LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 1. 7. 2018 23:18

SOT 7 hodin, no takový horší průměr... Jak to nedá aspoň deset, nic moc...
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 3. 7. 2018 20:43

kluci dotaz prosím, jak často chodí na G6 měsíční záplaty?
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 3. 7. 2018 21:26

Co jsou to měsíční záplaty? Jaké máš konkrétně na mysli, jakou konkrétní potřebuješ?
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod panpasek98 4. 7. 2018 06:59

Velmi sporadicky...
Asi zhruba co 4 mesice.
panpasek98
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 4. 7. 2018 11:16

myslím nějaký bezpečnostní.. pak nějaký přidány funkce třeba z vyšších modelu atd.. jestli něco takovýho LG má.. Samsung a huawei to třeba má tak proto se ptám.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 5. 7. 2018 22:13

Co presne ma? Ten dotaz mi prijde uplne mimo. G6 je aktualne naprosto vychytany telefon na Oreu bez sebemensiho problemu, co vic potrebujes...
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nery 6. 7. 2018 05:49

Přesně tak, co měl G6 dostat, to už dostal. S podporou výrobce nelze počítat donekonečna.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 6. 7. 2018 09:16

Dotaz rozhodne neni mimo. Google kazdy mesic vydava bezpecnosti aktualizace systemu - opravy kritickych chyb. Bez nich muze byt system ohrozen. Tazatel se ptal, jestli G6 tyto bezpecnostni aktualizace dostava a jak casto. Jelikoz LV426 jakozto majitel tohoto telefonu ani netusi, ze neco takoveho existuje, odpoved je jasna - LG na to pece, jako vzdycky.

Jinak v systemu je to dohledatelne pod polozkou Android security patch level - u me momentalne June 1, 2018, nemam ale LG.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 6. 7. 2018 09:33

katikatus dík moc za odpověď. momentálně mám mate9 a tam je to teď poslední dobou pravidlo každý měsíc.. momentálně mám červen, což je příjemný. ale je divný že by LG už nedával žádný updaty do g6 když na trh přišel s androidem 7..minimální dvouletá podpora, což bych tipoval že tam dají ještě android 9. jeatli se LG na to nevykašle.. tohle mě na lg štve.. skoro nulová podpora.. ať je Samsung a huawei jaký chtějí tak pořád posílají minimálně měsíční záplaty..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 6. 7. 2018 09:38

U G6 s Androidem 9 nelze pocitat. Jejich sw podpora vzdycky stala za starou backoru. To i ten Samsung (a to je teda taky hruza) je v tomto lepsi.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod miromen4 6. 7. 2018 10:43

cartee píše:katikatus dík moc za odpověď. momentálně mám mate9 a tam je to teď poslední dobou pravidlo každý měsíc.. momentálně mám červen, což je příjemný. ale je divný že by LG už nedával žádný updaty do g6 když na trh přišel s androidem 7..minimální dvouletá podpora, což bych tipoval že tam dají ještě android 9. jeatli se LG na to nevykašle.. tohle mě na lg štve.. skoro nulová podpora.. ať je Samsung a huawei jaký chtějí tak pořád posílají minimálně měsíční záplaty..

Telefon, ktery přestane dostavat aktualizace musiš zlikvidovat aby si ty nebo někdo jiny nebyl v ohroženi.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 6. 7. 2018 11:49

miromen4 zlikvidovat by potřebovalo nebo spis potřeboval někdo jiný.. pokud nechceš debatovat konstruktivně ale jen na úrovni mentálně postiženého dítěte tak se prosím zdrž svých komentářů které nikoho nezajímají protože nemají žádnou smysluplnou hodnotu. předem ti moc děkuji.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 6. 7. 2018 11:51

Katikakus píše:U G6 s Androidem 9 nelze pocitat. Jejich sw podpora vzdycky stala za starou backoru. To i ten Samsung (a to je teda taky hruza) je v tomto lepsi.

2 velke aktualizacie pre vlajkove lode su u LG celkom bezne. Android 9 je realne pre G6 ako posledny update.
Pokial viem G5 a V20 z roku 2016 maju naplanovany Oreo update.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 6. 7. 2018 12:07

právě to si myslím že by měla g6 dostat devítka protože přišla se sedmičkou..no uvidíme co LG s g6 provede :-)
cartee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků