Aplikace > označovací kalendář

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 1. 2019 18:11

Ahoj, existuje na android nějaká, klidně jednoduchá aplikace kde bych si mohl označovat v kalendářu, nepotřebuju nebo spíš nechci aby mi to pípalo nebo vyskakovaly nějaké upozornění?

Prostě označit si na celý rok jak mi vychází směny, abych když kouknu třeba na září tak věděl, nic víc bych asi nepotřeboval.. :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 26. 1. 2019 19:34

Google kalendář, na co něco jiného? Upomínku si nemusíš nastavovat.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 1. 2019 19:54

Jako tam jsem to myslím kdysi zkoušel, ale to bylo ve stylu každý den otevřít, něco tam pomačkat.. a takhle to dělat na celý rok, to bych dělal do večera..

Něco jen aby se ty dny označením třeba zabarvily by mi stačilo..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 1. 2019 09:08

Dík, to asi budu instalovat, zkoušet mazat jeden za druhým..

Osobní zkušenost nikdo takhle nemáte? Směny do práce takhle nepotřebujete plánovat, nebo tady jsou samí studenti? :D

Nebo vlastně většina pracujících dělá osmičky klasika celý týden, tak nepotřebují nic plánovat, to je pravda.. :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 27. 1. 2019 10:06

Víš co, kup si papírový kalendář, třeba s kočičkama a barevný fix, nebudeš muset nic instalovat, když dokážeš vybrat dostatečně kontrastní barvu tak na první pohled vidíš kdy hákuješ a kdy můžeš zapařit.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 1. 2019 11:34

To jo, ale to bych musel tahat furt sebou, mobil většinou beru.. :D

Dobrá, mám asi nesmyslné požadavky, tak už to neřešme..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kasprik 27. 1. 2019 11:55

Samsung kalendář.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 27. 1. 2019 12:41

Zkus https://play.google.com/store/apps/deta ... ercalendar
Potřeboval sem to samý a po pár zkouškách různejch app sem zakoupil pro.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 1. 2019 13:30

Nooooo konečně.. :tleskani :tleskani to vypadá že by mohlo být ono.. Zkusím, dík.. :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 27. 1. 2019 14:43

Má i widget a z Google kalendáře sem si natáhl svátky kdy je volno. Když sem se synkem např. u očaře a objednává nás na příště, tak kouknu kdy se mi to hodí atd
15485962556080.jpg

15485962653601.jpg

15485962723802.jpg
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 1. 2019 19:32

Tak zatím narychlo vyzkoušené a paráááda.. :tleskani :tleskani ^^

Už základní free verze vypadá moc dobře, jednoduchá, funkční, v češtině, asi mi to bude úplně dostačovat. Případně uvidím co navíc to bude umět, ale už teď je to dokonalé.. o<:) :tleskani

Tak nakonec jste mi poradili a vyřešili moje požadavky, dík ;-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kasprik 27. 1. 2019 20:03

Je mi špatně jen když vidím ty služby.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 1. 2019 21:38

Já mám ty směny jednoduché: dvanáctky, 2dny práce, 2dny volno.. :) Takhle si můžu zakroužkovat kalendář na celý rok a vím třeba jestli jdu na vánoce.. :D

Zatím označeno jen do března..

Screenshot_2019-01-27-21-28-13-939_com.lrhsoft.shiftercalendar.jpg

Screenshot_2019-01-27-21-30-35-446_com.lrhsoft.shiftercalendar.jpg
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 27. 1. 2019 23:07

Já to mám pořád dokola tak sem dal opakovat zvolený obsah na dva roky ať vydím dopředu kdy co plánovat.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků