Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Romi97 3. 1. 2019 09:36

Tak to zkouším tim návodem přes HiSuite a když dám v HiSuite jako poslední krok Aktualizace systému, napíše mi to, že připojení k internetu není k dispozici. Dělám vše podle návodu, co s tim? Poraďte. :D
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 3. 1. 2019 09:52

Použil si to HiSuite čo je tam nalinkované? Niekto tam písal že s novším to nejde.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 3. 1. 2019 09:53

Taky jsem si toho všiml, zkouším teď s tou verzí 5. A vypadá to, že úspěšně.
Edit: už několik minut zásek stahování na 99%. Je to v poho?

-- 3. 1. 2019 11:11 --

Tak již hotovo, včetně patche. Paráda.

-- 3. 1. 2019 11:54 --

Ještě dotaz na ty, kteří mají A9. Máte taky zabezpečení z 1. listopadu/Novembra?
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod Matelko1 3. 1. 2019 12:05

Tiez uz taham A9, ale ide to stahovanie trva asi večnosť :hm

@Romi97 myslim ze tam ma byť Novembrove zabezpecenie, takze to mas spravne :-)
Bývalý majiteľ Honor 4X, Honor 9 a momentálny majiteľ Honor 10.
Matelko1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukom6 3. 1. 2019 12:16

Ano, ja mam tiež november (ako sa na vlajkovú loď patrý v januári :-[ )

Funguje Vám ten nazov siete v hornej lište?
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 3. 1. 2019 12:21

Myslíš název operátora? Zkusil jsem a jen při vypnutý wifi. Jinak se tam nevejde. Pokud teda myslíš tohle.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 3. 1. 2019 12:35

Áno. To som si nevšimol, dikes. Aj keď sa mi zdá že na A8 to ukazovalo aj s WiFi, avšak to je maličkosť.

Od včera zatiaľ testujem, spravil som len wipe cache a všetko vyzerá že funguje. Až na občasný nelogický preklad Slovenského jazyka. Niektoré vyrazí sú ako cez translator :( Napr. Launch records je preložené ako 'Spustiť záznamy' miesto 'Záznam spustenia' :D V Českom jazyku je to preložené správne.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inzaghi 3. 1. 2019 12:46

A co ten fotoaparat? Kvalita stejna jako na A8? Chtelo by to nejake forum pro honory, jako je huafan a lide tam davaji fotky focene mobilem
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukom6 3. 1. 2019 12:52

To neviem posúdiť, moc nefotím a najlepšie by bolo vytvoriť fotku pred a po update za tých istých podmienok. Čo sa fóra týka tak by možno nebolo odveci túto kategóriu Honor ešte rozčleniť podľa telefónov pretože potom v jednom vlákne o Honore 10 je všetko :( Avšak neviem kto je schopný to spraviť.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matelko1 3. 1. 2019 13:20

Na Huafan bola tema kde ludia postovali fotky a diskutovali ohladom nich celkom oblubena. A kedže Huafan uz bohužial nemáme musíme si to vytvoriť tu :-D

Nech sa páči: Foto z Honor 10
Bývalý majiteľ Honor 4X, Honor 9 a momentálny majiteľ Honor 10.
Matelko1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 3. 1. 2019 13:41

@inzaghi Po upgradu na A9 tam byl patch a ten měl vylepšit výkon a stabilitu fotoaparátu. Dneska zkusim nějaký večerní fotky třeba, když bude čas a subjektivně porovnám.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 3. 1. 2019 13:41

@inzaghi Po upgradu na A9 tam byl patch a ten měl vylepšit výkon a stabilitu fotoaparátu. Dneska zkusim nějaký večerní fotky třeba, když bude čas a subjektivně porovnám.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 3. 1. 2019 14:51

Čo sa týka fóra bolo by super ale pokiaľ som niekde čítal že honor výtvory tento rok ako náhradu za huafan tak uvidíme
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Matelko1 3. 1. 2019 15:38

tak moja aktualizácia skončila neúspechom... najprv sa mi nejako podarilo k nej dostať, ale sťahovanie trvalo 4 hodiny a na 99% to ostalo asi 45 minút, tak som to zrušil.. teraz mi ale HiSuite stále ponúka update na verziu 9 a bez toho aby som ho aktualizoval sa nedá spustiť.. takže netuším co mam robiť, postupoval som presne podľa návodu. Nejaké rady?
Matelko1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 3. 1. 2019 15:51

Matelko1 píše:tak moja aktualizácia skončila neúspechom... najprv sa mi nejako podarilo k nej dostať, ale sťahovanie trvalo 4 hodiny a na 99% to ostalo asi 45 minút, tak som to zrušil.. teraz mi ale HiSuite stále ponúka update na verziu 9 a bez toho aby som ho aktualizoval sa nedá spustiť.. takže netuším co mam robiť, postupoval som presne podľa návodu. Nejaké rady?

Odinstaluj a znova nainstaluj HiSuite (tu správnou verzi) a pak zkus opět podle návodu. Mně se to taky seklo na 99%, ale pak se to rozběhlo, stahování trvalo 30 minut, instalace 15
Edit: Po tom záseku, kterej trval asi 10 minut, jsem dal zpět původní DNS, dojelo to na 100% a pak to napsalo, že aktualizace se nezdařila. Vypojil jsem telefon, dal zpět to DNS, co je v návodu a pak najednou instalace.
Romi97
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků