Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mifey 31. 7. 2018 18:17

Kaprar11 .. takze driv sem se te pred Cardim vicemene branil ale vidim ze mel uplnou pravdu ... napsal jen ze s tebou neresit baterku a hned se podle tebe chova jak .... na te S7e jak se tak divam nic nedelas podle toho obr. a na dalsim taky ne .. to je jasny ze ti vydrzi founy tak dlouho kdyz ti jen lezi na stole .. a nadavej si jak chces umis jen plakat .. fnul fnuk :)
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 31. 7. 2018 20:02

Používám telefon jak potřebuji takže na všech maximálně hodina volání do 30 sms hudba kolem hodiny v průměru,platby v obchodě a nějaká ta momentka neříkám že denně ale dost často mám co fotit vnoučata.Jasně jsem napsal že na net mám NTB kdybych seděl na netu vypadalo by to jinak to moc dobře vím syn sedí na netu celý den a nabijí prostě každý večer i když má stolní PC a nebo nesedí na Xboxu.Nikomu jsem nechtěl nadávat či ho nějak ponížit a ani se hádat.Prostě píši jak to mám já nejsem žádný mobilofil nemám potřebu na něm sedět od rána do večera a chápu lidi co prostě nemají PC či NTB a tak si to vynahrazují mobilem nikdy jsem nenapsal že nic jiného než čumě ní do mobilu nedělám.Je pravda také to že když používám Sigyc na navigaci tak ho mám připojený k dobíjení jinak by cestu k dceři a večer zpět nevydržel je to nějakých 150km tam a 150km zpět.Kdo používá mobil přiblíženě tak stejně tak se na dva dny v pohodě dostane pokud ne tak je něco špatně.Žena na N4 používá mesinger když používá málo tak je také na dvou dnech pokud má volno a sedí doma a používá více tak den a pul ale i jen den.Zrovna předevčírem ji zůstala vyset nějaká aplikace a telefon rozžhavený dvě hodiny a baterie za dvě hodiny z 95% na 25% vypla ho a zapla do večera pak vydržela jen s obtížemi.Také už jsem někde psal že se mi aktualizovala aplikace mapy po aktualizaci baterie letěla dolů před očima jsem věděl že se to aktualizovalo tak jsem aktualizaci odinstaloval a vše OK při další aktualizaci už vše v pořádku.Takže člověk musí vědět co se momentálně odehrává aby mohl nějak zasáhnout.Především šlo o to že pokud dodržujeme nějaká pravidla tak baterie vydrží i několik let.Ovšem kdo ví že za rok mobil prodá a koupí si nový model tak ho baterie nezajímá spotřebák a ten kdo ho koupí tak tu pak muže plakat že mobil nevydrží od rána do večera.Samozřejmě pokud nesleduje filmy či nesedí pul dne na netu moc dobře vím že pokud je displej zapnut tak prostě papá.Ano pokud nejsem doma tak se občas také mrknu na net ale to není ani půl hodiny tak to ani nepočítám.Nemám ani zapotřebí si něco vymýšlet na to už jsem dost starej ani mě to nenapadá.Zdálo se mi jen v celku hloupé hodnotit něco o čem nic nevím jako cardi a hodnotí,nikomu nevnucuji jak má používat mobil to je každého věc jen jsem nastínil svou zkušenost.Nepřísluší mi hodnotit ani vnucovat někomu jak se má chovat se svým zařízením.Kvůli baterii jsem šel do S7edge do S8+ a S9+ a nešel jsem do S7,S8 a S9 poněvadž je pro mne výdrž zásadní když jsem na víkend na rybách i když mám vždy sebou power banku pro jistotu nikdy člověk neví co se může stát a pro strýčka příhodu jsem si zakoupil i solární panel když jsme na rybách i tři týdny v kuse.Nemám důvod Fňukat poněvadž mě výdrž plně vyhovuje a jsem za ni rád.Nabíjím přes drát do dvou hodin nabito i když mám bezdrátovou nabíječku co jsem dostal k S8+ při koupi v před objednávce tu vážně používám jen výjimečně když mě popadne poněvadž mi tu leží na stole poněvadž mám na všech mobilech na zádech kožené pouzdro a telefon se dosti zahřívá což baterii nedělá taktéž dobře.To je tak celkem shrnutí mých skušeností s bateriemi již od roku 1998.Tím chci říct že je jednoduché zde nadavat či si stěžovat na slabou výdrž a nedodat k tomu že mám 7 hodin SOT.Jsem to přehnal s těmi sedmi hodinami tady na linku je.Bez jakékoli akce na mobilu jen zapnutý displej a přibližně stejný jas i když nevím jak tuto hodnotu změřili S9+ po 8 hodinách a 17ti minutách ze 100% na 0 jiní dle testu jsou na tom hůře.

https://www.svetandroida.cz/vydrz-baterie-telefon-vybijeni/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alekss 5. 8. 2018 19:38

Dorazila cervencova aktualizace cca 400MB, ale mam dual SIM S7 Arabske Emiraty... Zajimalo by me, jestli je pro vsechny zeme stejna kvalita, protoze uz mi nekolikrat spadl z cca 1m na dlazbu a nic, jen otlaceny hlinikovy ram, jo a zacala klepat optika, ale nedokazu posoudit vliv na foto.
alekss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 7. 8. 2018 11:40

ETL CZ zatím nic.

Kvalita je podle mě stejná. Montují to ty samé děti jak pro EU distribuci, tak pro zbytek světa.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 7. 8. 2018 12:29

Android 9.0 Pie nebude - to se dalo predpokladat.

https://www.sammobile.com/2018/05/15/sa ... e-preview/
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod hromadcicka 7. 8. 2018 14:45

Je nekde detailni seznam oprav te aktualizace? Diky.
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 7. 8. 2018 17:31

Tak etl cz už má aktualizaci.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Kitotik 8. 8. 2018 12:10

Jsem nainstaloval a čekám co se změní :) ...
Kitotik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EOS1300D 8. 8. 2018 17:45

iceman27 píše:Zprávy- nastaveni - další nastavení- MMS - automatické načtení.


Opět tady všechny zdravím. Pořád řeším ty MMSky a jejich automatické přijímání mobilem. Postup, který tu byl napsán jsem použil, ale mobil to pořád ignoruje i přes to, že jsem toto už odklikl/provedl. Restartovaný už párkrát byl. Kdyby to bylo nápomocné, tak jsem u Vodafonu. Zvláštní je, že mi to na předchozím Samsungu ACE 4 bezvadně fungovalo. Je to jedna jediná věc, která mě momentálně na mojí S7ce docela štve. Moc díky těm, kteří mi budou umět poradit
EOS1300D
Junior

Odeslat příspěvekod Tacud156 8. 8. 2018 20:29

Ted to funguje tymhle stylem clovek si musi zapnout mobilni data aby se mms stahla automaticky to uz nejde nejakou dobu volal jsem totiz operatorovy a tem mi rekl ze vzdy musim zapnout data aby se to stahlo ta mms takze z cloveka vytahnou takle vic penez za pripojeni mobilnich dat
Tacud156
Junior

Odeslat příspěvekod public75 8. 8. 2018 20:41

Mám dotaz.
Po přechodu na 8.0 nějak nemůžu editovat kontakty v tel.seznamu a přidávat do oblíbených s hvězdičkou. Dřív musel být kontakt uložen na sim kartě myslím. Teď tam nemůžu za boha dostat jedinej kontakt . . .
Co dělám blbě,nebo jak na to,poraďte . . . ?
A ještě dřív bylo pod "oblíbené" také často používané kontakty,což mi také hrozně chybí .
public75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 8. 8. 2018 21:23

Kliknout na jakýkoliv kontakt- Detaily - a vedle jeho jména je obrázek hvězdičky - toť vše!
Aby tedy v dnešní době jsi musel mít kvůli takovéhle kravině kontakt na sim kartě, to je úplný nesmysl.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod public75 8. 8. 2018 21:34

CosiOdvedle píše:Kliknout na jakýkoliv kontakt- Detaily - a vedle jeho jména je obrázek hvězdičky - toť vše!
Aby tedy v dnešní době jsi musel mít kvůli takovéhle kravině kontakt na sim kartě, to je úplný nesmysl.



Právě,že tam ta hvězdička co byla dřív,není . . .
Jinak bych to sem nedával.
Naposledy upravil public75 dne 9. 8. 2018 11:25, celkově upraveno 1
public75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod penav 8. 8. 2018 22:29

A máš všechny kontakty v Google účtu ? Tzn přetahané ze SIM karty ?
Jak píše CosiOdvedle v detailech je hvězdička, já ji tam tedy mám,
ale kontakty mám v Googlu.
penav
Junior

Odeslat příspěvekod EOS1300D 9. 8. 2018 06:51

Tacud156 píše:Ted to funguje tymhle stylem clovek si musi zapnout mobilni data aby se mms stahla automaticky to uz nejde nejakou dobu volal jsem totiz operatorovy a tem mi rekl ze vzdy musim zapnout data aby se to stahlo ta mms takze z cloveka vytahnou takle vic penez za pripojeni mobilnich dat


Takže to už u novějších mobilů nejde? Trošku mě to štve, ale nic s tím nenadělám.
Díky za odpověď
EOS1300D
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků