LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod panrt 2. 12. 2018 15:27

Loader píše:Pánové Panrt a Tazz jsou zatvrzelí fanoušci LG, kteří neváhají zabřednout do osobních útoků.

Nicméně, fakt je takový, že LG s bootloopy (panrte, vygoogli si co to znamená, udělej to pro mě :) ) se potýkalo v minulosti a nejspíše dále potýká.

Odkaz na EN Wikipedii bude snad postačující:
https://en.wikipedia.org/wiki/LG_smartp ... oop_issues

Prostě na tento neduh LG trpí nejviditelněji - všichni LG fandíme, tak je nesmyslné se zde hádat. Někomu se závada projeví, jinému ne. Mě osobně se u LG také závada neprojevila, kamarádovo Nexus 5X na to bohužel dojel. Zbývá jen doufat, že ten Váš kousek na to trpět nebude.

PS: opravdu, ten odkaz na Wiki zmiňuje, že pokud máte T-Mobile a G7, můžete potkat bootlopy:

For some unknown reason, on 1st of December 2018 all of the European LG G710EM models that had a T-Mobile or T-Mobile based SIM card started bootlooping. The fix is yet to be found.



K tomu vyjádření naše EU verze má ale toto označení
G710EAW
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Tazz1 2. 12. 2018 15:27

panrt píše:Problém s bootlop měl LG ano ale to kvůli S808 ne kvůli chybě od LG, přítelkyně má od vydání G4 do posud a stále nemá problém a je bez chyby.

A ano já nyní mám přechodně Redmi 5 plus, čekám až se tu začne V40 prodávat pokud kua vůbec.


Jen bych doplnil, protože jsem tento problém studoval. Nezastírám, že z obavy, zda se mě také může týkat. Měl jsem desku vyrobenou v 02/2016. U desek roku výroby 2016 a zřejmě dále (pokud se ještě vyráběly) byl problém řešen tak, že se mezi spoj a zdroj tepla vložila nějaká přepážka, která alespoň zčásti bránila přívodu tepla ke spoji. Problém to neřešilo, ale velmi, podotýkám velmi redukovalo. Takže i při vysoké zátěži na pláži mi G4 vydržela. Ale to jen malé doplnění.

Každopádně jsem ještě zvědav kdy a u jakých modelů se dozvíme o LG bootloopu. To jako bychom tvrdili, že každému Samsung telefonu vybuchne baterie. Což je pochopitelně nesmysl.

-- 2. 12. 2018 15:29 --

Loader píše:Ale LG opravdu měl problémy s bootloopy a teď z neznámého důvodu i G7 ve spojení s T-Mobilem, nevím co na tom nechápeš. Zároveň jsem postnul odkaz na Wiki, kde je pěkná sumarizace.

Na ten zbytek nebudu reagovat, protože to nemá cenu, promiň. Přeberte si to s panrtem jak chcete.

Affected devices:
LG G4
Nexus 5X
LG V10 and V20
LG G3 & G5
LG Fiesta 2
LG G7 ThinQ



A já jsem někdy napsal, že NEBYL s bootloopem problém? Ano byl, u G4 a V10 trpěl snad každý pátý telefon, než přišly novější desky, které problém alespoň trochu řešily. Ale ják sám uvádíš, současný problém spíše souvisí s operátorem, takže asi uznáš, že to má do HW problému a bootloopu poměrně daleko. Nevím co na tom pořád nechápeš a proč pořád jedeš jak zaseklá deska.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 2. 12. 2018 15:30

VŠECHNO. TOHLE. JE. TAM. POPSANÉ.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 2. 12. 2018 15:38

Ano, díval jsem se na to. Prý VŠECHNY Evropské G7 se SIM kartou T-Mobile přešly datem 1.12. do bootloopingu.

Už tohle je nesmysl. Právě teď jsem se dovolal na jednu evropskou G7 co jede na T-Mobile. On zdroj wiki asi bude dobrý u spousty věcí, ale jako relevantní podklad pro mobilní technologie? Docela by mě zajímalo, kdo a za jakých podmínek tam tyto informace zadává. A jak moc se tomu dá věřit. Ale některým toto stačí :-)

-- 2. 12. 2018 15:41 --

Protože jak může bootloop v tom, co představuje, tedy HW problém, začít přesně ve stejný den a pouze ve spojení s určitým operátorem? Takže to bude spíše nějaký SW problém na straně T-Mobile, jak HW problém telefonu LG. Ale uvidíme, sám jsem na to zvědav.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod brazda.l 2. 12. 2018 16:08

Další info k restartování G7, nebudu říkat bootloop, aby někomu napraskly nervy je na androidforu.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 4GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+
| HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad R500 2732-7JG
brazda.l
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxsonic71xx 2. 12. 2018 16:17

Pantr: možná bys mi něco z toho cos napsal do očí řekl, ale ne vše. Hned po první vulgaritě, bys počítal chybějící zuby! Tomu věř :D

Tazz1+Pantr: napíšu to ještě jednou. Až na problém s displejem a problémy s reklamacemi u jednoho známého servisu Britex, jsem byl s LG spokojen. Vyhovovala mi nástavba, ale hlavně možnost probouzet tel. poklepem a toho bych se nerad vzdával i u dalšího telefonu. A pokud si dám do kupy mé další požadavky na nový tel. tak ani moc možností než tel od LG nemám. A proto i nadále sleduji LG. Stačí to takhle?

A co se týká té ruské rulety. Pokud si například přečtu toto : https://dotekomanie.cz/2016/03/lg-g4-objevily-se-potize-ktere-vase-zarizeni-usmrti/ , tak opravdu nemám potřebu se vydat do prvního obchodu a kupovat LG G4ku. U G6 byla zase ruleta s foťáky, tedy pokud se nepletu (jen jsem o tom četl 8-) ).

A přirovnání s tím autem bylo v tom, že pokud něco chci koupit , tak hledám o výrobku různé info a pokud najdu spoustu informací o možné problémovosti, tak přinejmenším zbystřím a počkám jak se věc bude vyvíjet dále a ne, že si budu říkat, že zrovna mně se ten problém jistě týkat nebude!
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/motory-tsi-skody-ci-vw-dal-nici-problemy-s-rozvody-na-jake-dat-nejvetsi-pozor-/
Nečekám, že to pochopíš :D
Naposledy upravil xxsonic71xx dne 2. 12. 2018 17:15, celkově upraveno 1
xxsonic71xx
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 12. 2018 16:58

Panrt každý má právo sdělit svůj názor, ale lze to říct ve vší slušnosti. Urážet a nadávat umí jen primitiv. Být to v mé kompetenci, za podobné vyjadřování máš Ban.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod panrt 3. 12. 2018 09:50

https://www.phonearena.com/news/lg-g7-t ... s_id111576

A už LG začal svolávát aby lidi donesly své LG G7 s tou chybou.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Hamon 3. 12. 2018 10:44

Je zajímavé že nikde se nepíše a nikdo nevyzkoušel tam vložit jinou sim od jiného operátora.
Jestli ten bootloop tam zůstane nebo foun se rozjede.
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martik__ 3. 12. 2018 10:46

Bez simkarty, případně se simkou jiného operátora, telefon po factory resetu funguje. Jakmile vložíš sim T-Mobilu, hned zásek a bootloop...
martik__
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivostro 3. 12. 2018 12:41

No tak pokud nahrajete verzi SW V10b, tak telefon funguje normálně (včera večer jsem to dělal), takže by mě zajímalo, jaký by byl postup při reklamaci, když chyba je SW telefonu, ale taky díky T-Mobile..
Doneseš telefon na reklamaci a? budeš čekat 3 týdny a pak ti tam akorát nahrají nějakou opravnou verzi FW,SW a jde se dál?
Ivostro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 12. 2018 13:39

Historie se opakuje: LG G7 ThinQ trápí bootloop problém

https://www.smartmania.cz/historie-se-o ... p-problem/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 3. 12. 2018 17:03

Aha, vidím, že sa tu presne o tomto píše posledné dve strany...pffuu.

A ja som chcel prísť a posťažovať sa ako už odkedy ten telefón mám som zažil viac zamrznutí a reštartovaní (ale žiaden bootlooping) ako za posledných XYZ rokov s Nexus 6P a 1+1. Asi na to nie je práve najlepší čas. :D

Inak ale dostalo ma minulý týždeň, keď som pozeral na služobný LG K10 a ten malý ohorok má už Android 8.1 (ale bezpečnostné záplaty len z 1.8.2018) a ja na G7 8.0 a záplaty z 1.9.2018.
Kolega si osobne myslí, že je to preto, lebo LG prinesie Pie na G7 ale ja si skôr myslím, že bohvie, či sa Pie vôbec dočkáme. LG má v mobilnej divízii problémy, uvidíme, čo nový šéf mob. divízie spraví a či dokáže niečo spraviť.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 3. 12. 2018 17:20

LG G7 ThinQ dostane Pie už se testuje, bude dokonce dřív mít než chudák Samsung který bude mít Pie až v Únoru příští rok.

Dokonce LG G7 One už má Android 9. Takže nebude problém to dostat do LG G7.
panrt
MobilManiak

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků