Xiaomi Redmi 5 /Plus - nový král poměru cena/výkon

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 21. 4. 2018 06:30

Co zvuk u videa ? Zlobi nebo pohoda ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 21. 4. 2018 17:04

Asi myslíš nahraného videa. Zkusím se zeptat, ale mám pocit že holka na videa moc není. Samá hudba a Youtube. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 25. 4. 2018 08:35

Ředitel ČTÚ píše:Co zvuk u videa ? Zlobi nebo pohoda ?



Popravdě mohlo to být lepší není nejhorší ale ani nejlepší prostě normál.
panrt
MobilManiak


Odeslat příspěvekod danniel 29. 5. 2018 18:21

Má Redmi 5 už z výroby nalepenou nějakou ochrannou folii na displeji?
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 29. 5. 2018 19:54

Takovou ne moc dobře průhlednou. Nic dlouhodobě použitelného, takže spíš nemá.

A co vidím u ségry, tak výdrž super, čitelnost výborná, skvěle chytá signál a fotky z Itálie taky pěkný. Myslím, že za ty peníze ideál. Na přechod z kombinace Nokia 6303i + Nexus 7 2012 ideální telefon
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 6. 2018 09:17

Fólii má, ale jak píše Nechic, není dobře průhledná taková spíš mléčná a po pár hodinach jsem ji sundal.
Sklíčko displeje by mělo být CGG neurčené generace a zatim žádné škrábance.
Redmi 5 je za svoji cenu velmi dobrá koupě, já jsem tedy spokojen.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dante Flyshit 3. 6. 2018 10:01

Čauko, týždeň vlastním tento telefón (Redmi 5 Plus 4/64) a mám problém s tým, že neviem zapnúť dáta na prehliadanie internetu. Stlačím na ikonku dátového pripojenia, rozsvieti sa ale nič nefunguje, nepripojí má na sieť. Skúšal som aj meniť v nastaveniach 2G/3G/4G sieť, ale bez efektu. Vie niekto poradiť?

Inak teda po prechode z Lumie 640 je to pokrok, s telefónom som zatiaľ spokojný.
Dante Flyshit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 3. 6. 2018 11:05

Tohle se mi nikdy nestalo se žádném novém telefonu. Předpokládám že jsi zkusil restart telefonu. Jinou simkartu jsi tam vyzkoušel? Jestli to je v telefonu nebo na simkartě. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 11. 6. 2018 11:54

Tak zasoby asi vyprodany pac sem zadal kod a sleva nikde.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 11. 6. 2018 14:03

Mám ten telefon týden a musím říct, že za ty peníze opravdu paráda. Nečekal jsem nic, ale za necelé 4 tisíce super. Až na foťák, ten je fakt slabší. Asi jsem rozmazlený z druhého telefonu (iP8), ale i tak, super!
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kedar74 11. 6. 2018 16:09

Zdravím, jak je na tom prosím ten Redmi 5 /bez plus/ s tím HD+ rozlišením, dá se na ten displej dívat nebo je tam rastr hodně vidět? Díky.
kedar74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 6. 2018 16:37

Já mám teď Moto s 268ppi a když není jas naplno a nedíváš se z míň jak 10cm na displej, tak je to v pohodě. Xiaomi Redmi 5 má 282ppi
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 11. 6. 2018 23:15

kedar74 píše:Zdravím, jak je na tom prosím ten Redmi 5 /bez plus/ s tím HD+ rozlišením, dá se na ten displej dívat nebo je tam rastr hodně vidět? Díky.


Můžeš se dívat klidně z blízka a stejně je to krásně jemný :-) a díky nižšímu rozlišení nenáročný na grafický výkon. Určitě se toho nemusíš bát. Narozdíl třeba od Note 5 má Redmi 5 mnohem reálnější barvy.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 6. 2018 18:47

Fototest levných telefonů: Honor 9 Lite vs. Huawei P Smart vs. Nokia 6.1 vs. Xiaomi Redmi 5 Plus

https://svetandroida.cz/fototest-levnyc ... ia-xiaomi/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků