Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 4. 6. 2018 11:29

jidis píše:Jeste musis asi zapocitat 50 Kc kredit zdarma pri dobiti v OD Tesco na pokladne. :D


Co je to ten bonus 50 Kč kredit zdarma pri dobiti v OD Tesco na pokladně a jaká je minimální částka ro dobití získání těch 50 Kč bonusu. Já známí vždy dobíjíme jen přes Sazku.

-- 4. 6. 2018 12:33 --

intago píše:Když dobiju 300, stojí mě to 247, protože 50.- dostanu kupon, tři kačky je bonus Clubcarty a za věrnost mám bonus 330.- ;-]


Takže 50k Kč kreditu navíc jako bonus při dobití 200 Kč a případně kde nebo nejaký kupon v hodnotě 50 Kč a kde se dá využít?
I kdyby jsi za 247 Kč získal včetně bobusového kreditu celkově těch 600 Kč kreditu tak jsi stejně ještě zapomněl propočítat těch 15 Kč do celkové ceny 615 Kč co bude ve finále stržena za těch 7,5 GB.
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod intago 4. 6. 2018 12:17

celková částka přece není 600 ale 63O. Ta poukázka lze použít na vše krom alkoholu, i na dobíjení. Je jen při dobíjení 3OO a víc. Ale když chceš dobíjet 2x300, musíš oddeleně, nebo dostaneš jen jednu.
Na Sazku kašlu, jen ji živíš... Jen do Tesca chodím kvůli tomu kuponu dobíjet. Kupon má dost dlouhou platnost
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 4. 6. 2018 12:33

A dá se to platit v tom Tescu i v hotovosti a nebo jen platební kartou. Jakékoliv Tesco, supermarket u nás v krajském městě vice jak před půl rokem úplně zrušen a zůstalo tu již jen jedno malé Tesco. Při tom dobíjení na prodejně Tesco se musí předložit Clubcard Tesco?
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod intago 4. 6. 2018 12:36

jo, kartou to jde, i v malym Tescu, v Zabce ale ne. Někdy je problém, neumějí ten kupon načíst, hehe musí ručně
Jo, bez karty Club tam nejdu
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 4. 6. 2018 12:50

Platební kartu jsem definitivně rušil co všem nutí jen tu přikládací ne které nechtějí snížit ten limit 500 Kč a nebo zablokovat kartu tak aby na ní šlo vždy platit jen přes PIN. Pro získání poukázky 50 Kč a bonusu 10% za věrnost je možná platba v hotovosti? Dále je potřebná nějaká aktivace v samoobsluze nebo je to automaticky při dobití nad 300 Kč?
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 6. 2018 12:56

nechápu kde bereš ještě těch 30 kč navíc za věrnost, ale dobře je to celkem zajímavá nabídka, jen škoda, že je to vázaný na přesnou spotřebu, resp. menší spotřebu je blbost mít protože jinak propadne bonus, pro vyšší by mělo stačít dobít více a provést obnovení vícekrát, takže pak při přihození dalších fyzických 40kč už to bude 9GB za cca 300Kč což je na předplacenku vůbec zajímavá nabídka. Jak to u tesca je s platností bonusu? Taky se dalším dobitím prodlouží celý bonus nebo se to rozděluje na původní bonus a nový bonus?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 4. 6. 2018 12:58

bonus dostal automaticky každý, kdo má Tesco víc let, max.10%, ti co ho nemaj tak dlouho 5%
Při každém dobití dostaneš bonus na 30 dní. Můžeš tedy víckrát dobíjet a máš víc bonusů najednou
Já platím v hotovosti a nic jsem nenastavoval abych dostal kupon. Jen někdy ho prodavačky tají, chtějí ho mít pro sebe... Je to malý papirek s čarovym kodem, co vyjede po účtu
A kartu jsem si vymínil, že bezkontaktní nechci, tak mi dali
Peníze tam vydržej půl roku, pokud vím, koukni na jejich podmínky
intago
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 6. 2018 17:14

u kaktusu lze platnost bonusu posouvat kazdým dobitim plati nove veskery zase na 30 dni? Tohle tedy u tesca nejde?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 4. 6. 2018 20:14

ne, nic se neposouvá. Jak máš víc bonusů, je i víc datumů kdy propadnou
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jege 5. 6. 2018 09:37

intago: Víš určitě, že nebonusový Internet lze resetovat bonusovým kreditem?

Zrovna jsem dobil obě karty, ale konce měsíce jedu na dovolenou do Rěcka a potřeboval bych na obou kartách max. možný Internet, ale zase aby nepropadl bonusový kredit. Jak toho docílit a co za 2x 300 Kč (klidně i na obě karty) vzít?
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 5. 6. 2018 11:57

v ceníku nepišou že nejde ale vyzkoušený to nemám. V Řecku mužeš bonus využít na volání do jiných sítí. Balíček za 300.- bonusu. Nevím, jak je to do sítě Tesca, tam VPN asi neplatí. Odečítá se to asi z těch 120ti, optej se jich na chatu
Já kámošům do vlastní sítě prozváním, pak to máme oba zadara... vyzkoušeno na Tenerife
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jege 5. 6. 2018 12:03

Tak prý to jde, automatické dobití je z normálního kreditu, ale jednorázové obnovení FUP lze i z bonusového. Zahraničí musím ješte prostudovat a pořádně se poptat na chatu.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisl 5. 6. 2018 12:23

Ze zahraničí je volání v síti k ničemu, je potřeba mít neomezeně do všech sítí.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod intago 5. 6. 2018 12:49

no, někomu stačí těch 120 minut, nebo štědroně 200. Nejlíp je ale prozvánět,..
nebo prostě volat, bere se to nejdřív z bonusu, ale když se blíží konec 30 dní, je dobře balíček zapnout a pojistit si minuty ven ;-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jege 5. 6. 2018 14:39

A bezplatné volání z TM do TM v zahraničí nefunguje?
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků