Prosím o radu - větší mobil kolem 10 tis.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SindyDog - FaNitos 7. 7. 2018 09:00

Ahoj, můj věčný galaxy note 4 odešel na "druhou stranu" a tak přemýšlím, co za něj...

Moc mi vyhovovala velikost i rychlost (i po těch letech), takže:

líbí se mi od nejdražších po levnější:

galaxy s8, s8 plus

p 20 lite

LG g6

galaxy s7

Po těchto jsem pokukoval a až na to LG se mi líbí vzhled u všech. Mám obr ruce, takže čím věší, tím lepší. A sorry za takové rozpětí, zatím jsem nekoukal na další specifikace atp.
Potřebuji telefon hlavně na práci (telefonování, zprávy, mess), občas hraní nebo video a focení...

Díky za vaše typy, vážím si všech rad.

ps. nejraději bych note 8, ale ten už je za moc... :)
SindyDog - FaNitos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 7. 2018 09:35

Ty co jsi uvedl jsou větší telefony? Si děláš legraci ne? :)
(kromě S8+ a Note 8 )
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 7. 2018 09:41

Kup si Galaxy S8 nebo plus a budes happy jak dva grepy :D

Galaxy S7 moc velkej neni teda :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 7. 2018 09:49

nejšťastnější budeš když si koupíš Note 8 :) teď je myslím nějaká akce + cashback, za měsíc představí Samsung nástupce Note 9 poté cena Note 8 opět klesne
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 8. 7. 2018 15:56

Velky?
S8+ , za tu cenu parada.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod adal 9. 7. 2018 14:08

Měl jsem nedávno ten samý problém a vzal jsem S7 Edge a dodnes toho lituju, ten tel je malý, navíc pro někoho kdo chce natáčet video tak absolutní tragedie. S7 je hodně malé.
adal
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 9. 7. 2018 17:54

Jednoznačně G6, která je +- kvalitou jako S8 (každý se přikloní dle svých preferencí), akorát je momentálně o polovinu levnější. Holt cenová politika Samsungu je postavená na silném marketingu jak co nejvíc odrbat zákazníka , v ničem ty telefony vyjímečné nejsou, aby si tu cenu opodstatnily oproti ostatním, často mám pocit, že spíš naopak. P20lite považuju za vtip, nechápu proč to tu stále někteří zahrnují do výběru, naprosto holý telefon, který nic nemá a má stát tak 3-4tis max, píšu to tu po několikáté.

G6/S8 IP68, špička display, špička foťák atd. ... co má prosím Huawei p20lite? (krom stupidního výřezu?) Vůbec nic krom brutálně předražené ceny.

Kdy si lidi už uvědomí, že aktuální cena s kvalitou výrobku nemá vůbec co dělat, booože....
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod opasino 9. 7. 2018 20:19

No tak si to neuvědomují, tak to hold je. A je to stejné, jako ty si neuvědomuješ svůj fanatismus ke G6.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 9. 7. 2018 20:58

Fanatismus? Z jakého pohledu? Že je to koupě roku momentálně? Kdyby G6 stála 17tis a S8 9tis, budu tu všude doporučovat S8. Ten telefon je objektivně naprostý TOP co se poměru výkon/cena týče. To je holý fakt, žádný fanatismus prosímtě, psal jsem tu předtím, mně je LG jako taková uplně ukradená, stejně jako ostatní značky. Mě pouze zajímá, co dostanu za své peníze a za kolik. A G6 toho momentálně nabízí za danou cenu mnohem víc, než ostatní. Já vážně nechápu, co je na tom tak nepochopitelného pro některé jedince. Ukaž mi jiný telefon s takto špičkovým displayem, foťákem, IP68, ......... za 8500kč co ho momentálně seženeš v běžné distribuci ? Prosím neodpovídat, zamyslet se, to byla řečnická otázka.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Anik 9. 7. 2018 21:18

S9 plus.... v akci u O2 a 4000,- bonus k vykupu

https://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/ ... ony_1.html
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SindyDog - FaNitos 9. 7. 2018 22:20

G6 tu už bylo často...moc LG nemusím, ale v čem je tedy ještě tak vyjímečný?? A co Xiaomi mi mix2??
SindyDog - FaNitos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 10. 7. 2018 09:48

Už je to unavující docela, ale fajn:

Špičkový 5,7 display (2880*1440p vč. podpory HDR, Dolby Vision) v perfektním těle, které se skvěle drží.
IP68 + 810g + 3x gorilla glass (display, záda, čočky foťáku) + folie z výroby = maximální ochrana co můžeš na telefonu mít.
Špičkový foťák (spousta dražších telefonů nemá ani tu optickou stabilizaci) vč. širokáče
Tomu telefonu nechybí prakticky nic z běžně využívaných věcí - NFC, rychlonabíjení, jack, usbC, radio, skvělá kvalita hovorů atd.

Ukaž mi jiný telefon za 8500 aktuálně, který tohle má a klidně si přihoď 5tis nahoru a stejně takový nenajdeš. Podívej se kolik stojí přímí konkurenti typu S8. Už začínáš chápat, v čem je G6 momentálně tak úžasná?

ad Mi Mix2 - horší display, horší foťák + nemá širokáč, chybí IP68/810g, má pouze jednu gorillu vpředu, malinko horší výdrž, neumí Fhd 60fps video, nemá JACK, pro někoho nevýhoda v MIUI, mně třeba vyhovuje čistota LG prostředí, ale to už jsou subjektivní věci. Je o tisíc korun dražší.

Stačí takto? Upřímně, já nový telefon třeba ještě v plánu kupovat neměl, víc jak 10tis bych nedal z principu a když už v životě bych je nedal za telefon bez stabilizace, jacku, IP68 apod., nebýt právě G6 za takovou cenu jakou ted je, doted bych měl starý telefon ;-)
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod stm01 20. 7. 2018 23:08

Kdyby jsi nepospíchal, tak by se ti vyplatilo počkat na Mi Max 3. https://www.aliexpress.com/store/produc ... 24c0CkKymq
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 7. 2018 07:22

Planetoid zapomíná na to,že g6 má o rok starší hardware ve srovnání s S8,folii z výroby jsem neměl,mě to nevadí,folie a skla neřeším.Jinak je pravda,že vzhledem k ip68 ten telefon kolem 9000-10000 má jediného konkurenta a to S7,ta má navíc bezdrátové nabíjení,trošku větší čísílka v antutu a hd voice.Amoled je sice výhoda,ale trochu diskutabilní.Ostatní nabízí méně za podobnou cenu.Jediné plus novinek by mohla být delší podpora,což ve střední třídě nikdo nezaručí.Ještě bych do výběru zařadil Lg v30,ten už je s S8 plně srovnatelný a nabízí i něco navíc.Já už bych zahnutý displej asi nechtěl,hezky se na to kouká,ale hůř používá.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SindyDog - FaNitos 21. 7. 2018 08:12

V30 nebo G6?? Tot otazka....zamlouva se mi ale to audio u V30.
SindyDog - FaNitos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků