LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 27. 9. 2018 14:53

Tak to je snada normálka, u 99,9999 všech co brečí jak je něco špatně, je to rukama.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Gabbe 30. 9. 2018 18:59

Takéto nejaké reklamy sa objavujú na G6ke, napr. keď sa iba odomkne mobil, nie je pri používaní neplatných aplikácii, kde to je normálne
Přílohy
IMG-9671e63f387732270f9ffc68ddd021b1-V.jpg
Gabbe
Junior

Odeslat příspěvekod Paja-indian 30. 9. 2018 20:23

Gabbe píše:Takéto nejaké reklamy sa objavujú na G6ke, napr. keď sa iba odomkne mobil, nie je pri používaní neplatných aplikácii, kde to je normálne

Odinstaluj všechny aplikace, pak dej zpět jen to co používáš... Pěkně po jedné, ať víš, která to způsobí
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 30. 9. 2018 23:14

a nebo prostě použít nějaký "antivir" nebo program, který pomůže strůjce reklam detekovat např:
https://play.google.com/store/apps/deta ... nsdetector
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Guillemot 1. 10. 2018 07:44

Můžete prosím někdo vyzkoušet jestli funguje aplikace Fake GPS Location (třeba se i trochu pohnout joystickem)?
Na G2 mi fungoval, ale ten odešel a na Xiaomi RN4 mi skáče poloha z fiktivni na skutečnou (na Google mapách).
Předem moc děkuji.
Guillemot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 2. 10. 2018 10:30

Máš v nastavení vývojáře povoleno "simulace polohy"? Bez toho to nepůjde. :hm
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Guillemot 2. 10. 2018 10:50

Jistě že mám, jinak by ta aplikace nešla ani pořádně spustit. Na LG G2 mi jela v pohodě, ale na Xiaomi nejde a teď nevím jestli to není náhodou novějším androidem..
Guillemot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rakepka 4. 10. 2018 14:32

Jen dávám zpětnou vazbu k nedávné kauze záhadného nočního vybíjení baterie...
Ťukám to na dřevo, ale jak to zničehonic začalo, tak to po pár týdnech i skončilo. Dřív než jsem musel přistoupit k resetu do továrního nastavení. Čím to bylo a čím se to podařilo vyřešit, bohužel nevím. Dle mého názoru to byla nějaká SW chyba nějaké aplikace, kterou vyřešila nějaká průběžná aktualizace. Snad je tomu konec a nebude se to již opakovat. Každopádně děkuji všem, co se mi pokoušeli poradit a pomoci.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod Slaisik 9. 10. 2018 22:16

Jak poznám, jaký mám foták ve svém mobilu - jestli ten horší 2,09 nebo lepší 2,01. Koupil jsem si G6 již použitou a má aktuální Android Oreo tzn. vždy ohnisková vzdálenost je 2,04...

děkuji za informaci, nikde jsem toto nenašel..
Slaisik
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod rakepka 16. 10. 2018 07:34

Tak jsem to zakřikl!!! Dnes v noci po několika týdnech zničeho nic do rána baterka vybitá!!! Večer tam bylo 48%.
Takže jsem dokonce zaspal!!! Boj tedy pokračuje, soupeř si počkal až nebudu ve střehu:-)
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 16. 10. 2018 11:34

To je na nějaký blog tohle :) Co tentokrát ukazovalo využití baterie? Opět nic směrodatného?
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rakepka 17. 10. 2018 12:27

Bohužel nic. Vyzkoušel jsem teď nově Optimilizaci telefonu přes Smart Doctora...trochu mi pročistil telefon, opět vypnul Aktivity aplikací na pozadí...dnes v noci dobrý...uvidíme...
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod Hanz7970 24. 10. 2018 20:28

Dobry vecer, lze nejak vypnout dotazovani pri aktivaci/deaktivaci mobilnich dat zda ukon provest ci nikoliv? U droida 7 zadne dotazovani nebylo a docela to obtezuje na Oreu.

Dale pri aktivaci gps se to dokola dotazuje zda zvysit presnost urcovani polohy, pokazde davam Souhlas, dokola a dokola, taky bych ocenil kdyby se me to uz vickrat neptalo. Mam nastavenou vysokou presnost.

Dekuji za rady.
Hanz7970
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 27. 10. 2018 17:34

Na Alze se teď dá s jejich narozeninovýma šekama koupit G6 za 7500 kč.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků