Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kukom6 1. 1. 2019 17:07

pravda605: stranu dozadu je link na xda na tmavú tému. Nemám ju však odskúšanú, mne ešte aktualizácia neprišla :(
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 1. 1. 2019 17:53

Jde i na androidu 8 ale nic moc pro mě vyzkoušeno jinak také stále na andr. 8 :/
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matelko1 1. 1. 2019 22:49

objavil sa návod ako urobiť update na Android 9 s pomocou HiSuite. Osobne asi radšej počkám na oficiálnu OTA aktualizáciu, ale ak by niekto chcel návod nájdete tu: https://forum.xda-developers.com/showpo ... ostcount=6
Matelko1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salmiack 2. 1. 2019 08:40

Já jsem zkusil aktualizaci přes Firmware finder pomocí eRecovery. Stačí změnit DNS na routeru.
Salmiack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohem77 2. 1. 2019 12:52

No je to hrozné jak pomaly lezú tie aktualizácie ja tiež ešte čakám dúfam že už nie dlho
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 2. 1. 2019 12:53

Já taky počkám na OTA. Jaký máte pocity z A9? Baterka, rychlost, bugy...
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 2. 1. 2019 13:28

Salmiack: je potreba pred tým aby bol FW dostupný pre môj IMEI? Pretože stále mi v FF ukazuje že pre môj IMEI nebol A9 vypustený.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salmiack 2. 1. 2019 18:11

Kukom6: Aktualizoval jsem když bylo schváleno pouze pro telefon bez IMEI.
Salmiack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukom6 2. 1. 2019 18:46

super, tak to skusím, už som nedočkavý :D
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matelko1 2. 1. 2019 18:50

@kukom6 daj potom vedieť výsledok :)
Matelko1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inzaghi 2. 1. 2019 18:54

Kdo ma jiz update, zpozorovali jste nejake vylepseni v kvalite fotografii? Momentalne mi vadi dost kontrastni fotografie, kde tmave stiny jsou az cerne a svetle presvetlene. Nejlepsi fotky jsou v rezimu HDR. Take vernost podani barev neni uplne z nejlepsich, hlavne co se tyce pleti. Ma to nekdo podobne? To je jedina vec, kterou docela resim na jinak skvelym telefonu.
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salmiack 2. 1. 2019 20:13

inzaghi píše:Kdo ma jiz update, zpozorovali jste nejake vylepseni v kvalite fotografii? Momentalne mi vadi dost kontrastni fotografie, kde tmave stiny jsou az cerne a svetle presvetlene. Nejlepsi fotky jsou v rezimu HDR. Take vernost podani barev neni uplne z nejlepsich, hlavne co se tyce pleti. Ma to nekdo podobne? To je jedina vec, kterou docela resim na jinak skvelym telefonu.


Zatím jsem toho moc nevyfotil. Máš zapnuté AI? Ja ho vůbec nepoužívám.
Salmiack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukom6 2. 1. 2019 20:42

Matelko1 píše:@kukom6 daj potom vedieť výsledok :)

Funguje, spravil som to podľa toho návodu s HiSuite https://forum.xda-developers.com/showpo ... ostcount=6 . Akurát po zmene DNS na PC som ešte dal v prikazovom riadku ipconfig /flushdns aby to použilo tú novú DNS. HiSuite po chvíli našiel update a nainštaloval ho. Následne už v telefóne sa zobrazil patch cez OTA na fotoaparát. Celý proces je strašne ľahký. Treba si však dať pozor aky FW vyberáte a mať telefón na posledom A8 (u mňa to bolo 8.1.0.151)

K A9, to biele pozadie ovládacieho panelu je fakt :-! . Keby aspoň výrez tiež zbelol tak to nieje taka päsť na oko ako teraz.

Edit1: Tý ktorý už majú A9, funguje Vám Zobrazenie>Ďalšie Nastavenia> Zobrazit nazov operatora v stavovom riadku?

Edit2: celkom pekná téma: https://forum.xda-developers.com/honor- ... s-t3877496
Naposledy upravil kukom6 dne 3. 1. 2019 09:57, celkově upraveno 1
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inzaghi 3. 1. 2019 00:49

Funguje vam nekomu po naskenovani 3d obliceje nasledne oblekani a meneni vzhledu postavicky? Me se to zasekne na modre obrazovce a dal se nic nedeje. Myslim ze jde o aplikaci huaweipaipai. Dale mam jeste dotaz, zda jde nejak nastavit, aby se v notifikacni liste zobrazovaly vsechna upozorneni z jedne aplikace jako kazdy zvlast a ne sjednocenne do jedne notifikace. Mam aplikaci na ukladani poznamek v liste a kdyz jich ulozim vice tak se stejne zobrazi v jedne notifikaci a musim ji pak rozkliknout abych zjistil i ostatni. Na mem drivejsim LG G2 to nedelalo
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 3. 1. 2019 08:33

Tak čo sa paipai pobliekania týka na androide 8.1 neviem o nikom žeby mu fungovalo
Bohem77
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron