Samsung Galaxy A8, A8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod imaster 2. 5. 2018 15:54

Uz ho mam mesic doma. Zatim se poradne seznamuju a zvykam. Po 6 letech zase Samsung.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kocour73 2. 5. 2018 16:21

Já ho mám 14 dnů. Předtím několik Huawei/Honor. Je to zatím nezvyk. ☺
kocour73
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 00:26

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 7. 2018 18:24

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s5230user 8. 7. 2018 15:46

A8 klesla na prijateľnú cenu, ktorú mala mať už pri uvedení.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 7. 2018 10:03

Samsung Galaxy A8, A8+ dostávají Oreo

https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 18. 7. 2018 10:49

Pro majitele A8 + origo pouzdra: za předpokladu, že mám zabezpečený telefon, když otevřete to pozdro, (rozsvítí se displej) a bude to chtít zadat kód/odemknout otiskem prstu. Dá se to používat tak, že prostě otevřu to pouzdro a bez mého zásahu se mi telefon odemkne pomocí odemykání obličeje? :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 25. 7. 2018 11:51

Právě se mi stáhla aktualizace na Oreo. A8 mám z volného prodeje.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kunyak 25. 7. 2018 19:49

Zdravím , potvrzuji aktualizaci na Oreo ...A8 nebrand a vše šlape na jedničku ...:)
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod spacir26 31. 7. 2018 11:53

hlasim ze T-mobile dnes dostal take aktualizaci
spacir26
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 31. 7. 2018 12:27

Po aktualizaci na Oreo určitě vyzkoušejte Dolby Atmos, máte to v horní nabíce ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 8. 2018 21:18

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ma.str 8. 8. 2018 09:26

Mohl bych se zeptat vlastníků SG A8 2018 jak jste s telefonem spokojeni? Jak fotí? V recenzích jsem nenašel jestli má přední fotoaparát přisvětlovací diodu? Jak celkově telefon po aktualizaci na Oreo běhá? V několika recenzích zmiňovali, že s výkonem to není žádná hitparáda. Mám nyní A5 2017, která funguje perfektně, rád bych ji ale vyměnil za něco novějšího, ale stále váhám... Předem děkuji za reakci.
ma.str
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 8. 8. 2018 10:12

ma.str:

Jsem osobně dost spokojený, člověk si na lepší zvykne rychle :-) Fotí to za dobrých světelných podmínek dobře, za horších podmínek hůř a subjektivně fotí přední kamery líp než zadní, nemá ale přední diodu. Já jsem teda jel už rovnou na Oreo, ale výkonově je v pohodě, i když teda hry moc nehraju. Hodně návykové je odemykání obličejem, displej je krásný, telefon mi vydrží klidně dva dny a rychlonabíjení mi za 1 hodinu 15 minut nabije cca 80% baterky.

Kupoval jsem to s cashbackem samsungu, ještě jsem zkombinoval cashback od mobilpohotovost, takže mě telefon vyšel fakt levně :-) je ale otázka, jestli pro tebe má význam přejít od A5 2017 k A8, protože si sice polepšíš, ale za 10.000 kč je A8čka pořád drahá, kdybys ji kupoval v plné ceně. A dost zvaž to origo pouzdro od Samsungu, protože je docela drahé, kromě blikání a rozsvícení displeje nic neumí, telefon je tlustější a mám problém zapojit nějaké jacky od sluchátek kvůli pouzdru
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kunyak 11. 8. 2018 11:13

Zdárek , A8 plná spokojenost foťák paráda a jak psal ma.str přední je o něco lepší , baterie v pohodě jeden a půl dne a to hraji i nějaké hry. Oreo šlape parádně . Já přešel z S7 kterou jsem měl přes dva roky a už jsem nechtěl dávat tolik peněz za eSkovou řadu no a teď když byla ta akce cashback 2000 kč + bonus 1200 za protiúčet no a výkup S7 při ceně 9900 kč za A8 to prostě nešlo odmítnout. 8-) Brácha přešel na A8 z A5 a je velice spokojen.

ukázka foto:
zadní - foceno režim panorama
http://www.nahrejto.cz/pics/e1d89a5a06f ... 68d936.jpg

přední
http://www.nahrejto.cz/pics/28caa22401f ... ccd67f.jpg

Já osobně jsem velice spokojen jak s foto tak celkově s A8 :-)
Kunyak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků