Nokia 8 / Sirocco – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jackki 12. 8. 2018 12:50

jackki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada t5 14. 8. 2018 08:51

Má někdo nějakou pozitivní zkušenost s ochranným sklem na Nokii 8 Sirocco? Zakoupil jsem jednu v Sunnysoftu, ale začala se mrška odlepovat...................
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod pokornja 15. 8. 2018 23:51

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s poruchovostí Nokie 8. Jednu jsme včera s přítelkyní objednali a mně nějak uniklo, že servis i těchto znovuzrozených Nokií obstarává Arvato. Nebudu se dlouhosáhle rozepisovat o mých zkušenostech s tímto servisem, myslím, že asi každý tuší... Každopádně pokud bych měl ještě někdy přijít s touto firmou do styku, to už si raději ušetřím nervy, vrátím telefon před rozbalením a podívám se po jiném výrobci. Trpí tato Nokia na nějaké časté závady? Díky za názory!
pokornja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jierl 16. 8. 2018 07:34

za 3 měsíce 2x reklamace, z toho jednou tam byl měsíc a teď se mi zatím nevrátil, ale třeba jen vadný kus ...
Jierl
Junior

Odeslat příspěvekod pokornja 16. 8. 2018 07:43

Díky, a co tomu je, smím-li se zeptat?
pokornja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada t5 16. 8. 2018 08:53

Tak tady se tedy musím Arvata zastat, měl jsem možnost v minulosti využít 2x jejich servis s Lumií 950 XL a vždy tedy k naprosté spokojenosti. Byli rychlí, komunikovali a závady odstranili.
Nyní mám asi druhý měsíc N 8 Sirocco a s přístrojem nejsou žádné problémy.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 8. 2018 10:36

To je vyjimka, patris mezi mizive procento spokojenych. Arvato je peklo a nocni mura pro servis jakekoliv znacky. Ono kdyby jsi videl co tam dela/opravuje za lidi, tak by jsi se ani nedivil.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepino34 16. 8. 2018 11:01

Nokia 8 mám hned od uvedení na náš trh, má pár šrámů, spadla několikrát na zem a stále funguje bez jediného problému. Nokia 6 co je v rodině, taky hned od uvedení a taky bez problému.
pepino34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jierl 16. 8. 2018 13:15

poprvé každé třeba 3 vteřiny probliknul černě displej, to měnili základní desku. Podruhé mi přestal displej fungovat úplně, přilo mi, jak kdyby jedna strana po reklamaci nebyla správně do telefonu usazená a začla se z toho vysouvat ven...
Jierl
Junior

Odeslat příspěvekod Jierl 30. 8. 2018 09:39

no telefon se mi vrátil z reklamace s odlepeným displejem, takže ten servis to jsou fakt taletni...
Jierl
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 30. 8. 2018 10:42

No tak poslat hned zpět.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jierl 30. 8. 2018 13:30

posláno, ale už mě to nebaví... mám ho koupenej 105 dnů a z toho doma jsem ho měl 44, zbytek byl na reklamaci...
Jierl
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 31. 8. 2018 08:45

Osmička nebo Sirocco?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Jabarkas 31. 8. 2018 09:26

Záleží na mnoha faktorech. Pokud se osmička zase prodává za oněch sedm tisíc z české distribuce, tak jde o skvělou nabídku. Proti Siroccu má OIS. Ale na výsledku to zrovna není moc vidět. Siroccu rovněž chybí jack a slot na paměťovky a proti původní osmičce má skleněná záda (místo hliníkových). Má pak citelně lepší poměr displeje vzhledem k velikosti telefonu. Selfie camera Sirocca má 5mp proti 13 u původní osmičky a video zvladne jen v fhd proti 4k u Nokie 8. Sirocco má o fous větší baterii a OLED displej místo IPS. Se všemi výhodami i nevýhodami z toho vyplývajícími. IPS displej osmičky je ale kvalitní. Hlavně s čitelností na slunci je na tom dobře.
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 8. 2018 09:49

lada t5 píše:Osmička nebo Sirocco?

Myslím, že má N8
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků