Samsung Galaxy A8s - bude to dobrá volba?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RT751 4. 1. 2019 21:12

Uvažuji o koupi tohoto samsungu, jaký na něj máte předběžně názor? Líbí se mi, že samsung použil IPS displej, líbí se mi vcelku nové One UI. Snapdragon 710 bude snad taky dostatečný procesor. Mám momentálně Mix 2S, mimo to, že MIUI je pro mě naprosto šílená nástavba, tak jsem naletěl DxOmark a koupil ho kvůli foťáku, který je ale tragický. Jakou kvalitu fotek bude mít podle vás A8s? Měl jsem dříve S7 a ta fotila poměrně dobře (rozhodně líp jak ten Mix), tak pokud by byl třeba někde mezi S7 a S8, tak by to bylo super.
Případně kam jinam přejít? Rád bych se vyhnul OLED displeji a koupil si telefon s kvalitnějším fotoaparátem. Cenově dejme tomu do 15 tisíc.
RT751
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 1. 2019 21:28

Ackove rady nefoti nijak extra, takze od fotaku bych si moc zbytecne nesliboval. S S řadou neporovnatelne.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 1. 2019 21:47

Podívej se na Huawei P20
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RT751 4. 1. 2019 21:47

Skovou řadu nechci, nemám rád amoledy a zhnuté už vůbec ne. To se raději podívám po konkurenci. Na tomhle se mi libí ten plochý IPS displej.
RT751
Junior

Odeslat příspěvekod RT751 11. 1. 2019 12:07

Tak jsem hledal na co přejít a mám pár modelů -
HTC U12+ - prakticky ideální telefon, jediné čeho se bojím jsou aktualizace androidu. HTC na ně kašle, nevydává měsíční updaty zabezpečení, což je škoda... Snad dostane android Q. Nemá notch, nemá zaoblené rohy, má QHD displej. Foťák hodnocen velmi dobře. Prakticky ideál.
Sony XZ2 - Mám rád sony, ale nemá jack a ta tloušťka se taky moc nepovedla. Vedle HTC ale velmi nadějný kandidát. Foťák mi z různých fotek co jsem z něj viděl přijde v pohodě. Rozhodně víc než na mém Xiaomi.
LG G7 - LG nemá moc dobré ohlasy, ale zas má Quad DAC, což mě jako vlastníkovi špuntových sluchátek za 5 tisíc přijde super. Lepší se tomu asi vyhnout.
Co si tedy vybrat? Čemu se chci určitě vyhnout je Xiaomi, Huawei, Lenovo a Apple, jinak je mi to jedno. Čím čistější android, tím lépe.
RT751
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 11. 1. 2019 12:37

Já bych si vybral lg G7. Mam monentalně S7 edge a náhrada by u mě byla případně G7.
S10 plus
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 11. 1. 2019 12:53

G7 je dobry. Az na tu tragickou baterii.
Hod oko na zenfone 5z. Spolu s G7 , mobily s IPS.
Jelikoz se chces vyhnout 3/4 mobilu kvuli znacky , tak uz nic vic nenajdes
hurec
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků