Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod penav 14. 6. 2018 17:22

anonymius, nepodporuje, ale i tak se telefon pořád o něco pokouší. Navíc je to celkem nepravidelné, jeden hovor bez problému, další zase něco zkouší ...
Ale dík za info :-)
penav
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 14. 6. 2018 17:41

tak a je to tady:/ objevil jsem menší prasklinku na sklíčku zadního fotoaparátu...chce se mi plakat
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod penav 14. 6. 2018 17:43

já ho od tebe za tisícovku klidně koupím, když už ja tak hrozně poškozenej :-)
penav
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 14. 6. 2018 18:07

:-D

to bys nechtěl takhle poškozený, hodím ho cestou z práce do kontejneru

ale ***** jsem, mám kryt a nevím že bych někde bouchnul :grr:
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janybk 14. 6. 2018 19:20

Zdravím, znáte někdo návod jak vytisknout či odeslat sms zprávy z S7 do PC a pak tisknout,nějjáky transfér nebo tak něco.
janybk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uspa 14. 6. 2018 19:24

Na S7 mi prasklo sklíčko zadniho fotoaparátu před 14 dni,telefon není v záruce, výměna v neautorizovaném servisu za 500,-Kč, hotovo druhý den, tak ze netreba vyhazovat telefon ;-)
uspa
Junior

Odeslat příspěvekod Kelly01 14. 6. 2018 19:38

Mně prasklo sklo foťáku v den koupě :-D
Neautorizák mi řekl že jak to udělají oni padá záruka..
Tak jsem to udělal v autorizáku, za hoďku hotovo a za 2tis..

Holt za blbost se platí :oops:
Kelly01
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 14. 6. 2018 19:43

Ahoj všem,

prodávají ještě někde originální Samsung fólii ET-FG930CTEGWW ???
Známé se poničila v krytu, chtěla by opět tu samou, na kterou je zvyklá.

Měl jsem jí několik týdnů objednanou v CZC.cz ale pak mi objednávku zrušili, že už se neprodává :(
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 14. 6. 2018 20:19

Tak vám sice prasklo sklíčko foťáku, ale mě pro změnu praskly celé záda. A to pozor - měl jsem to v krytu, zadní stranu navíc krytou kompletně fólií a ani nespadl :D holt nějaký prťavý kamínek vlezl těsně pod foťák a tlakem to zlikvidoval. Někdy se prostě zadaří :-)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Capita 14. 6. 2018 21:45

já nevím přátelé, mám tam prasklinku úplně mikroskopickou úplně na kraji - zvažuju jestli to zatím (pokud se to nebude zhoršovat) vůbec řešit. Kdybych to teď neměl jak fetiš, tak bych to ani neodhalil. Moc se mi ani nehodí dávat teď 2K za opravu (ale ono taky , kdy se to hodí žejo:))...

Myslíte, že pokud to nebudu řešit může to mít následek třeba v podobě nějaké vlhkosti do čočky atd?
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 14. 6. 2018 23:49

janybk: mám tiskarnu epson a tisknu přes wifi. V telefonu mam app od epsonu. Problem je ze aplikace neumi tisknout jen vybranou sms. Jen cele vlakno. Vyzkousel jsem nekolik dalsich app a je to stejny. Resim to tak ze oznacim text je tu sms co chci a ulozim do schranky a v ms app word dam vlozit. Nasledny tisk probehne pres snad epsom app kde je potiz s nejakou grafickou upravou textu, velikosti tisknuteho fontu. Je to trosku krkolomne a nenadchlo me to. Uz si presne ten postup nepamatuji. Někde jsem cetl ze slo pripojit tiskarnu primo na mobil pres usb. Mobil ale musi podporovat USB host. Zadnych ovladacu neni potreba. Ale je to o stesti zda to pujde s tvoji tiskarnou. A pak jak to cele njejak rozchodit.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod mirdoch 15. 6. 2018 06:52

Jak upravit fotografie u kontaktu aby se zobrazovala celá obrazovka a nejen v kolečku
mirdoch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sinco 15. 6. 2018 08:27

nejde.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod p.lehky 15. 6. 2018 10:28

Otázka: po aktualizaci na Oreo mi přestal spolupracovat next launcher v rámci aktualizace hodinových widgetů (vyzkoušel jsem jich asi 10) a to včetně originální app Hodiny Samsung. nemáte někdo zkušenost, poznatek jestli jde o obecnou nekompatibilitu tohoto launcheru s oreo OS, příp. radu?

EDIT: https://forum.xda-developers.com/galaxy ... r-t3768633

tak bohužel tento launcher zaspal a na Oreo OS již nefunguje, úprava výrobcem končí v roce 2016 :-(
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szoustal 15. 6. 2018 11:07

Potěší snížení ceny S7 Edge v české distribuci na 10.990,-
szoustal
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků