Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Romi97 4. 1. 2019 14:34

Podle mě další update vylepší výkon, celkovou optimalizaci a stabilitu u většiny zařízení, většinou po ostrý verzi to tak je.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 4. 1. 2019 16:48

Jak dlouho myslite, ze nam honor na stale jeste svoji vlajkovou lod bude davat updaty a patche?
...jinak kategorie fotek se moc nepovedla, jako prvni post tam nekdo dal vylozene spatnou fotku v noci a hateri od konkurence se toho hned chytli :D
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 4. 1. 2019 17:01

Řekl bych, že ještě tak 2 roky. A10 bychom měli ještě dostat. Když už je pro P10(Plus) a Mate 9 Beta A9ky, který začínali na A7.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod Skalicanko 4. 1. 2019 17:11

Zatial sa na A9 nemozem stazovat urcite lepsie ako A8 a po "factory reset" estel epsie. Samozrejme ze "muchy" sa najdu. Mimochodom na Honor 10 je slubeny ( neviem uz presne kde som to cital) i dalsi Android 10.
Skalicanko
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 4. 1. 2019 17:17

Taky si nemůžu stěžovat, sice jsem dělal jen wipe cache preventivně, ale je to super. Rychlejší, jednodušší. Na to, že to je první verze A9, tak se hodně povedla.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 4. 1. 2019 18:20

inzaghi píše:Jak dlouho myslite, ze nam honor na stale jeste svoji vlajkovou lod bude davat updaty a patche?
...jinak kategorie fotek se moc nepovedla, jako prvni post tam nekdo dal vylozene spatnou fotku v noci a hateri od konkurence se toho hned chytli :D


Dal som ju tam ja :D na prvý pohľad je pohode, horšie to je keď si ju priblížiš.

Proste je to nočný režim z ruky tak, ako to fotí. Pravda, od AI som čakal viac. Sice som mal čo to popité ale nemôžem povedať že by sa mi triesli ruky :D.
Od toho ten nočný režim je aby sa AI dokazala nejako vysporiadať s dlhšiou dobou expozície bez statívu + ešte to asi skladá viac snímok dohromady, neviem presne ako funguje ten nočný režim. Treba si však uvedomiť že bola tma a chcel by som vidieť ine telefóny (do 10k !) čo by si s tým poradili bez statívu lepšie.
Napríklad vedľa to známy fotil na Honor 8 a tam to bola jedna veľká machuľa už na pohľad na telefóne. Priame zrovnanie nočného režimu H8 vs H10 dopadlo o dosť lepšie pre H10.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naxalite_warrior 4. 1. 2019 18:51

Pár dalších hodin s EMUI 9... Můj zmiňovaný problém s BT, autorádiem a VLC je asi definitivně pryč. Za to jsem rád. Fotky mi přijdou stejné (pořád si myslím, že tam má honor velké rezervy). Ovšem o plynulosti systému mluvit nemůžu. Třeba pohyb v Google Photos ve fullscreenu je des a běs. Můj předchůdce se SD435 vypadá ve srovnání s honorem jako raketa. Nedelal jsem wipe cache ani factory reset....možná o tom budu uvažovat...
naxalite_warrior
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 4. 1. 2019 18:58

Tak snad nam nekdy prijde update s vylepsenim fotek, hlavne pri horsim svetle nechyta spravny odstin barev. Radsi bych mel plno sumu a verne barvy, nez vse vyhlazene na ukor realnosti. Nemel by snad mit honor 10 stejne objektivy jako Nova 3? Ta foti asi lepe, ale prime srovnani jsem na internetu nikde nenasel, to je nejake podezrele. A jeste jsem koukal na fotky honoru kdyz jeste prisel na trh pred pul rokem a fotky mi prisly o dost lepsi, ze by to honor zabil nejakym updatem? U P20 pro takhle pry zabily schvalne kvalitu nocnich snimku, ve kterych byl spicka proto, aby si lidi museli koupit mate 20 pro. To by me hodne nastvalo s mobilem za 18 klacku.
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 4. 1. 2019 19:07

Je pravda, že fotky rezervy maj. Ale dostačuje mi to. Telefon mám krátce, zatím 3 verze (.120, potom rovnou . 151.,. 159 plus patch). Chtěl jsem vyzkoušet všechny verze zvlášť, hlavně kvůli focení, ale ze 120 mi to skočilo rovnou na 151, škoda. Myslím, že vylepšení přijde a každou aktualizací se to bude zlepšovat. Mohl by se už objevit třeba ve FF nějakej update brzo.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod KuBiss02 4. 1. 2019 22:43

Má Honor 10 a Huawei Nova 3 optickou stabilizaci?
KuBiss02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inzaghi 4. 1. 2019 23:50

Ani jeden, pouze elektronickou
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matelko1 5. 1. 2019 13:32

inzaghi píše:...jinak kategorie fotek se moc nepovedla, jako prvni post tam nekdo dal vylozene spatnou fotku v noci a hateri od konkurence se toho hned chytli :D

Kategoria fotiek je tam preto aby sme mohli davat priklady co sme sfotili a s akym nastavenim a diskutovat o tom, a komu sa tie fotky nepacia a je proti Honoru uz len z princípu tak nech na to nepozerá :-D
Bývalý majiteľ Honor 4X, Honor 9 a momentálny majiteľ Honor 10.
Matelko1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jbeke 5. 1. 2019 21:07

mne aktualizace na Android 9 stale neprisla
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 5. 1. 2019 21:15

Zkus ten návod z XDA, je to hodně jednoduchý.
Jinak jak jsem měl na A 8.1 problém s tím, kolik MB si to zálohování bralo z wifiny, tak dnes vesměs celej den na wifi a okolo 3MB. Problém vyřešen právě po přechodu na A9.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod khooca 7. 1. 2019 08:55

Tak jsem přišel na to, že pomalá animace při minimalizaci aplikace nově gestem se objevuje jen při použití jiného launcheru než EMUI. Vyzkoušel jsem nova, action a smart. Je to teda hodně nemilé.
khooca
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků