Galaxy S9 nebo Note 8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Missacek 7. 6. 2018 22:16

Zdravím, rozhoduju se mezi těmito telefony a nejsem si stále jistý. Rád používám telefon na videa a občas i netflix, takže tětší display u Note 8 bych uvítal, zase naopak mě odrazuje menší výkon a jaký to může mít dopad na dlouhodobější používání. Budu moc rád za názory.
Missacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 6. 2018 22:29

Menší výkon Note 8, jsi upad na hlavu, ne? :-D v realu rozdíl nepoznáš
Jestli využiješ Spen, tak vem Note 8
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 7. 6. 2018 22:50

Tak ber S9+ :-)
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Missacek 7. 6. 2018 23:19

S9+ už je dost drahý.
Missacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 6. 2018 23:37

Note 8 z EU distr. 19,5tis. Cz distr. 22tis.
https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... 9914099508

S9+ EU distr. 19,9tis. Cz distribuce cca 23tis
https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... 5994176025

S9 EU distr. 18,5tis. Cz distribuce cca 21tis.
https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... 5481392246
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 8. 6. 2018 00:30

No prave. Cenovy rozdil minimalni.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Missacek 8. 6. 2018 00:32

Našel jsem note 8 z EU distribuce za 15tisíc a S9+ nejlevnější tak okolo 17-17,5
Missacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 6. 2018 06:02

Důležité je vybrat si také ověřený eshop, kde nebude problém nejen při koupi tak i s případnou reklamací
nejlevnější eshopy takovou záruku nedávají
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Missacek 8. 6. 2018 09:38

Toho jsem si vědom, ale předpokládám že obchod, co je "ověřen zakazniky" s tisíci kladných recenzí tento problém mít nebude.
Missacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 6. 2018 12:19

Čti diskuze k jednotlivým eshopum, ty pochvalné recenze si tam píšou sami.. Zamyslel ses aspoň nad tím, proč a z jakého důvodu mají tak nízké ceny, odlišné od běžné kvalitní distribuce řádově o nekolik tisíc? Je to charitativní organizace nebo majitelé těchto eshopu jsou tak bohatí, že nepotřebují žádnou marži z prodaných smartphonu a prodávají je pod cenou??
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Missacek 8. 6. 2018 15:10

Jasný, chápu, ale pokud je to cizí distribuce a navíc to prodejce dokáže nakoupit bez DPH, tak by podle mě tak nízké ceny dosáhnout šlo. Ale zkusil jsem si udělat průzkum a žádné problémy jsem ohledně obchodu nenašel. Sice nic o reklamaci, ale s nákupem byl každý spokojen a obchod existuje již minimálně rok a půl, takže pokud by bylo něco špatně, tak by to za tu dobu určitě vyplavalo na povrch. Popravdě já měl na telefony docela štěsti a reklamoval jsem snad jen 2-3x za život. A z toho 2x bylo zapříčiněno mojí chybou, ale tak víme jak to chodí ;-] .

Konec konců jsem se nepřišel ale ptát na to kde nakoupit, ale ohledně telefonu a jaké s nimi má kdo zkušenosti a co jim přišlo lepší, ale zatím jsem se moc kloudných názorů nedočkal :-|
Missacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 8. 6. 2018 22:08

Nevim co vic tu ocekavas.
Obyc clovek co brouzda po netu , vyfoti momentky ci decka , sem tam video , sem tam si zapari angry birds. Tak nepoznas zadny rozdil , krome penu.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janbohac 9. 6. 2018 08:06

Mobilpohotovost ve spolupráci s mobilenet přece nabízí slevu na Note8 něco přes 5 tisíc ž původních 26. Pak je tam šek na 1200 á plus k tomu cashback 4 tisíce a telefon vyjde na něco mezi 15 - 16 tisíci. Takže za mě volba jasná. Sam jsem nad ním uvažoval a stále uvažuji. S9 mě moc neoslovil.
janbohac
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 6. 2018 09:38

Note 8 jasná volba..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků