil smysl, tech velkych nadpisu apod.., je usnadneni pro ovladani jednim prstem, pri dnesnich nudlich, aby jsi dosahl na horni polozky napr. Takze rozhodne celkove vyrazny posun dopredu, nejen funkcne a ergonomicky.

A jaký mají smysl ty hodiny na opačné straně?
Lukke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 4. 2. 2019 11:25

Stejný jako na pravé. :)
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků