Samsung Gear S3 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod vormen 20. 9. 2018 10:18

Ahoj, mám nově S3 a spokojenost. Hledám aktuálně aplikaci pro nákupní seznam. Se ženou používáme Google Keep, na ten ale můžu v hodinkách zapomenout. Hledám nějakou náhradu, ideálně synchronizovanou s telefonem. Máte někdo doporučení na nějakou?
tak vyřešeno My Notes in Gear. Dá se do něj exportovat seznam z Google Keep. Asi nejlepší řešení pro Gear S3 :-)
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod Klamerka 2. 11. 2018 19:58

Zdravím

Zatím se se svými Gear S3 Frontier seznamuji, ale již nyní jsem narazil na drobnosti, se kterými bych se rád zeptal na radu.

Hodinky mají senzor na spodní straně, takže by neměl být problém, aby uměly detekovat, zda je mám na ruce. Nejde nastavit, aby se hodinky přeply do úsporného režimu, když nebudou na ruce? V noci na stolku, ale i ve dne si je často sundávám.

Zaregistroval jsem, že se kouknu na hodinky a ze zhasnutého displeje se displej rozsvítí v tlumené intenzitě. Pak trochu pohnu rukou a intenzita se malinko zvýší. Nevím, proč mám dvě intenzity podsvícení a podle jakého klíče se intenzita mění :oO
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod dadula2 3. 11. 2018 03:15

Klamerka:

1. Co konkrétně myslíš tím úsporným režimem? Mám tedy Galaxy Watch, ale za cca 7 hod spánku, kdy je mám z ruky sundané vezmou tak 2% z baterie, tak si myslím, že v nějakém klidovém režimu asi jsou. Můžeš si přece v aplikaci Wear zapnout funkci na zobrazení notifikací jen když máš hodinky na ruce.

2. Hodinky mají senzor okolního světla a případ který popisuješ se určitě stává za silného okolního osvětlení, kdy jako první naskočí tebou nastavený jas a poté automaticky přepnou na maximální. Pokud máš zapnutou funkci "Automaticky nízký jas", tak se hodinky v podstatě přizpůsobí okolnímu osvětlení ve 3 stupních intenzity (nízký jas - tebou navolená hodnota jasu - maximální jas).
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Klamerka 3. 11. 2018 15:03

1. Takto to mám nastaveno (Zobrazit jen při nošení Gear). Ale třeba v deset vytáhnu z nabíječky, a ráno v šest mám 92%, takže 8% za noc, kdy stejně žádná notifikace nebyla. Počítám, že mi hodinky vydrží cca 3-4 dny (přesně po 48 hodinách jsem měl 49% baterky), takže tam jsou 4 noci a když mi každá noc sežere 8%, je to třetina výkonu...nebo mám někde něco špatně nastavené

2. OK, tím to bude. Pozoroval jsem, když jedu autem. Mám ruku na volantu, zatočím, hodinky si myslí že jsem se koukl na displej a tak se rozsvítí. S rukou pohybuji, tak po chvilince vidím, že se jas zvětšil. Myslel jsem, že mám zase někde něco zatrhnuté.

Díky
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod dadula2 3. 11. 2018 23:21

Tak 8% baterie za noc je úplně normální hodnota. Já je zas nějak intenzivně nevyužíval (gps, měření tepu, atd.) a nabíjel jsem každý druhý den. Ona ta baterka není žádný zázrak. I proto jsem je prodal a koupil nové GW a tam je ta lepší baterka fakt znát.
Tak je můžeš na noc úplně vypnout, nebo vypnot BT, ale pokud tě vydrží v provozu alespoň 3 dny, tak bych to fakt neřešil.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Klamerka 10. 11. 2018 21:30

Hodinky (Samsung Gear S3) a telefon (Samsung J7): V notifikacích telefonu mám pořád informaci, že jsou připojeny hodinky (Samsung Gear S3, Připojeno k Gear S3 (77CF) přes Bluetooth).

Tuto notifikaci nepotřebuji a nechci ji. Nezjistil jsem ale, jak ji smazat. Jde to nějak?
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod dadula2 11. 11. 2018 00:16

Klamerka:

Mám teda S8, ale jde to: Telefon - Nastavení - Oznámení - Galaxy Watch Plugln - VYPNOUT
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Klamerka 11. 11. 2018 16:55

Tak v Oznámení nemám Galaxy Watch Plugin. Ani žádnou aplikaci Gear
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod maer1yn 20. 11. 2018 10:49

Klamerka píše:Hodinky (Samsung Gear S3) a telefon (Samsung J7): V notifikacích telefonu mám pořád informaci, že jsou připojeny hodinky (Samsung Gear S3, Připojeno k Gear S3 (77CF) přes Bluetooth).
Tuto notifikaci nepotřebuji a nechci ji. Nezjistil jsem ale, jak ji smazat. Jde to nějak?


Myslíš notifikaci, když táhneš shora dolů (Wifi, BT, ap.,)? Lehce na notifikaci přejeď doleva nebo doprava a měl by se objevit zvonek a Nastavení, zkus to tam vypnout. Nebo je to v Nastavení - Oznámení - Upřesnit - Gear S Plugin...
maer1yn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peter213 5. 12. 2018 17:37

Zdravím ako sa da nastaviť cifernik tak že budem mať len Hodiny červenej farby a ostatné údaje budú biele. A ešte aj ako nastavim REŽIM ODTIEŇE SIVEJ .ĎAKUJEM
Přílohy
art01.jpg
art02.jpg
Peter213
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dadula2 6. 12. 2018 16:32

Podle mě to nejde. Tahle možnost byla u ciferníku, který byl součástí nějaké starší verze Tizenu.
dadula2
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků