Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 10. 10. 2018 08:07

@Angelko:

Stejně, jako někteří uživatelé napsali na Redditu, že nic nepozorují, já také na S9+ nic nepozoruji (mluvíme o jasné zelené barvě na okrajích).
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa_82 10. 10. 2018 08:20

Za jak dlouho od objednani svozu se u vas zastavilo PPL pro stary telefon? Pisou, ze se ozvou do trech dni.
Standa_82
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 10. 10. 2018 09:12

4.10.jsem koupil a přijeli včera. Praha.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod Angelko 10. 10. 2018 09:45

Loader: dakujem za odpoved, no som teraz dost na vazkach, ci si telefon nechat, alebo ho vratit. Zjavne to zalezi kus od kusu, co citam :(
Angelko
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 10. 10. 2018 10:08

Je to divný. Zkoušel jsem ale já nic nepozoruji. Vše bílé.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod tomrichter421 10. 10. 2018 10:24

Standa_82 píše:Za jak dlouho od objednani svozu se u vas zastavilo PPL pro stary telefon? Pisou, ze se ozvou do trech dni.


Přijeli do 3 dnů jak je psáno. U mě teda to tak bylo. Pak do týdne mi přišla částka za výkup telefonu na účet, po cca 3 týdnech částka za cashback (mají na to 35 dnů). Já měl ještě navíc v rámci cashbacku paměťovou kartu a ta přišla jako poslední až minulý týden.


@Angelko: Tak to je asi kus od kusu. Zkoušel jsem to u mě a nic nepozoruju a to jsem mobil kupoval koncem srpna. Mám konkrétně S9+ 64GB verzi.
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod Angelko 10. 10. 2018 10:37

diky za rady, uz som volal do mall, ci je mozna vymena kus za kus za rovnaku cenu aj ked padla akcia. Podla ich info je to mozne, tak uvidim jak dnes pochodim na pobocke. Ak nevymenia, vratim ho spat,lebo mi to pride ako dost fail od samsungu pri telefone za taku sumu.
Angelko
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 10. 10. 2018 11:40

Já bych to také vyměnil. Ať si Samsung deklaruje co chce, když existují kusy, které touto "vlastností" netrpí, chci přece taky takový.

-- 10. 10. 2018 12:41 --

tomrichter421 píše:Přijeli do 3 dnů jak je psáno. U mě teda to tak bylo. Pak do týdne mi přišla částka za výkup telefonu na účet, po cca 3 týdnech částka za cashback (mají na to 35 dnů). Já měl ještě navíc v rámci cashbacku paměťovou kartu a ta přišla jako poslední až minulý týden.


U mě to bylo naprosto stejné (Praha). Ty karty asi rozesílají po vlnách.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 10. 10. 2018 14:49

S čím si nevím rady je otravna navigační lišta bíle barvy na home obrazovce a dalších obrazovkách . Používám Nova launcher, zkusil jsem samsung témata a furt mám na home obrazovce dole bílí svítící proužek. Pokud vlezu do nastavení tak je líšta průhledná, téma mám tmavé a schová se. Mám to tak zámerně. Jak na navigační lištu na hlavní obrazovce. Děkuji
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 10. 2018 14:54

dej sem screen
Nejde to někde v nastavení Nova Launcheru vypnout?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 10. 10. 2018 16:10

Pohled na plochu, tu bílou mohu zaměnit za předdefinované barvy ale všechny jsou bílá s nepatrným nádechem třeba do žluté, to nehledam. V předchozí verzi os prý šlo vybrat vlastní barvu ale teď, netuším proč, to už nejde. Opět Samsung, co bylo fajn, to okleštíme, podobné Googlu.

Obrázek

V systému se to chová kulturně. V chomps sms je to taky stejně jak v systému. Koukám že i v jiných app to nesvítí bíle. A tohohle stavu bych rád docílil. Nova Launcheru jsem na toto nic nenašel.
Obrázek
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 10. 2018 16:24

Co zkusit jiný Launcher?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stahovac00 10. 10. 2018 16:29

sinco píše:Pohled na plochu, tu bílou mohu zaměnit za předdefinované barvy ale všechny jsou bílá s nepatrným nádechem třeba do žluté, to nehledam. V předchozí verzi os prý šlo vybrat vlastní barvu ale teď, netuším proč, to už nejde. Opět Samsung, co bylo fajn, to okleštíme, podobné Googlu.

Obrázek

V systému se to chová kulturně. V chomps sms je to taky stejně jak v systému. Koukám že i v jiných app to nesvítí bíle. A tohohle stavu bych rád docílil. Nova Launcheru jsem na toto nic nenašel.
Obrázek



Myslíš třeba něco takového? Mě se to změnilo pomocí tématu glass 3v2
Přílohy
Screenshot_20181010-172411_Samsung Experience Home.jpg
Naposledy upravil stahovac00 dne 10. 10. 2018 17:02, celkově upraveno 1
Nyní Samsung Galaxy S21
Předchozí telefony: Samsung Galaxy S9+ 256GB, Nokia Lumia 920
stahovac00
Junior

Odeslat příspěvekod Lufin 10. 10. 2018 16:46

flatliners píše:Tohle Samsung neumi..doporucuju aplikaci Glimpse Notifications.Pouzivam uz leta a funguje spolehlive


Aha, dík za radu. Překvapuje mne že zrovna takovou základní funkci samsung nemá. Přece jen když sedím u PC a cinkne mi zpráva na telefonu tak chci mít náhled, jestli to mám řešit hned nebo je to něco nedůležitého, případně to jen vezmu na vědomí aniž bych musel odemykat telefon.

Nicméně appku jsem nainstaloval a funguje to, takže díky :-)
Lufin
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 10. 10. 2018 20:07

Zdravim všechny chci kupovat tu S9 akci jsem nestihnul teprve zítra kamos veme ode mne moji S8 mate někdo zkušenost u prodejny mobilpohotovost jestli je to opravdu cz distribuce a jestli nejsou probleby s reklamaci diky
Novi michal
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků