Internet v mobilu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ladisl 8. 11. 2018 11:46

Na data stačí dobít i 200, kdo chce i volání v síti zdarma (karta Na!Výběr) tak 300.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 11. 11. 2018 18:17

Máme v rodině 3x tarif Bussines Smart 100 ( 400 MB ) a 1x tarif Bussines Red LTE ( 1,5 GB ) cca 4 měsíce zpět dostáváme pro každé číslo měsíčně v samoobsluze dalších 100 MB. Nemáte někdo tušení o jakou "akci" jde?
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spinE. 20. 12. 2018 12:51

Zdravim. Potrebuji rychle radu. Jelikoz mi odesla uz asi treti SIM od Mobil.cz tak jsem se rozhodl dat sanci jinym. Volani a SMS je pro me druhorade (takrka nevyuzivam). Zajima me, kdo je na tom nejlepe s daty. Nechci davat nekolik stovek mesicne, jde mi spis o neco jako mel Mobil, napr. po vyprseni EDGE (alespon na nejakou dobu).

Jde mi spis o cenu nez objem dat, chci je mit jakoze "zalozne". Prijde mi uhozene doma platit za 150/10 necele 400,- a v CR za data takove rany.

Ten unlimited edge mi vyhovoval nejvice, kolikrat mi zachranil zadek ale po tom co jej u Mobilu zrusili se rada uzivatelu obratila jinam, a ja to vubec nesleduji.

Diky moc!

// dekuji za odpoved s Kaktusem - kdyz neobnovim kazdy mesic, maji tam nejake limity na zruseni karty atp? Priznam se, ze u Mobilu jsem treba pul roku/rok nenabijel :)))
Naposledy upravil spinE. dne 20. 12. 2018 13:16, celkově upraveno 1
spinE.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 12. 2018 13:14

Kaktus, jednorázový balíček 80MB za 50kč a potom do konce měsíce datovat zpomaleně 64/32 což je ještě také použitelné
Každý měsíc si musíš ten balíček sám obnovit

-- 20. 12. 2018 13:37 --

Buďto si můžeš nechat poslat sim zdarma s kreditem 10kč
https://m.mujkaktus.cz/simzdarma

anebo koupit v akci 2SIM za 100kč
https://www.mujkaktus.cz/kosik
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 20. 12. 2018 14:07

kdyz neobnovim kazdy mesic, maji tam nejake limity na zruseni karty atp? Priznam se, ze u Mobilu jsem treba pul roku/rok nenabijel :)))

Karta plati rok, balicek (a tim i internet) jenom 30 dni.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ladisl 21. 12. 2018 02:13

Asi bych dal přednost Twist kartě, kde je za dobití 300,- 100 MB na měsíc zdarma a jde využívat i připojení na den s tarifikací 1 KČ/1 MB, po vyčerpání 10 MB se účtování zastaví, ale připojeni funguje dál, max. stojí 10 Kč za den, ale jde vyčerpat 100 MB.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 22. 12. 2018 22:14

U toho Kaktusu je lepší 100kč sim kde úvodní bonusový kredit platí rok od aktivace SIM. Stačí vychytat jeden hepydej dobít máš jednou tolik co dobiješ a na rok máš vystaráno. Pak měsíčně kupovat jednorázový 50 Kč /měsíc s pofupovou rychlostí. Nebo zkus twist online jestli se dá ještě sehnat za 39 Kč 500MB s platností rok, účtuje po celých MB. Nakoupit do zásoby a po spotřebování zahodit dokupy se nevyplatí. Jen je to pouze datovka bez hlasových služeb.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 12. 2018 08:07

Ještě jsem si vzpomněl že i Tesco má za 49/měsíc jeho tarif "Na dosah" s mizernou rychlostí 16/16kbit bez omezení dat. Tam se nemusí nic hlídat ani nastavovat ale řekl bych že to je za hodně peněz málo muziky.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sumerian 4. 1. 2019 01:50

Končí mi teď rámcová smlouva, kde mám 1,5 giga internetu za 100 Kč. Měsíčně ale ve skutečnosti projedu tak max. 600 mega, jsem na wifi doma i v práci. Hledám náhradu a narazil jsem na ty Twist karty s kreditem 200 Kč, u kterých se uvádí jako že po přepočtu 500 mega internetu. Karta stojí cca 38 Kč. Až dosud je mi vše jasné. Problém, nebo problém v uvozovkách vidím v tom, že toto je systém 0,40 Kč za jeden mega. Není to účtování po kb. Nemám navíc přestavu, jak často se mobil připojuje k datům. Mám tam facebooky, messengery, moře programů na komunikaci atd. Jde mi o to, jestli se mobil třeba nepřipojí denně 300x na data a každá ta relace, byť se stáhne pár kb třeba, nebo jen půl mega, tak to vždy odečte oněch 0,40 Kč. Obávám se zbytečně? Omlouvám se za asi špatné zkratky veličin, ale věřím, že si rozumíme.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 4. 1. 2019 08:48

Ja jsem taky vetsinou na wifi a tech 500MB mi vydrzi treba 2 mesice. Takze ne, standardne to mobil nevycucne jen nejakym drobnym pripojovani a odpojovanim. Ale za 38Kc to muzes i zkusit, ne? :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 1. 2019 09:40

Nebo zkus Kaktus kde 2 sim za 100kč každá má 500MB+250 na sociály. Plus za 100kč kreditu se za 30 dní koupí to samé tj pro tvojí spotřebu za 100kč 4 měsíce internet s účtováním po kb.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod retazretaz 31. 1. 2019 04:49

Mám NOKIU 808, prestal mi fungovať INTERNET...vypíše mi "Nie je možné prihlásiť sa.Skúste znovu.
Poraďte prosím. ĎAKUJEM.
Nokia N 808 Pure View
retazretaz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 31. 1. 2019 06:27

hauzz píše:Ještě jsem si vzpomněl že i Tesco má za 49/měsíc jeho tarif "Na dosah" s mizernou rychlostí 16/16kbit bez omezení dat. Tam se nemusí nic hlídat ani nastavovat ale řekl bych že to je za hodně peněz málo muziky.


Je to skoro nepoužitelné, už jsem to zkoušel i reklamovat na lince, protože WhatsApp se často ani nepřihlásí, stejně tak Messenger hlásí offline. Kdyby to bylo aspoň 64/64, jako po vyčerpání u Kaktusu, tak by to šlo pěkně.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 1. 2019 06:32

retazretaz píše:Mám NOKIU 808, prestal mi fungovať INTERNET...vypíše mi "Nie je možné prihlásiť sa.Skúste znovu.
Poraďte prosím. ĎAKUJEM.

Asi skončila podpora OS
Zkus nainstalovat Operu mini nebo UC Browser
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiriko 21. 2. 2019 09:59

Chci pro maminku na zkoušku internet v mobilu, někde levně a jen trochu, aby sem tam mohla přijmout na whatsapp nějakou naši fotku. Nějaké zkušenosti u koho to najít? Samozřejmě i s nějakýma volnýma minutama. Rozhodně nechce tarif za pět set nebo dokonce více. Nejlépe kolem dvou set.
Jiriko
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků