LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Katikakus 6. 7. 2018 15:45

-- 6. 7. 2018 16:48 --

Eddward píše:
Katikakus píše:U G6 s Androidem 9 nelze pocitat. Jejich sw podpora vzdycky stala za starou backoru. To i ten Samsung (a to je teda taky hruza) je v tomto lepsi.

2 velke aktualizacie pre vlajkove lode su u LG celkom bezne. Android 9 je realne pre G6 ako posledny update.
Pokial viem G5 a V20 z roku 2016 maju naplanovany Oreo update.



Nevim, mel jsem G3 i G4. G4 mela naplanovany Android 7 ale nedostala ho. G3 umrela na bootloop po roce a pul, tak u ni nevim.
Naposledy upravil milanBrno dne 18. 8. 2018 20:57, celkově upraveno 2
Důvod: Odstraněna vulgarita.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 6. 7. 2018 16:40

A co s tim ma spolecnyho G6? :D Kompletne jiny telefon.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Eddward 6. 7. 2018 17:33

G2 dosiel s Jelly Bean, dostal upgrade na Kitkat aj Lollipop
G3 dosiel s KitKatom, dostal upgrade na Lollipop aj Marshmallow...
G4 je zatial jedina vynimka... co je celkom pochopitelne, kedze telefon ma dizajnovu vadu a trpel bootlopom, nema zmysel ho udrziavat pri zivote dalsimi softverovymi aktualizaciami...
G5 by mal dostat 2. aktualizaciu - americke verzie G5 dostanu kazdu chvilu (https://www.gsmarena.com/lg_g5_and_lg_v ... -32052.php)
pri G6 je este skoro spekulovat, kedze Android 9 este nie je

Pri G3 som nepocul zeby trpel bootlopom.. bud si bol zriedkavy pripad alebo si si to zmylil s G4
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 6. 7. 2018 18:25

Ne, opravdu jsem nebyl vyjimka ani jsem si to nespletl s G4, ktere jsem se nastesti zbavil driv, nez ji bootloop postihl: https://www.google.cz/search?q=lg+g3+bo ... e&ie=UTF-8

G3 dostala MM (ne ta moje, ta byla uz mrtva) rok po vydani teto verze Googlem. Ostuda.
LG vzdycky slibi a pak skutek utek. Zaberou az petice a soudni zaloby, pak se rozhybou.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 6. 7. 2018 18:52

Hoďte na něj síť. Protože x let stará generace něčeho měla nějaký problém, tak současný model je krám? To je logika to snad neni možny, někdo jako ty vážně nikdy nepochopí, že G6 je momentálně naprosto vychytaný špičkový telefon co za tu cenu nemá konkurenci :)
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 7. 2018 09:31

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 8. 7. 2018 08:53

pročítal jsem ty recenze a lidi si tam dost ztěžujou na vydrž baterky a i na to že je telefon pomalej :-D někde píše že je to top stroj a někdo zase že je to ***** kterej nevydrží ani jeden den a je pomalej, tak v tom aby se čert vyznal :-) hodně si chválí foťák, což chápu.. jak se tu řešila ta podpora tak přece LG mělo změnit management a mělo by to být lepší ne? zaručili se myslím že aktualizace budou dodávat rychleji a bude jich víc ne?
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 8. 7. 2018 10:58

A proč čteš takové blbosti? To máš to samé jako číst "recenze" u jakéhokoliv produktu někde na Alze nebo CZC, 9/10 lidí jsou BFU, kteří se v dané oblasti vůbec neorientují, vychází ze své nezkušenosti a píšou +- na základě uplně špatných hledisek.

To, že někdo předtím měl 5" HD s 4A baterkou co mu vydržel 4 dny neznamená, že vlajková loď co vydrží 1-2 dny má špatnou baterku apod.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cartee 8. 7. 2018 14:56

o příspěvek výš to sem posílal Nick tak jen píšu to co jsem tam četl..:-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 8. 7. 2018 17:16

Tady musim dat zapravdu LV426. Uzivatelske recenze a zkusenosti nemaji prakticky zadnou vypovidaci hodnotu, protoze jen malkdy jsou objektivni. Uzivatel vetsinou prehlizi/bagatelizuje nedostatky a snazi se si "racionalne" sam pred sebou zduvodnit, ze volba, kterou ucinil, byla spravna. V automobilove branzi se tomu rika obhajoba vlastni garaze. Takze koukat vicemene na profesionalni recenze, testy, ty uzivatelske brat s velkou rezervou.

Ostatne, samotny LV426 budiz toho exemplarnim prikladem.

Ano LG G6 ma na dnesni pomery velmi slabou vydrz na baterii. Ostatne G3 ani G4 na to nebyly o moc lepe. Odkaz na GSMArenu se tady uz objevil.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mila001 8. 7. 2018 21:33

Mám dotaz,jak velký vliv má na baterii nepřetržitě zaplý always on. Děkuji
mila001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brůča1 8. 7. 2018 21:52

AOD má minimální vliv na spotřebu.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 8. 7. 2018 22:00

Minimálně, třeba já ho mám zaplý pořád, akorát na noc cca 1-7h ráno vypnutý, když spím (dá se nastavit) + nonstop zaplá wifi a telefon i při hodně náročném provozu co jsem naposled zkoušel ( prakticky celý den 7-8 hodin rozsvícený display, pořád jsem na tom něco dělal - komunikátory, hovory, focení) dal celý den v pohodě, když jedu normální režim, tak 2 dny no problemo. Žádné spořiče nepoužívám.

Aktuálně jsem ho nabíjel před cca 24 hodinama včera před spaním, dnes pár hovorů, trocha netu, psaní apod. (obrazovka svítila celkem hodinu) a mám tam 78 procent, takže asi tolik k výdrži (která je vyšší po updatech pod Oreem, než co se dočteš, když telefon vyšel jako novinka).
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tazz1 9. 7. 2018 11:12

Max 2-3 % za den. Já jsem z AOD na IPS displeji nadšený

-- 9. 7. 2018 12:15 --

Jinak koukám, že jen málo lidí tady troll katikatus neurazil. Divím se, že se s ním ještě někdo baví. Je úplně mimo a zřejmě ani neví o čem píše. Doporučuji ignorovat.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 9. 7. 2018 11:45

Mám-li být upřímný, AOD mi přijde jako dobrý nápad. Souhlasím. Nicméně nepoužívám.
Na spotřebu má minimální dopad, protože svítí jen v době, kdy proximity senzor nesnímá překážku.

Takže v kapse, v tašce nebo displejem dolů na stole = nesvítí = není nižší spotřeba. když už mám telefon v ruce, přiložím prst a je to. Svítí celý displej v plné parádě.

Ale své fandy si to najít může. V30 umí třčba k AOD přidat i fotku do medailonku.
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků