Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sentry 30. 6. 2018 11:36

@rysulda

1) tady je speciálně vlákno pro Honor 8 / Premium
2) těžko soudit z toho co píšeš, proč má tvůj "kousek" tak špatnou výdrž baterie. Jednak nevíme, jak dlouho telefon máš, jaká je tam aktuální ROM. Každopádně lze celkem dobře zjistit v Nastavení - Baterie - Úroveň spotřeby, jaká app ti nejvíce "drancuje" baterii. Určitě bych jako první v Nastavení - Aplikace deaktivoval všechny aplikace, které nepoužíváš. Jednak u některých běží na pozadí proces, jednak se stahují zbytečně aktualizace, pokud je nemáš defaultně zakázané. Dalším žroutem může být "nakopnutá" app Google Play services, zkus vyresetovat /smazat data/. Obecně píšeš, že se ti telefon seká při hraní her. O jaké hry konkrétně jde ?? Nejsem žádný mobilní herní fanatik, ale běžné hry co na telefonu mám se mi nijak nesekají. To že telefon při hraní her tzv. "topí", je normální, to se netýká jen her ale např. i při delší době spuštěné navigaci. Takže, jestli hraješ nějakou hru, která je náročná na grafiku i výkon procesoru, může se klidně stát, že po 3 hodinách nepřetržitého hraní může kapacita baterie spadnout na minimum. Mohu říci, že když dám v noci telefon na nabíječku a ráno když jdu do práce ji odpojím, tak v klidovém stavu - tzn. že telefon nepoužívám - má běžně spotřebu pod 1 procento za hodinu. SMS jdou hromadně smazat i v nativní SMS aplikaci, stačí dlouze podržet na vlákně prst, označit a smazat = smažou se všechny zprávy v daném vlákně. Fotoaparát optickou stabilizaci nemá, ale to jsi "určitě věděl" před tím, než jsi si tento telefon pořídil. To, že jsi narazil na takový "servis", je holt smůla. Obecně si na Honor 8 Premium nemohu stěžovat. V poměru cena / výkon velmi dobrý telefon.


Obrázek
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 7. 2018 07:50

Honor 8 obdržel květnové bezpečnostní záplaty

https://youtu.be/hC-IYiWz-cM
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 8. 7. 2018 07:25

Honor 8 | Honor 9 | Honor 10 | srovnání designu

https://youtu.be/YWd0NDapgDk
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 31. 7. 2018 13:49

Honor 8

Obrázek
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod tetrao 31. 7. 2018 14:19

Jezefe - funguje Oreo bezproblémově? Jak se podařilo stáhnout?
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 9. 8. 2018 21:59

Jak je to prosím s tím Oreem na Honor 8? Přítelkyně ho má, tak zda máme čekat na OTA nebo instalovat jinak.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod tetrao 10. 8. 2018 08:44

Tazz1 - Oreo jen tak nebude, za nějaký čas ano, ale momentálně ho nečekej. Pan Cmar ho má, ale je to stěžejní člen Huawei pro ČR. Jistě ho nemá OTA, ale přes TWRP. Stejně otázka bude, jestli Oreo bude od začátku plně odladěno a pojede bez chyb. Můžu vědět co ti schází na Nugátu? Taky jsem zvědavý na Oreo, ale že bych ho hned potřeboval - Honor 8 mi jede bezproblémově, k mé spokojenosti.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 17. 8. 2018 06:35

Na Honor 8 je Oreo - verze 8.0.0.521(C432) jiz oficialne dostupne pres HiSuite (verze 8.0.1.300_OVE). Funguje z verze B407 (tu je treba stahnout jako cely balik).
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirik83 17. 8. 2018 15:34

Asi jsem natvrdlej, nebo nevím....
Uvednou aplikaci jsem sice stáhnul, ale dál se nepohnu.
Zdáse mi,že to je jen nějaký ovladač usb nebo co.....

Zkus to prosím popsat ještě jednou a podrobněji.

Díky
Jirik83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 17. 8. 2018 18:46

Je potřeba na PC nainstalovat poslední verzi HiSuite a potom propojit telefon přes USB kabel s PC a se spuštěným HiSuite. Po propojení by to mělo nabídnout nejnovější verzi Oreo.
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 17. 8. 2018 20:49

Tak snad na sebe OTA nenechá dlouho čekat.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Jirik83 19. 8. 2018 16:34

Mě to pak došlo, že toasi bude z PC.
Tak že Oreo už mám, radši jsem pak udělal ještě "továrko" a zatím to šlape krásně, dokonce bych řekl, že líp než předchozí Nugat.
Jirik83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 9. 2018 15:32

Honor 8 | Android 8.0.0 Oreo | dlouhodobé zkušenosti

https://youtu.be/YeTvFARMOWI
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 13. 9. 2018 18:25

OTA stále nic?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod tetrao 13. 9. 2018 18:26

Zatím nic.
tetrao
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků