LG G6 nebo Huawei P20lite

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hurec 8. 7. 2018 15:52

To radsi xiaomi note 5
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 8. 7. 2018 16:23

A co získáš tím, že ušetříš 2-3tisíce a koupíš oproti tomuto naprostý křáp?

Horší rozměry/blbě se drží, o třídu horší display, o dvě třídy horší foťák a tak by se dalo pokračovat. A taková IP68 apod co mají při podobné kvalitě telefony cca 15+ tis .. uff, bavím se samozřejmě o G6.

Jinými slovy - za 8500 špičkový telefon a nebo za 6tis naprosto obyč, který nemá a neumí nic?

Místo, aby jsi byl rád, že za takové peníze jde momentálně ještě (už skoro ne, ze skladů mizí) takový perfektní telefon, tak je ti to málo a ještě mrčíš, to mi fakt hlava nebere. Takže jo, běž si koupit Xiaomi :D
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nitram9 9. 7. 2018 08:35

Upřímně mám chuť na tu G6, ale v okolí LG nikdo nemá a mám trochu strach jak je to se spolehlivostí.Všichni kolem mě mají Samsung, Honor, Huawei nebo Jabko a od LG mě odrazují
ale asi ji koupím a uvidím snad nebudu zklamanej :)

-- 9. 7. 2018 09:37 --

PS to Xiaomi bych asi fakt nekoupil
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 9. 7. 2018 09:45

A co by melo byt se spolehlivosti jako? At koupis cokoli, u kazdeho modelu se pri tech milionech kusu najde procentuelne nekolik spatnych. Ja v okoli G6 mam vic a vsechny slapou jak maji, naopak z okoli znam problemovou S8, S7 a kolikrat ctes jak jim vybuchuji baterky apod., ale to jeste neznamena, ze bych oznacil Samsung za nespolehlivy (byt ho nemam rad a povazuju za predrazeny, vsak mrkni co stoji treba S8, ktera je +- to same jako G6), stejne tak jine znacky. To mas jak s autama. Nekdo mel nekolik kusu modelu X a pohoda, jiny na model X nadava, kde muze, protoze mel problemy, ale to neznamena, ze je spatny. Coz jsou taky dalsi dve veci. Hodne zalezi jak se k veci chovas a hlavne, kazdy model je uplne jiny. Jinymi slovy, pokud se Fabia 2 obecne moc nepovedla, neznamena to automaticky, ze Fabia 3 je smejd, naopak, je to uplne jine auto. (Priklad).
Zkratka nenech se oblbnout kecama a marketingem, tak spickovy telefon za takove penize tu dlouho nebyl. Zkus si po chvili pouzivani G6 do ruky chytit neco typu p20l a budes mit pocit, zes z Mercedesu presedl prave do te Fabie.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tazz1 9. 7. 2018 11:10

G6 a plná spokojenost. Doporučuji
Jen samá pozitiva
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod nitram9 12. 7. 2018 13:47

Tak jsem včera objednal G6, teď už se jenom těším, jestli
budu sdílet stejné nadšení pro tenhle mobil jako planetoid_LV426 a spol. :-))
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 12. 7. 2018 15:36

Tak ti uprimne preji hodne stesti...
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 12. 7. 2018 16:35

Z této dvojice rozhodně G6. Focení umí o velký kus líp, má manuální režim na foto, manuální režim i na video (Od Androidu Oreo), IP68, druhou špičkovou optiku s rybím okem pro super-wide úhleh focení.

Potěší i skleněná záda, odemykání obličejem, otisky prstů.

Oproti Huawei naštestí nemá ošlivý zub s výřezem nahoře.
Jinak jsou si celkem rovni. Cena teď klesla dokonce pod 9.000 korun :D 8-) českých.
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 12. 7. 2018 16:52

Nehledě na 810g + 3x gorilla glass, kvalitnější display s podporou HDR, DV a AlwaysOn, o foťáku nemá smysl víc psát, to je uplně jiný level, že je výkonnější apod. to už je jen třešnička na dortu, kvalitnější zvukový výstup, video nahrává ve stereu 60fps.. těch věcí by se našlo víc.

Píšu tady pořád, že p20lite má stát 5tis max, na tom telefonu není opravdu vůbec, ale VŮBEC nic zajímavého.
Naposledy upravil planetoid_LV426 dne 12. 7. 2018 22:48, celkově upraveno 1
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 12. 7. 2018 22:16

Bez debat G6.

Foťák umí úplné zázraky. V porovnání s P20 lite fakt nebe a dudy.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 12. 7. 2018 23:05

Asi tak no, o tomto si můžou ostatní telefony za 10tis nechat zdát.

https://imgur.com/a/ki1rTTJ
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nitram9 13. 7. 2018 10:04

Tak, po prvním seznámením s G6 (včera večer jsem ho vybalil), musím uznat, že je to za ty prachy fakt dobrá volba :tleskani ,tak doufám že to nějaký čas vydrží ;-)
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 13. 7. 2018 11:03

Jo G6 vydrzi. Neni duvod se obavat.
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků