Nokia 7 Plus - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Nokia a Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod M@C 30. 6. 2018 22:50

Standoos píše:Tento telefón vyzerá veľmi dobre, viete dať niekto osobnú recenziu, skúsenosť s týmto smartphonom?

Ja ho mam uz asi 3 tydny... Co bys potreboval vedet? To co se pise v recenzich o N7+ je vetsinou pravda :D Jen nekde psali o nejakych zasecich a lagovani, to jsem vubec nezazil. Telefon fici jak z praku, foti pekne a na baterku mi vydrzi minimalne 2 dny. Chtel jsem cisty Android, takze tam chybi ruzne vychytavky co tam pridavaji jini vyrobci, ale nevadi mi to, jsem s telefonem spokojeny a aspon tam neni nejaka zbytecna nadstavba co zere zdroje.
Jedine co mi chybi je Glance screen, na kterou jsem zvykly z L950... Ta pseudo Glance screen ktera tam je a ma se aktivovat potom co vezmu telefon do ruky moc nefunguje, nekdy se rozsviti hned a nekdy s telefonem muzu mavat a nereaguje. Ale to je drobnost, samozrejme na probuzeni reaguje okamzite, jen ten "Glance screen" na zvednuti tel. ze stolu nereaguje 100%.
M@C
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 30. 6. 2018 22:58

ja teda uz 4 dny (s žádným stresem) a glance na 100% .. pokažde se rozsvítí hodiny a pod tim připadné zprávy. nepoužívám lock tapetu ale přimo poklepem (opet 100%) na uvodní obrazovku.
Naposledy upravil freddy158158 dne 1. 7. 2018 10:00, celkově upraveno 1
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod M@C 30. 6. 2018 23:28

Aha, ja mam i lock screen, ale jinak poklep taky 100% a ctecka otisku tak 90%, dnes kdyz jsem mel prsty od cokolady tak to nejak nepobrala, ale jinak naprosto spolehliva a rychla, az mi ten Glance prijde zbytecny, proste prilozim prst a vidim hned plochu a vse...
M@C
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 1. 7. 2018 06:41

Používám asi měsíc a je to tak jak je psáno výše. Oceňuji dlouhou výdrž, dobrý foťák, plynulý chod. Mohu jen doporučit.
Nery
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 1. 7. 2018 13:11

M@C : pokud jsi při načítání otisku neměl taky ten prst od čokolády tak to nebude nikdy 100% :D
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod M@C 2. 7. 2018 12:36

Jj jasne, to jsem psal spis jen jako takovy postreh :-) Jinak i spoceny prst, pri behani apod., to celkem bere, to me prekvapilo.
M@C
Junior

Odeslat příspěvekod s5230user 3. 7. 2018 19:53

Dajú sa na tomto čistom androide nastaviť dual apps ako youtube aplikacia napríklad?

Má zmysel na displej lepiť ochranné sklo, resp. sú kraje zahnuté? Aká je v tomto prípade inštalácia a zhorší sa o moc citlivosť displeja?

Používa niekto Microsoft launcher? Dajú sa v kalendári nastaviť dve rôzne exchange kontá? Teraz používam firemné a súkromné.

Škoda že Glance nefunguje tak ako na Lumii, kde sa rozsvieti pri priblížení k proximity senzoru.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 7. 2018 08:38

Nové Nokie dostanou Android P: dočkáme se již brzy?

https://bit.ly/2u2DZFW
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 4. 7. 2018 21:29

SPUŠTĚNÍ DVOU APLIKACÍ SOUČASNĚ
Aby bylo přecházení mezi aplikacemi snadnější, můžete si stisknutím a přidržením
tlačítka Přehled ® rozdělit displej pro dvě aplikace. Normální zobrazení obnovíte
opětovným podržením tlačítka Přehled ®
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod s5230user 4. 7. 2018 22:37

Toto je pre dve aplikácie a ich zobrazenie na displeji súčastne. Ak reaguješ na mňa, tak som mal na mysli skôr dve inštalácie jednej aplikácie, kde v každej môžem mať iné uživateľské konto. Napr. byť na youtube v jednej prihlásený ako jeden užívateľ a v druhej ako ďalší s inou prezývkou, aby som sa nemusel prihlasovať a odhlasovať. Viem, že na niektorých telefónoch to funguje pre messengery. V niektorých aplikáciach sa potom môžem v jednej nastaviť na súkromný účet a v druhej používať firemný.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 4. 7. 2018 23:08

kouknu .. napíšu ;-)
na rychlíka vyzkoušeno a nedovoli druhy fejs. ješte prijdu návod jestli to dělám dobře. P2 to umožnuje od sedmičky.divný.
druhy gmail tam jde. ..
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 12. 7. 2018 08:44

Dostupná bezpečnostní aktualizace červenec.
Nery
Junior

Odeslat příspěvekod jeci 12. 7. 2018 16:45

Má někdo zkušenost s aplikací Meteoradar, wignet se mi ztrácí z plochy, někdy naskočí sám a a někdy ne.
jeci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jeci 14. 7. 2018 17:27

Už jsem to vyřešil, stáhl sem si Nova lanucher a už je to v pořádku.
jeci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beaver63 22. 7. 2018 23:18

Zdravím
je možné změnit zvuk uzávěrky na foťáku? A jak?
Díky
beaver63
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor