LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 27. 6. 2018 20:20

Jistota v čem jako? :D Ostatní telefony nejsou? Pokud chytneš ok kousek, v drtivé většině případů máš jistotu s každým. Tak hlavně že jsi spokojený, já osobně bych třeba Mate9 nechtěl kvůli bídnému foťáku, nic moc displayi, chybějící IP68 a blbému držení/váze. Ale já nejsem ty, pokud jsi spokojený a nemáš potřebu měnit, neřeš to a měj co máš :)
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cartee 27. 6. 2018 20:26

tou jistotou jsem se nechtěl nikoho dotknout.. spíš jsem chtěl vyzkoušet něco jinyho ;-) ze zvědavosti ;-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 27. 6. 2018 20:33

Jak dotknout, však ať si každý koupí co chce, já jsem maximálně spokojený s G6, měl jsem v ruce většinu jejich konkurentů aktuálních i starších a neměnil bych. Tady pouze vedu debatu s argumenty pro a proti a snažím se předat své nabité zkušenosti s x telefony v této třídě co mám lidem, kteří se taky rozhodují, protože lidi obecně jsou dost hloupí a pokud jim to nerozepíšeš jak tatarům, tak to nechápou a kolikrát ani pak ne. Bratr známý chtěl něco okolo 10tis, říkal jsem mu nebuď blbý a kup G6, no neposlech, koupul Honor 10 :D a teď brečí jak to dělá hnusné fotky, míň světla a má to hned rozmazané, katastrofa. A to prosím mají bazén, když došlo na koupání, tak telefon odnesl kus od něj, aby se mu náhodou nenamočil. O chvíli později mi začal zvonit telefon, říkám hoď mi ho (byl jsem v bazénu) tak čuměl jak péro :D Když jsme porovnávali fotky z G6 a H10 .. nebe a dudy. A přesto tu budou někteří pískat jak je Honor boží telefon :D Nebo Nokia7p, další takový případ s mizerným foťákem navíc bez stabilizace, bez IP68 atd. a ještě dražší ...
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cartee 27. 6. 2018 20:39

tvle zase mě vykláš :-D já snad do toho půjde.. mám jen obavy z baterky.. ten jeden den to musí udělat určitě.. od rána od 6 do deseti večera..

-- 27. 6. 2018 21:42 --

tvle zase mě vykláš :-D já snad do toho půjde.. mám jen obavy z baterky.. ten jeden den to musí udělat určitě.. od rána od 6 do deseti večera.. říkám g6 mě láká.. ale taky mám trošku strach z LG, její politika atd.. možná se pletu ;-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 27. 6. 2018 21:14

Tak třeba pro mě je priorita foťák/display/ochrana (IP68, gorilla) .. tyhle 3 věci a za ty peníze prostě neseženeš momentálně lepší telefon, který má tohle všechno na takové úrovni jako G6. To je prostě fakt. Drtivá většina telefonů okolo 10tis nemá ani optickou stabilizaci na foťáku, to je pro mě nepochopitelné, natož třeba IP68 to už je uplná utopie. Baterka u každé vlajkové lodi už snad dnes aspoň ten den dá při větší zátěži.

Sám musíš vědět jaké máš priority, co je pro tebe podstatné. Navíc nevím co se furt někteří bojí, do 14ti dnů můžeš vrátit všechno vždycky. Není třeba se nechat od nikoho vyklat, s čistou hlavou si sedni a zeptej se sám sebe co je u tebe priorita, co od telefonu vlastně chceš. Pak už je to jednoduché, je doba internetu, všechno se dá zjistit, ale nad osobní zkušenost není. Říkáš, že máš Mate9, kup G6, polož je vedle sebe. Očumni display, vyzkoušej, udělej nějaké fotky, porovnej jak se drží, zkus výdrž atd. a na konci týdne si řekneš Mate9 mi stačí a G6 vrátíš nebo si řekneš G6 se mi líbí víc, je lepší, necháš si ji, Mate9 prodáš. Jednoduché, nedělal bych z toho vědu.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cartee 28. 6. 2018 06:08

pro mě je priorita vydrž, displej, sviznost, konektivita.. aby to dělalo hezký fotky a vodeodolnost je bonus ;-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod boby.f 28. 6. 2018 09:16

mame 2x G6 v rodině a musím jen s planetoid_LV426 souhlasit a to ne proto že ho mame ale současně je to jak píše kolega poměr cena /vykon na ty co to pomlouvají neber ohled je jich tu dost, našli jinou čočku ve fotáku že jinak fotí atd,,,,,, o vanocích jdeme do G7 nebo nejaké V bud 30 nebo nove 40 -ale to bude o vanocích ještě drahé , hry nehraji tak neřeším věci kteří jini asi jo asi tak kolega to napsal vystižněji
boby.f
Junior

Odeslat příspěvekod therage 28. 6. 2018 09:35

Pokud bydlíš poblíž Polských hranic tak mrkni na inzeráty. Nerozbalené kusy koupíš za 6100 Kč (1000 zł). Sám jsem takto kupoval 3 kusy. Vzhledem k tomu, že je v Polsku servisní centrála LG tak se nemusíš ničeho bát.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 28. 6. 2018 10:05

Hlavně teda ten G6 perfektně padne do menší ruky, až mě to překvapilo přitom není nejmenší.... Hned jsem mu pořídil průhledný pouzdro od Nillkinu, takže ani neklouže. Displej je parádní, fotky jsem ještě moc nezkoušel, ohnisko mám 2,01.
Jinak systém těžko hodnotit, android jsem nikdy neměl. Zatím z něho mám dobrej pocit.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 28. 6. 2018 10:21

Taky ho mám v průhledném obalu a drží se fakt perfektně na to jak velký display to má, tohle se opravdu povedlo. Když si vzpomenu třeba na Zenfone5, to byla hrůza to držet/ovládat.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cartee 28. 6. 2018 11:33

no jdu do toho ;-) díky za názory.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod ferokulda 1. 7. 2018 11:32

Zdravím.
Umí G6 časované posílání SMS - navolím si čas, kdy se SMS sama odešle? Mám nyní G2 a velikostně do ruky už je to na hraně, G6 je ještě o 1 cm delší. Kdo z vás přecházel z G2, bylo to bez problémů?
Díky.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 1. 7. 2018 16:15

Jo umí časovat sms. A jak už tu bylo řečeno, G6 se drží dobře.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tazz1 1. 7. 2018 19:51

Měl jsem G2, G3, G4 a teď G6. G6 mi příjde subjektivně menší jak G4, byť samozřejmě čísla ukazují něco trochu jiného. Oproti G2 a G3 to není taková "plácačka" a drží se dobře.
Umí časované SMS ? To se musím mrknout.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 1. 7. 2018 22:06

Výdrž G6. Na to jaký to má display tak teda čumím.

Dneska jsem byl pocitově snad celý den na Whatsappu, surfoval, fotil jsem, natáčel apod., samozřejmě nonstop zaplá wifi/always on. Výdrž viz přiložený obrázek. Display za den svítil neskutečných 7+ hodin a baterka ne a ne dojít. Žádné spořící módy nepoužívám. Jako za mě dobrý :-)

https://imgur.com/a/w9vJbRc
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků