Jaký telefon do 9000Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod standavfr 8. 10. 2018 18:41

Zrovna jako Samsung a jiné telefony s nadstavbou.Aspoň jim to šlape na první pokus a ne jako u Xiaomi na asi osmý.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stm01 10. 10. 2018 21:01

Ty zase plácáš nesmysly bez jakékoliv zkušenosti. Raději se věnuj tématu. Máme v pořadí patý Xiaomi doma (2 x Redmi Pro, Redmi 5Plus, Mi 5plus i MiMix a vše OK. Tak běž jinam trolit.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 11. 10. 2018 06:26

Po mojí zkušenosti mi už Xiaomi nesmí přes práh.Pro děti na hraní asi dobré,ale jinak?Chápu,že někomu to stačí.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 11. 10. 2018 12:51

Jo jasně, proto jsou čtvrtí na světě ve výrobě mobilů, co tam vtipného máš dál?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 10. 2018 14:39

standavfr píše:Po mojí zkušenosti mi už Xiaomi nesmí přes práh.

Z jakého důvodu? V čem konkrétně byl problém?
Ptám se proto, že mám Xiaomi jako favorita na příští smartfon
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 11. 10. 2018 20:06

Výkřik do tmy.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 12. 10. 2018 06:33

Týdenní aktualizace k ničemu,většinou s bugem,padání aplikací,postupně šla dolů výdrž baterie,čtečka otisků funkční na základě náhody,mírně vlhký prst nebrala,foťák na úrovni tlačítkového telefonu.Byl to Redmi note 4.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sentry 12. 10. 2018 06:38

@standavfr

Týdenní aktualizace určitě nejsou "stable", takže stačí, když si nahodíš poslední "stable" ROM a pak můžeš porovnávat a kritizovat.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 12. 10. 2018 08:05

Buga si tam nahrál sám.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 12. 10. 2018 09:03

standavfr - to myslis vazne? Ty srovnavas tydenii aktualizace, ktere nejsou urcene pro daily use, ale k testovani, se stable ROM? A i takovi lide maji volebni pravo (standavfr teda az z par let)
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 13. 10. 2018 10:12

Přesně tohle mám na mysli. Standafr tady mluví o týdenních aktualizacích, které normální kupující v telefonu nemá, pokud se sám nerozhodne dotoho hrabat. Snaží se být chlapec chytrý, ale dává úplně de...ní příklad. Dělal jsem to ještě u Redmi Pro svého i manželky, dal jsem tam jednu týdenní aktualizaci, po nějaké době další a když to blblo tak jsem tam vrátil co tu byla hodnocena jako nejspolehlivější. A pak raději další už ne abych měl klid, nebo spíše manželka tu to hodně štvalo když něco nefungovalo korektně. V MiMIx, Mi5PLus i Redmi 5 Plus jsem se na to vykašlal a telefony jedou na Global Rom a je klid. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků