LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 7. 6. 2018 08:38

Když porovnávám všechny letos představené flagship telefony, kdy kritérium je kvalita focení a použitý chipset), tak z kvarteta:

* Samsung S9+
Link: https://www.alza.cz/samsung-galaxy-s9_1?dq=5255807
Cena 24.490 CZK

* LG G7 THINQ
Link: https://www.vodafone.cz/telefony/lg/lg- ... riant=lgg7
Cena: 17.977 CZK

* Huawei P20Pro
Link: https://www.alza.cz/huawei-p20-charlotte?dq=5282011&o=1
Cena: 21.990 CZK

* Nokia 8 Sirocco
Link: https://www.alza.cz/nokia-8-sirocco-sin ... 271282.htm
Cena: 19.980 CZK

Pixel2 XL:
Link: https://www.alza.cz/google-pixel-2-xl?dq=5126642
Cena: 24.990 CZK



A závěr? Cenově ze všech letošních (a překryvně i loňských) nejlepších teleofnů na trhu je G7 ThinQ jednoznačně rozumově poměrem ceny a schopností (bez kompromisů). Nejlepší volbou LG G7 je z mého úhlu pohledu pro tyto kombinace:
NEJNOVĚJŠÍ CHIPSET QUALCOMM 845, možnost ponechat nebo vypnout kontroverzní NOTCH, špičkový dvojice optik se světelností F1,6 a F1,9, dále bezdrátoví nabíjení s podporou rychlonabíjení QI EPP, úsprný displej RGBW, (ještě jsem neviděl, ale všichni to píšou) naprosto impoznatní BOOMBOX zvuk s ozvučnicíc v zadní straně přístroje, voděodolnost pro fotky v bazénu nebo u moře, odolnost MILSTD810 armády US.

A ano, má to i svá negativa. Prodává se pouze na pobočkách Vodafone, takže nelze jej objednat přes web. Ale pořád dojít na prodejnu Vodáče a ušetřit 5000 CZK má smysl.

Takže za mě koupě léta.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 7. 6. 2018 09:13

Ví se, jestli bude i jiná barva než modrá? Nikde ani slovo. Ani na LG shopu.
Ozzy1980
Junior

Odeslat příspěvekod Karel01 7. 6. 2018 09:40

Uvažuji o něm jako náhradu za LG G4, ale teď jde o to, jestli bude v červnu dost kusů na skladě. Pokud nebudou, jdu do LG V30, taky super telefon a dá se pořídit už za 13-14.000 Kč
Karel01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 7. 6. 2018 13:08

Je sance ze se bude u nas prodavat i dual sim verze?
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 7. 6. 2018 13:09

Ozzy1980 píše:Ví se, jestli bude i jiná barva než modrá? Nikde ani slovo. Ani na LG shopu.

Já myslím, že jen modrá určitě nebude, tím by si kazili prodeje.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 11. 6. 2018 12:36

panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Creyzy 11. 6. 2018 15:41

Taky o něm uvažuji. Zajímají mě postřehy majitelů. Neobjednal už někdo? :)
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 6. 2018 20:46

LG G7 ThinQ bude stát 21 690 Kč, ale najde se i nižší cena

V květnu jsme se dočkali novinky LG G7 ThinQ, která nabízí 64GB úložiště. Pakliže byste chtěli více prostoru pro data a větší operační paměť, museli byste hledat v obchodech LG G7+ ThinQ. Nyní jsme se od českého zastoupení LG dozvěděli, že na český trh dorazí základní model LG G7 ThinQ a doporučená cena byla stanovena na 21 690 Kč, ale obchody začínají na nižší ceně.


Bohužel jsme se nedozvěděli, kdy bude zahájen oficiální prodej. Pravděpodobně v horizontu několika dnů nebo týdnů. České obchody již evidují tuto novinku, ale většina nabízí jen předobjednávky. Pouze jeden obchod uvádí, že má LG G7 ThinQ skladem.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 14. 6. 2018 02:50

Kdo by tohle koupil za tuhle cenu je blázen,už proběhlo testování a českém shopu měli možnost podle jejich vyjádření opět nemoc povedený kousek a baterka tragická.Takže jako vždy po dvou měsících půjde cena rapidně dolů.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod plastick 14. 6. 2018 11:10

Za tu cenu ne, ale kolem 15 už to jde. Můžu poprosit o link an tu recenzi? Nikde jsem zatím žádnou nenašel (českou). Díky...
plastick
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 14. 6. 2018 11:42

rajs píše:Kdo by tohle koupil za tuhle cenu je blázen,už proběhlo testování a českém shopu měli možnost podle jejich vyjádření opět nemoc povedený kousek a baterka tragická.Takže jako vždy po dvou měsících půjde cena rapidně dolů.


Tak to jsem zvědavej, odkud - který český shop - čerpáš...? Nevymýšlíš si tak trochu? České a Slovenské LG ještě nedodalo vzorky. A jediný stát, který G7 má v prodeji od 1.6., je UK a PL Plus. Zbytek od tohoto víkendu. Včetně Česka. :-)

Odkaz prosím.

Já jsem četl v UK (Techadvisor a další) v každém případě chválí nový Super Bright Diaplay s maticí RGBW, který prodlužuje výdrž o 30%. Reálně bued číslo někde kolem 20%, ale i tak je to super, když malé vylepšení dokáže prodloužit výdrž tak rapidně.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 14. 6. 2018 12:24

RGBW....... No a je to ta stejná technolgie jako WRGB M+, která je používaná v televizorech LG?

Jako chápu, chtějí se přiblížit k OLED technolgii co do požitku a snížení energetické náročnosti. U TV skabelem furt v síti není problém, ale telefon, který by měl šetřit proud kde se dá, a energii hospodárně využít, to se mi zdá jako velice chytré řešení. A tohle mě přijde jako dobrý krok, pokud z nějakého důvodu nechci vypalující samsung AMOLED...

Zdroj: http://www.lgdisplay.com/eng/product/technology/mPlus
Obrázek

WELL DONE, EL-GEE. :)
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 14. 6. 2018 12:39

Podle me ano, pac je to MLCD+ RGBW.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod plastick 14. 6. 2018 13:11

Tak snad budou pomalu nabíhat reálné recenze. Docela mne překvapuje, že se LG nedrží moderního trendu, dát otestovat foťák na DXoMark...
plastick
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 14. 6. 2018 16:15

Taky si říkám ale to bude tím že ostatní si jen zaplatili aby mohli sbírat čísla viz P20 Pro :D
Btw i já čekám na testy třeba na gsmarena hlavně mě zajímá endurance :D ale odhaduji tak 75h a nebo 80h.
panrt
MobilManiak

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků