Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod naxalite_warrior 7. 1. 2019 09:54

Nevite nekdo jak v EMUI 9 vypnout zvuky u listovani polozek - napr. nastavovani casu buzeni, cas/datum v kalendari?
Bezne mam telefon v rezimu: media ztisena, nahlas jen pres sluchatka/bt, jinak normalne vyzvaneni hlasite. Cela navigace systemem je "zticha", jen to proklikavani datumy a casy....
Je to docela otravny, zvlaste v noci. To same tikani minutky, nastesti jen kdyz je aplikace otevrena. Kdyz bezi na pozadi prestane tikat.

Poznatek: docela fail, sice nepouzivam tichy rezim, ale jako default v tichem rezimu je potlaceni i budiku. Bacha na to:)

No hodne jsem se tesil na EMUI 9, ale je to plny nedodelku a nedoladenosti. Pri prepnuti mezi bezici aplikace se aktualni aplikace "schova"... to je takovy divny chovani, kdyz chcete ukoncit aplikaci (nektere opravdu potrebuju ukoncovat), jde se mezi bezici, pak se musi swipnout o jednu doprava a pak az ukoncit.
Taky jsem si vsiml, ze pri skoku mezi bezici aplikace v rezimu nalezato se prevrati i nalezato "desktop". Treba se toho jeste dockame, normalne Honor 10 plochu na siroko nepodporuje, ale pri prepinaci akci to na chvili problikne.

Uz si skoro rikam, jestli to vsechno nesesumiruju a nebudu reportovat:)
naxalite_warrior
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 7. 1. 2019 11:47

Dnes se dočkal asi zbytek distribuce aktualizace Pie.
Právě se mi nabízí ke stažení a instalaci
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 7. 1. 2019 12:00

Mne take, vecer doma aktualizuji
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 7. 1. 2019 12:23

Tak už mám aj ja ale hneď som zbadal prestala mi fungovať AI u foťáka a urobil som aj HR a nič má niekto podobný problem
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 7. 1. 2019 13:01

A uz mas i nasledny patch na fotoaparat?
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TommyTS 7. 1. 2019 13:15

Dnes už jsem konečně taky obdržel A9 a následně patch k fotoaparátu. Vše funguje, AI taky.
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 7. 1. 2019 13:36

Áno mám AI mi vôbec nerozoznáva scény ani oblohu to je čudne
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Matelko1 7. 1. 2019 13:39

Tak dočkal som sa aj ja :-) inštalovať budem večer tak dúfam že všetko bude fungovať ako ma :)
Matelko1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 7. 1. 2019 13:45

To je také najzávažnejšie čo som našiel ešte sa chcem opýtať dá sa vám meniť veľkosť fotografie lebo ja tam mam pevnú voľbu 4:3 16MP nič viac dá sa len v profi režime
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Matelko1 7. 1. 2019 13:59

16MP pri 4:3 je pevne rozlíšenie ak používaš AI. Ak vypnes AI môžeš si to nastavovať az po 24MP...
Naposledy upravil mople71 dne 7. 1. 2019 14:52, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace
Bývalý majiteľ Honor 4X, Honor 9 a momentálny majiteľ Honor 10.
Matelko1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naxalite_warrior 7. 1. 2019 14:39

tak dalsi bug. Prestali mi chodit notifikace z kalendare, coz uz vidim jako zavaznejsi problem. V nastaveni / oznameni / kalendar se mi vypnulo "informacni prouzky", tak jsem to znovu rucne zapnul snad je to jen ono a zadny bug primo v aplikaci.
Asi jsem hracicka a mam to vsechno custom nastavene (u neceho jen zvuk, u neceho jen informacni lista atd...), ale neprijde mi to jako zadny extrem. Po updatu je to na projiti cely konfigurace a znovu rucne nastavit:(
Docela to nasere, protoze pul dne mimo PC a z telefonu jsem se nedozvedel o schuzkach/ukolech :(

Kdybych tusil, ze po updatu na EMUI 9 budu zas pulku veci prenastavovat, tak uz rovnou udelam ten factory reset:)

Doplnění: "výborně" zapnutí a notifikace chodí jak zblaznene už asi podesáté na ten samý meeting:(
naxalite_warrior
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 7. 1. 2019 15:11

mne zas niektore aplikácie (IDOS, IRIS, FIO banka) nefunguju na mobilnom internete :( moc sa mi nechce do toho factory resetu ale evidentne ho budem musiet spraviť.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 7. 1. 2019 15:29

No reset treba spraviť každopádne tiež som tak urobil 2x ale AI mi nejde
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Skalicanko 7. 1. 2019 15:35

Zaujimave. Skusal som vyfotit viacero fotiek: zamracena obloha, sneh, atd. a vsetko v pohode. Navyse som urobil viacero fotiek a AI funguje stale, nakolko bol problem s tym, ze po par fotkach AI "zamrzlo".
Naposledy upravil guiz dne 7. 1. 2019 16:22, celkově upraveno 2
Důvod: Odstraněna citace!
Skalicanko
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 7. 1. 2019 15:38

Ďalej mi nefunguje miracast na mojom philipse a sledujem rýchlejšie vybijanie batérie no tento Android bude zábava
Bohem77
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků