Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 13. 9. 2018 06:34

Pablo, internet maxi neni z bonusového, to se mi teda nestalo. A jak mohu v aplikaci spustit FUP když nejdou data a volná wifina nikde. Ale to volání na infolinku není problém, do minuty to stihnu vyřídit.
Co je z bonusového a co není je jasně popsáno v ceníku. Složité to teda je... ale levné.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 9. 2018 10:34

Jak už jsem psal aplikace běží i po vyčerpání dat. Vyzkoušeno i v eu roamingu. Takže pro reset FUP přes aplikaci žádnou wifi nepotřebuješ.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PabloPicasso 13. 9. 2018 18:16

To intago:
Nevím jak to, že mi internet Maxi odečetli z bonusového kreditu, ale prostě to tak bylo.
Neměl jsem žádnej kredit, nabil jsem si v Tesku 300, tudíž jsem dostal dalších 330 Kč bonusových. Pak jsem aktivoval internet Maxi a po asi 10 dnech jsem 1x obnovoval reset FUP za 79 Kč. Teď mám ještě 260 Kč nebonusových, znovu jsem ještě nedobíjel. Takže z toho jasně vyplývá, že mi reset FUP a i internet Maxi odečetli z bonusového kreditu. Reset FUP jsem si dělal v samoobsluze, i když jsem již neměl data a nebyl jsem na wifi. Reset FUP jde v aplikaci aktivovat i bez připojení k internetu.
Přílohy
IMG_20180913_191358.png
PabloPicasso
Junior

Odeslat příspěvekod intago 13. 9. 2018 19:18

To je neuvěřitelné, že ti to strhli z bonusu.Mají v tom vážně trochu binec. Ale fakt je, že některým z nás stále dávají VPN za dobití. Většině už ale ne. Jeden si nedal SMS combozdarma a prokecal v síti celý bonus a měl vzteka. Inu chybama se člověk učí...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 9. 2018 06:04

Holt kdo nečte SMS pak povolá majlant... Co je psáno to je dáno... Na druhou stranu v aplikaci mám stále uvedeno u tarifu 2x kredit že při KAŽDÉM dobití získávám dvojnásobný ktedit a volání a sms do sítě Tescomobile na 30 dní zdarma.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 8. 10. 2018 16:26

Také jste dostali tuhle SMS?
OS: Odmenujeme za vernost! Zlata SIM karta s tarifem 2x vice kreditu na vas ceka v aplikaci Tesco Mobile na http://bit.ly/temNEWapp Staci o ni pozadat operatory v sekci Pomuzeme. Jen do konce rijna.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod pomah 8. 10. 2018 16:29

Je zdarma nebo placena?
pomah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 10. 2018 07:56

150 Kč za 2 kusy. Kredit má platnost 30 dní a je bonusový. Ten co dostaneš navíc. Takže nic moc. A šlo by to asi získat, i když ti žádná sms nepřišla a sim máš aktivní pár dní.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 11. 10. 2018 19:45

Nějak to celé nechápu. jaký bonus, ten co mají starší simky za dobíjení, nebo % z Clubcarty? Mám polochytrý mobil, tam appku stejně nedám... No, nakonec novou simku ani nepotřebuju...
Prostě se občas vyjadřují podivně, třeba tahle smska:
Dobry den, ze sveho objemu dat 0 MB jste vycerpali 80 % a zbyva Vam 0 MB. Abyste neprisli po vycerpani objemu o pripojeni k internetu, dalsich 50 MB vam muzeme opakovane navysovat za 10 Kc. Staci poslat SMS ve tvaru OBNOVDATA A na 999346. Vice na http://www.tescomobile.cz
Přitom nešlo o 80% ale o 100%. Internet se zastavil. O 80% mě neinformovali. Jindy mi restarovali FUPku i bez mého přání.... Jo a smsky internet r stále restart FUPU neudělají...

-- 12. 10. 2018 09:34 --

napsali mi na dotaz:

Dobrý den,

jedná se o SIM karty, které byly staženy z prodeje 25.2.2015, nyní je možné je po omezenou dobu znovu objednat.

S pozdravem

Petr Kolář
Péče o zákazníky

---to je teda velká věc! U staré simky dostanu na 247.- VPN a 7,5Giga, u nové pouhých 1,5GB!! :shock:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod alsiko 13. 10. 2018 10:25

Tak už nejde ani reset FUP z bonusového kreditu, ty ku.vy to minuly týden zrušili,takže odměna za věrnost pro staré sim s dvojnásobkem kreditu žádná, vyčerpám kredit a sim hodím do koše. Sbohem Tescomobile...
alsiko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 13. 10. 2018 11:49

Koukám, že tímhle stylem Tesco zajistí maximálně (u těch chytřejších) přechod ke Kaktusu, nebo Emtéčku...
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 13. 10. 2018 16:19

to snad ne, kde je důkaz? V Ceníku nic není!
Dojde-li k vyčerpání objemu dat, je možné si odesláním bezplatné SMS ve tvaru INTERNET(mezera)R na číslo 999346, nebo v internetové samoobsluze, objednat jednorázové obnovení objemu dat pro daný typ balíčku Tesco Mobile balíčky Internetu v mobilu . Jednorázově obnovený objem dat má platnost do doby platnosti balíčku Tesco Mobile Internet v mobilu a přenáší se do dalších období (balíčků) v případě, že je provedeno Automatické obnovení. .
intago
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2018 07:39

alsiko asi myslel automatické dokupování dat (50 Mb za 10 Kč), ten už fakt z bonusu hradit nelze.
Naposledy upravil anonymni dne 15. 10. 2018 03:52, celkově upraveno 2
anonymni

Odeslat příspěvekod intago 14. 10. 2018 12:09

To uz dlouho. A je to nevyhodne. Nevybrana data novych balicku se prevadeji
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 10. 2018 07:21

Přesně tak dokoupená data pomocí resetu fup se (pouze u nových) balíčků převádí do dalšího automaticky zakoupeného balíčku. Základní data převádí jen kaktus, tam se dají syslit data/minuty/sms.

-- 16. 10. 2018 13:47 --

Tak kolega volal na jejich infolajnu a prý ten dokup u nových balíčků byla chyba systému tak to napravili... RIP 50 GB/500 :-(
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků