Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 12. 6. 2018 15:24

No co se týče TMO, tak máš nějakou divnou tabulku, úplně běžná ceníková cena 499,- neomezené volání +500MB.

Určitě bych zavolal do 02, že jsem si to rozmyslel, že to chceš vrátit na původní stav. Tady ti evidentně namazali pusu medem. Šlo jim jen o to aby si tě uvázali. Až v říjnu jsi to mohl řešit. Stejně by tě do té doby několikrát kontaktovali a určitě i od konkurence.

Co se týče kamarádky, platí daň za telefon. Vždycky to tak bylo, za úpis buď telefon "levně" nebo levnější tarif.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 12. 6. 2018 16:02

Ne, to jsou ceníky z roku 2012, dal jsem je sem schválně. Hm, možná máš pravdu, já už v březnu volal do Vodafonu, kde mě přímo přepojili na retenční, ač jsem nikdy zákazník Vodafone nebyl, popsal jsem pánovi stav, říkal, že za 20 minut zavolá. Snaha byla platit méně než 399. Pak se ozval, řekl, že nejlevněji je schopen flat + trochu dat poskládat za 460. Ať se zkusím ozvat v říjnu. U Téčka se se mnou vůbec nebavili. Takže tak. Možná bych se na těch 300 dostal, ale tu jistotu nemám a já jsem víceméně spokojenej, kolik platím. A jsem trochu magor, takže kdyby se opravdu někde super nabídka objevila, klidně těch 20 % cvaknu.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 6. 2018 16:07

operátor ti to oznámil a zároveň prodloužil smlouvu a tys mu skočil na špek, když ti přidal něco co nevyužiješ.. ale nekup tu za cenu že.. takže máš pořád ceníkovou cenu 499-100 za net, na tvoje potřeby, takže neříkej že neplatíš ceníkové ceny.. platíš, protože kdyby ti to nedal zdarma navíc k ničemu, tak sám máš free 200 za 499-100..kde máš další závazek a o2 už ted fikaně i na vdsl dává min uvázek 2roky a cenu za vdsl má jednu z nevjyšších.. ano jinde se flat s nějakým základem dat dá sehnat jako nový zákazník třeba za tři stovky a ani to není podmíněný využívám další služby.. krom toho, že flat není často u lidí ani vůbec potřeba.. ono ta hranice je tak okolo 1000 minut za měsíc, což už taky ne každý provolá.. ale to se dostáváme trochu jinam, než byl smysl mého příspěvku, pointa je v tom, že lidi sou s cenami spokojeni, že když dostanou nějakou tu malou slevičku či nějaký ten bonus (záměrně ten který nepotřebujou, ono operátoři nejsou blbý) tak tu není vytvářen žádný tlak na snižování cen a proto máme ceny jaké máme, až je alespoň 60% zákazníků s tímto přístupem pošle do jistých míst a nic jim nepodepíše, tak se ledy pohnou, do té doby tu budem mít to co tu je, protože to jde velice dobře na odbyt a většina lidí je navíc spokojená.. a valná většina to má ještě "lepší" jak ty, např tvoje zmíněná kamáradka flat+400 MB za 599.. no..až se v tomhle "dav" změní, můžem mít klidně ceny jako v cizině.. ale to u nás jen tak nehrozí..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 12. 6. 2018 16:24

Nemá cenu s tebou diskutovat. Já jsem spokojen, kolik platím, svůj příspěvek sem nedávám proto, abych se před tebou obhajoval. Nazíráno tvou optikou, všichni tady jsme pitomci, protože máme úvazky. Myslím, že ostatní i já by byli vděční za tip, kde je flat s trochou dat za 300. O kolik jsem jiný, horší než ti, kteří mají FREE 1,5GB za 375 korun? Ano, oni nemají net od O2, takže co? Za pevnou linku, net (50/5) a O2 TV platíme 606 korun včetně DPH, což není nejhorší.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 12. 6. 2018 16:33

A proto jsou tady ceny takové jaké jsou, necháš se odrbat a ještě si spokojen...
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 12. 6. 2018 16:42

Nabídni neodrbací alternativu. Ale ne, kašlem na to, beztak tohle vlákno plevelíme.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 6. 2018 16:54

jo plevelíme, ale roy1 má přesnou pravdu, op s tebou v podstatě vy...l a ty ho tu pak ještě chválíš a chrostáš si blahem..pokud vím chtěl si platit méně než si platil a nakonec budeš platit stejně.. tak kde je úspěch tvého jednání? to že ti přihodí něco co reálně nevyužiješ? první pokus a lacinej marketingovej trik jak udržet zákazníka a udržet si jeho platbu.. přidáme tam, kde nás to nebude nic stát, protože dat používá i tak minimum.. proč ti nepřidali třeba mmsky? sám jsi tu psal, že je využíváš.. ono to by byl možná pak další krok, ale ty si skočil hned na ten první.. jinak tip nemám, ale jestli čekáš, že když někam zavoláš a budeš hned mít dobrou cenu na flat, tak tak jednoduché to není, ale já mám firmu a takových nabídek mám několik do měsíce.. s díky je odmítám:)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 14. 6. 2018 17:24

Nechápeš. Tak naposled. Je to i pocitech. Ano, mám hloupou Nokii, takže těch 1,5GB nemám šanci využít. Jelikož mám obrnu, dotykáče se mi blbě ovládají, takže smartfoun si kvůli navýšenýmu datovýmu limitu kupovat nechci, tudíž nechrochtám blahem, já to jen dávám do kontrastu s ceníkovými 749 korunami. Jo, platit o kilčo méně by bylo fajn, takže to, jestli jsem se nechal napálit, je relativní. Já ten pocit nemám. Je otázka, jestli bych se někde dostal na ty tři stovky za neomezenku + trochu netu, možná jo, ale spíš ne. Třeba by O2 po vygenerování ČVOP vyměkli, ale pochybuji, přímo na retenčním mi řekli, že na FREE 200 retence nedávají.

Takže ve vší úctě, oba dva vaše příspěvky, pánové, jsou nicneříkající, protože nemáte alternativu. Tlachat umí každej. V čem by jako mělo být to kouzlo? Že jako nabídku odmítnu, v říjnu, kdy končí smlouva, bych měl vygenerovat kód a naoko, i když vlastně nevím vůbec kam, protože alternativu k flatu + kapce netu nikde nevidím, odejít? To si děláš srandu? A oni řeknou, ať jdu, protože představa, že zlevní tenhle malý tarif, je naivní. Dávám tomu tak 10 %.

A ano, o MMSkách jsem se bavil s retencí v únoru. Hele, podle mě má smysl tlačit, když máš reálnou šanci něco získat. Fakt je, že nevím, jestli kecají, nebo mluví pravdu. Na retenci jsem řekl, že bych rád platil méně (to jest těch 300), nebo za 399 nějaké ty MMSky. Prý to nejde. A možnost rámcovky nemám.

Je to právě o rozdílným pohhledu - ty to bereš tak, že mi dali něco, co nevyužiju. A máš pravdu. Ale zase bráno optikou tohohle vlákna není flat + 1,5GB za 399 špatný, to uznej. A takhle se na to dívám já. Kdybych neměl net přes pevnou, mám to za 499, což už dnes nic světobornýho není, uznávám, obzvlášť když někteří to mají za 375 korun. Je to i o tom, že ti nesmí vadit, kolik platíš. Jo, ta stovka dolů by byla fajn, ale že bych byl vyloženě nespokojenej s tím, kolik platím, to ne. Protože vím, že o moc níž se nedostanu.

A ano, v jednu chvíli jsem myslel, že O2 dělá dobrý skutek a navyšujou to všem na FREE CZ. Pán se ani nezmínil, jestli s tím souhlasím. A docela brzo, smlouva mi končí až za čtyři měsíce.

Zkrátka, a to už píšu dřív, ten základní tarif FREE 200 je nejlevnější flat na trhu s trochou netu a dostupný všem. Jasně, za 499 korun je drahý, ale pokud nejste student nebo senior, je to nejlevnější flat na trhu, T-Mobile má neomezené volání a 500MB, ovšem bez SMS, Vodafone má Start 500 (500 minut, 500MB, SMS za 1,51) za 477 korun, flat mu začíná na 777 korunách (je v tom 5GB dat).

Kdysi jsem tady narazil na zákazníky, kterým vadilo, že mají tarif v retenci o 50 korun dražší než jiní retenčníci.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrwolf 14. 6. 2018 18:17

jde se dostat u O2 na neomezenku s 1,5 GB, kdyz nemam u nich nic na 375kc? dik
Mrwolf
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 14. 6. 2018 19:13

dockalacek píše:Jelikož mám obrnu...

Ted se neuraz, ale nemel bys u O2 narok na statni prispevek a slevu na tarif?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 14. 6. 2018 19:32

Vubec se neurazim,ten cerpam,ale na pevnou.Jde cerpat bud na pevne,nebo mobilni sluzby,ne na oboji.
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 3. 7. 2018 07:32

Včera mi volali z retenčního a nabídli flat +1,5 GB dat za 375 Kč a nebo s 10 GB za 749 Kč. Chtěli ale úvazek na 2 roky tak jsem to odmítl.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod Kuk321 7. 7. 2018 20:36

Myslis ze bude neco vyhodnejsiho ?(flat+1,5gb, 10je drahy) Myslim si ze je to dobra nabidka a pokud by se vyskytlo nahodou neco lepsiho tak sankce nebude tak vysoka.
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 30. 8. 2018 23:37

Jak to aktuálně vypadá s retenčním, dá se něco vyjednat? Platím klasický FREE CZ 5 GB za 899, vyšší tarif absolutně nepotřebuju, ale dá se vyjednat sleva? Měl jsem pocit, že spíš uměli dávat za stejný peníze vyšší tarify, ale já chci něco normálního za pětikilo (a chci zůstat u O2, žádný jiný operátor ani virtuál). Jsem tak ve 14. měsíci dvouletého cyklu. Nevím, jestli má cenu teď zkoušet předstírat odejít...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 31. 8. 2018 06:39

10. měsíců před koncem neotravují ani oni.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků