Pevný internet vzduchem+T-mobile TV

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalreznar 22. 9. 2018 09:36

T-Mobile už přestává nabízet kombinaci Pevného internetu vzduchem + T-Mobile TV. Taktéž není možné zřídit kombinaci Pevný internet do zásuvky + T-Mobile TV. Pokud nemáte možnost klasického pevného internetu po kabelu a chcete TV, tak vám nabídnou nyní již pouze satelitní TV.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 22. 9. 2018 12:43

Jo mě volali před měsícem a že by mě chtěli převést z IPTV na satelitní TV. Že jim lidi s TV moc zatěžují BTSky a chtějí jim takto ulevit. Tak jsem je poslal do háje.:-D
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 22. 9. 2018 19:12

Zajímavý, že by to mělo spojení s neúplně funkčním STB?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 2. 10. 2018 09:35

Dnes aktualizace STB, můžu potvrdit že odstranili chybu dálkového ovládání. Nyní funguje opět na jedničku. Doufejme že nepodělali zase něco jiného. Datum nového sw je 4.9.2018.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrsalieri 2. 10. 2018 18:35

Taky bych řekl, že vyřešeno :) Jediná věc, co mi trochu vadí, ale nesouvisí se SW, protože už trvá asi týden, dva - při přepnutí programu nejdříve naběhne obraz v nízkém rozlišení a na to plné se to přepne až tak za 5-10 sekund.
mrsalieri
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 3. 10. 2018 17:30

Jo toho jsem si taky všiml s tím obrazem.Dělá to už delší dobu ,pár týdnů zpět co odstranili všechny zdvojené programy v SD kvalitě a nechali už jen HD. :-))
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků