O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paty07 5. 3. 2018 16:09

metyn píše:já to mám od slovenského o2 pár km, bych ti to zařídil ale problem je v tom, že to je na jméno a kdybych to poslal člověku, mě neznámému, tak se vystavuju riziku, coby se mohlo případně s kartou páchat , asi tak , 8-) , Meta


Však by mělo ji koupit a aktivaci pak provede někdo už na své jméno pomocí svého bezpečnostního kodu ne?
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 5. 3. 2018 18:15

To asi nevadí, záleží, na koho je karta registrována. Já jsem takhle kartu O2 Volnosť koupil a dotyčný mi neprozradil bezpečnostní heslo. Naštěstí není na používání karty nezbytné :-) ...
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 14. 3. 2018 09:52

Bez bezpečnostního kodu kartu na webu nezaregistruješ, a tedy by neměla fungovat.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 4. 2018 12:27

O2 rozdáva 5 GB dát na vyskúšanie 4G siete

http://www.fony.sk/clanky/13938-o2-rozd ... e-4g-siete

O2 dá každému zákazníkovi 5 GB dát zadarmo na vyskúšanie 4G siete. Aj vám!

https://www.mojandroid.sk/o2-5-gb-dat-zadarmo/

Operátor spúšťa akciu dnes, 28. apríla a potrvá do 30. júna. V tomto období si každý, súčasný aj nový zákazník O2, bude môcť bezplatne aktivovať balík s objemom 5 GB dát na 30 dní. Ak si balíček aktivujete aj ku koncu júna, neprídete o ne na konci mesiaca, ale aj vám budú platiť 30 dní od aktivácie.

Využiť sa dajú na Slovensku a v Čechách.
EÚ roaming sa na tieto dáta nevzťahuje.

o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 6. 2018 19:16

Kontrolní měření rychlosti internetu v rámci akce 5 GB zdarma pro každého - Download 27,8 Mbps, Upload - 9,03 Mbps , Ping - 29 ms , Jitter - 20 ms :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 14. 6. 2018 09:51

Zdravím, za 14 dní mi vyprší platnost kreditu a o měsíc později platnost SIM. Máte zkušenosti, že před koncem platnosti kreditu/SIM operátor nabízí bonus za dobití? Jinak po roce používání jsem s kartou spokojen. :tleskani
anonyni

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 6. 2018 10:18

Jojo, před dvěma dny jsem aktivoval v samoobsluze :-) 5GB se na dovolenou hodí :-D
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 14. 6. 2018 20:53

Pozor, data platí jen v ČR a SK ty bezplatné.

Jinak nějakou nabídku na bonus při dobití při konci platnosti kreditu nebo karty, to jsem za ty léta u O2 SK neviděl.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 15. 6. 2018 07:18

Aha, tu informaci o platnosti jsem nějak přehlédl. Takže roaming fungovat nebude? (Mimo ČR/SK). To poznám zítra ráno :-D
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 7. 2018 18:38

Tak a po 5 GB zadarmo pro všechny tu máme další akci. Když se stavíte na Slovensku v prodejně O2 a zkontrolujete si s prodejcem, že máte všechno nastavené správně pro 4 G a že máte 4 G sim kartu a zařízení, tak dostanete zdarma dalších 5 GB dat. Platí i pro ty, co už měli balíček zdarma 5 GB co byl do konce června. Tato akce na prodejně platí do konce srpna. Tak kdo bude na výletě na Slovensku, má důvod navštívit O2 predajňu. :)

https://www.zive.sk/clanok/133302/o2-ro ... -predajnu/
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roger73 26. 8. 2018 16:27

Z toho teda asi plyne, ze pokud ma nekdo starsi telefon nepodporujici 4G (ne kazdy potrebuje nejrychlejsi mob. internet), tak pri navsteve prodejny bude mit smolika a ten bonus 5 GB asi nedostane, ze, ? Ledaze by se na prodavace hodne hezky usmival.
Ale spis bych asi cekal, ze se mu prodejce bude snazit vnutit nejaky 4G telefon z jejich nabidky, aby z toho firma taky neco mela a zakaznika se pritom da lakat na bonus 5 GB.
Ani se neptam, jestli to nekdo nedostal i bez 4G telefonu, protoze takovych tady podle mych predstav asi moc nebude (ale odpovedet pripadne stejne muzete :-)).
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 8. 2018 22:12

Klidně se zeptej O2 SK Guru jestli ti dají těch 5 GB, když nemáš 4G telefon. Najdeš je na www.o2.sk vpravo dole. A nebo si od někoho pujč 4G telefon nebo modem, jak pojedeš navštívit Slovensko ne ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 16. 1. 2019 15:35

Dobíjíte pravidelně tuto SIM? Já během roku a půl jsem dobíjel celkově tak za cca 20 EUR.
anonyni

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 1. 2019 20:09

Tak já ji dobíjím jednou za rok. Těch 12 euro mi na dlouhé hovory ( respektive naší rodině ) na rok stačí.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 28. 1. 2019 02:22

Ale pro samotne zachovani karty by melo jednou rocne stacit dobit jenom 6 Eur.
Persbrandt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků