LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tazz1 12. 7. 2018 19:03

Riki to byla zbytečná reakce a urážky.
Jinak jsem se díval a G6 se ještě opravdu prodávají. Že zásoby dojdou a než dorazí nové, to jsem už zažil u spousty telefonů, ale i tabletů. To ale neznamená, že se prodeje G6 blíží ke konci. Padla na své cenové dno, přesně dle politiky LG a teď to samé bude čekat G7. A je jen logické, pokud by LG nechali v prodeji jen již jen jeden G model. Uvidíme.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 12. 7. 2018 22:22

LG G6 dostává AI vylepšení a v názvu má LG G6 ThinQ, protože fotoaparát získává nové QLENS funkce s online hledáním a tak.

Aktualizace právě přichází do ČR, SK, PL.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 13. 7. 2018 04:13

kluci dotaz umí g6 HD voice, vowifi a volte? dík moc
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 13. 7. 2018 06:18

Ne. Možnosti nastavení jsou proti třeba S7 edge dost omezené. Po aktualizaci na oreo mi přestala fungovat možnost šuplíku s aplikacema na dom.stránce,je jen možnost zobrazení všech aplikací.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 13. 7. 2018 07:23

tak volte a vowifi tmobile podporuje, ted jsem to ověřoval :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 13. 7. 2018 07:38

Hlavně to musí umět ten telefon,mám O2 a volbu volte nikde v nastavení nevidím.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod puppak 13. 7. 2018 09:57

Ahoj kluci, co mám pro to Oreo udělat? Mám rok starý G6 dualsim koupený na CZC a mám Android 7 a při aktualizaci mi píše, že je to poslední aktuální systém. Díky.
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 13. 7. 2018 17:06

2puppak:

V Evropě G6 DUALSIM nikdy oficiálně prodávaná nebude. Zjisti z krabičky nebo návodu zemi původu (obvykle to jsou tři velká písmenka na krabičce - třeba HKG = Hong Kong, DEC = Deutschland, ITA = Itálie, apod.).

A ideálně se obrátit na nějakou sociální síť, kdy tento stát vydá Oreo. Obvykle nejlíp reagují přes Twitter nebo Facebook účet.

POC verze (POlsko a Czech) už Android Oreo má. Navíc teď i nový update s umělou interligenci ve fotoaparátu →→→ G6 ThinQ.

-- 13. 7. 2018 18:07 --

standavfr píše:Hlavně to musí umět ten telefon,mám O2 a volbu volte nikde v nastavení nevidím.


G6 nepodporuje Volte od O2.
Jen od Vodafonu a Deutsche Telekom.

-- 13. 7. 2018 18:08 --

cartee píše:kluci dotaz umí g6 HD voice, vowifi a volte? dík moc


Telegraficky: ano, ano, ano.
Ale jen s operátory, kteří se byli ochotní podílet na vývoji. O2 ne, Vodafone ano, Deutsche Telekom ano.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puppak 13. 7. 2018 18:17

2Koblih.jr Díky, na návod jsem mrkl, je v Aj a Arabštině, na krabičce jsem nic nenalezl - ale dle vebu CZE to vypadá, že to přivezli z Spojených arabských emirátů :-o, takže asi budu muset přestoupit na Korán, abych to Oreo dostal :-)
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 13. 7. 2018 18:38

tmobile podporuje vowifi a volte, volal jsem dneska na operátora tmobile. a mají to i na stránkách jaký telefony podporujou tyhle fce..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 13. 7. 2018 19:34

Vzhledem k tomu jak VoLTE funguje u O2 na S7 edge je to tak možná lepší.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tazz1 13. 7. 2018 20:26

A nepůjde VoLTE u TMobilu jen u telefonů, které sami prodají? Jinak mám taky magentu a pokud by to nějak šlo...

Na ThinQ se těším
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 13. 7. 2018 21:00

to nevim ale na tmobile psali že lg g6 podporuje zmíněný :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod sused69 13. 7. 2018 22:00

LG Bridge už nabízí aktualizaci - přidána funkce UI, Qlens jasný objektiv a Google asistent byli přidány do aplikace fotoaparátu :tleskani
sused69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 14. 7. 2018 00:36

KevinTenSpravnej píše:LG G6 dostává AI vylepšení a v názvu má LG G6 ThinQ, protože fotoaparát získává nové QLENS funkce s online hledáním a tak.

Aktualizace právě přichází do ČR, SK, PL.

To ThinQ je len take polovicne u G6 pokial mam spravne informacie. QLens je prakticky zbytocna vec, teda to online hladanie. Citanie QR kodov je ale fajn.
AI vylepsenie je to ze je tam funkcia AI CAM, tj prisposobenie nastaveni fotaku podla typu snimanej sceny. Ma to G6? nie som si isty.

koblih.jr píše:POC verze (POlsko a Czech) už Android Oreo má. Navíc teď i nový update s umělou interligenci ve fotoap

Len jeden detail. Odkial si sa dovtipil ze POC je Polsko a Czech neviem, ale POC je POland Common nic viac. Bezna volna Polska distribucia.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků