Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 1. 2019 09:17

Samozrejme, ze to je v nastaveni. Ten telefon je v cestine, to je problem si to nastaveni projit?

Nastavení - Rozšířené funkce - Pohyby a eesta - Probudit zvednutim
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomvalla 26. 1. 2019 10:23

Od aktualizace zjišťuji ze mi to vice žere šťávu. A kdyz mrknu co, tak se tsm ukazuje Ambient display. Pred aktualizaci jsem tento problem neměl a Note9 mel perfekt vydrz. U vas je to v poradku?
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 1. 2019 10:36

Sice S9, ale oproti Oreo 8 rozhodně větší výdrž, tudíž u Note 9 by to mělo být podobné..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 26. 1. 2019 13:45

tomvalla píše:Od aktualizace zjišťuji ze mi to vice žere šťávu. A kdyz mrknu co, tak se tsm ukazuje Ambient display. Pred aktualizaci jsem tento problem neměl a Note9 mel perfekt vydrz. U vas je to v poradku?

Proveď tovární nastavení. Stává se, že při přechodu na nový android s tím mají některé aplikace problém a hlavně i ty doinstalované. To, že ti to ukazuje Ambient displej nemusí nic znamenat.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 1. 2019 13:48

Přesně tak, je to přeci jen přestup na vyšší verzi a někdy je prostě obnova tovarního nastaveni potřeba.
Přeci jen je to větší skok, každý používáme jiné aplikace a proto u někoho se mohou vyskytnout potiže a u někoho vůbec.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario355 27. 1. 2019 10:31

Prosím majitele Note 9, jak udělat abych se mohl z hlavní domovské obrazovky pohybovat taky doleva?Doprava to jde v pohodě, přidal jsem tam nějaké nejčastěji používané aplikace.Doleva to šlo, ale jen Bixby, tak to jsem vypl a teď to jde pouze doprava.Jak udělat abych se mohl pohybovat i doleva?Mám ještě Note 4, tam zase byl v levo Briefing, to jsem nějak zrušil a šlo tam normálně přidávat aplikace, u Note 9 nevím jak(jestli to vůbec jde).
Díky
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod jekar 27. 1. 2019 17:47

Prosím pěkně,věděl by někdo co s tím,mám Note9,a když mě přijde zpráva na Gmail,tak mě to 2x cinkne jako že přišla zpráva,a mám tam vždy stejnou zprávu 2x,děkuju za pomoc.Luboš
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 28. 1. 2019 23:53

mario355 píše:Prosím majitele Note 9, jak udělat abych se mohl z hlavní domovské obrazovky pohybovat taky doleva?Doprava to jde v pohodě, přidal jsem tam nějaké nejčastěji používané aplikace.Doleva to šlo, ale jen Bixby, tak to jsem vypl a teď to jde pouze doprava.Jak udělat abych se mohl pohybovat i doleva?Mám ještě Note 4, tam zase byl v levo Briefing, to jsem nějak zrušil a šlo tam normálně přidávat aplikace, u Note 9 nevím jak(jestli to vůbec jde).
Díky


Používám sice Nova Launcher, ale teď jsem to zkoušel a jde to normálně. Na ploše udělej dvěma prsty gesto "oddálení". Přesuň se doleva a vypni Bixby. Pak si přidej napravo druhou plochu a udělej z ní domovskou. Rázem máš vlevo plochu :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 29. 1. 2019 08:39

Mně se zdá, že to taky víc žere a to jsem továrko dělal a neobnovoval ze zálohy. Ten ambient display je podle mě AOD.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mario355 29. 1. 2019 17:59

hadasek píše:
mario355 píše:Prosím majitele Note 9, jak udělat abych se mohl z hlavní domovské obrazovky pohybovat taky doleva?Doprava to jde v pohodě, přidal jsem tam nějaké nejčastěji používané aplikace.Doleva to šlo, ale jen Bixby, tak to jsem vypl a teď to jde pouze doprava.Jak udělat abych se mohl pohybovat i doleva?Mám ještě Note 4, tam zase byl v levo Briefing, to jsem nějak zrušil a šlo tam normálně přidávat aplikace, u Note 9 nevím jak(jestli to vůbec jde).
Díky


Používám sice Nova Launcher, ale teď jsem to zkoušel a jde to normálně. Na ploše udělej dvěma prsty gesto "oddálení". Přesuň se doleva a vypni Bixby. Pak si přidej napravo druhou plochu a udělej z ní domovskou. Rázem máš vlevo plochu :-)


Děkuji moc, povedlo se :D
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod tomvalla 30. 1. 2019 11:42

Díky za tip s obnovou, zatím jsem se k tomu nedostal, ale pozorují s odstupem dní zlepšení výdrže. Opět se vracím k výdrži, jakou jsem měl před aktualizací, takže to řešit už ani nebudu. Pokud mi mobil s přehledem vydrží celý 1 den, tak je to pohoda :)
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod mario355 31. 1. 2019 17:27

Vážení, mám telefon pár dní, zatím maximální spokojenost se vším (měl jsem a stále ještě mám Note 4 jako rezervu).Mám Android 8.1.0, česká distribuce.Má vůbec smysl aktualizovat na Android Pie?Třeba co jsem četl, tak se mi nelíbí, že hodiny dali doleva.A co dál, jaká jsou pozitiva a jaká negativa?Můžete to někdo stručně shrnout?
Děkuji
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod tomvalla 1. 2. 2019 10:19

Hodiny vlevo jsou nepochopitelná volovina, ovšem po páru dnech mi to už ani nepřijde :) je to jen o zvyku, jako ve většině případů)

Mě osobně se líbí, že po aktualizaci aplikace Fotoaparát rozděluje režim Fotografie a Video .. :) nechápu, proč to nebylo už dřív, nicméně konečně je to tam.

Jinak rád bych se zeptal, jaké předpovědi počasí a widgety počasí používáte na aktualizovaném A Pie ? Morecast mi přestal fungovat a tak mám Accuweather .. a tam často blbne aktualizace teplot :(
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 2. 2019 18:24

Pořád řeším, zda mám svou S8+ vyměnit za Note 9. Dneska jsem si zašel do elektrowordu jej osahat. Velikostně skoro totožné s S8+, displej krásný, fotky budou taky perfektní. Jen stále váhám, zda těch změn oproti S8+ bude dost na to, abych prodal S8+ a doložil zase cca 6-7kk a vyplatilo se to.
anonymni

Odeslat příspěvekod JetBlack8 1. 2. 2019 19:17

Ahoj, snad ti pomuzu, mel sem par mesicu s8+ pak kvuli velikosti iphone x a ten mi zas prisel malej tak sem ho vymenil za note 9, ten je super, vse si nastavim podle sebe a co nejde systemem na to si stahnu appku, zo proste u iosu nejde, sem fakt spokojenej, ale ma to minus, cekam na android9 tam se snad zlepsi ovládací prvky, rozvržení obrazovky příjde mi tedkon ze ten systém je delany na mensi displej ale výhodný které ma jsou supr a nevýhoda- hmotnost, je už prostě cejtit, je ze skla takze bez krytu ten uchyp je nejistý, a bez pasku u sebe nemůžu brát telefón, sednout si do auta s telefonem uz není šance a všeobecne, příště jdu do menšího, třeba s10 když bude v 5.8, pero nepoužívám
JetBlack8
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků