T-Mobile - Pevný internet do zásuvky přes LTE

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymius 2. 5. 2018 08:58

Teoreticky jo, ale je to fixly na jednu adresu... takze asi na xy BTS okolo.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 2. 5. 2018 19:20

ano to jo, ale zařízení to neřeší
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod descent 3. 6. 2018 06:56

A mám to taky. V modemu po vodafonu. Chodí to dobře zatím.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 6. 2018 13:36

T-mobile vám dovolí odvézt LTE internet na chatu. Za 99kč měsíčně.

https://www.mobilmania.cz/clanky/t-mobi ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 7. 2018 17:08

T-mobile bude pronajímat modemy k pevným službám

https://www.mobilmania.cz/clanky/t-mobi ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagant 16. 10. 2018 11:07

Je pro tuto službu nutný Huawei B525, nebo to jde STÁLE JEŠTĚ provozovat i s nějakým jiným, starším typem LTE modemu?

Tady píšou, že by snad mohl být i jiný typ:
https://mobil.idnes.cz/t-mobile-pevny-internet-pres-lte-do-zasuvky-fey-/mobilni-operatori.aspx?c=A180410_140518_mobilni-operatori_jm
"Operátor pro službu doporučuje modem Huawei B525, který umožňuje připojení až 64 uživatelů/přístrojů. Modem stojí 3 451 Kč, při dvouletém závazku 2 301 Kč (a to i na splátky: 1 Kč + 23 x 100 Kč). Zákazníci však mohou použít i jiné modemy."

Ale nevím, z T-Mobilu mi před pár dny odepsali v tom smyslu, že jen ten B525 (oproti zmíněnému článku je nyní na pronájem - za 30 Kč./měs.)
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod polda 16. 10. 2018 11:36

Můžeš použít nějaký svůj. B 3000 se prodával blokovaný pro VF. B315 je poloviční ve všech.parametrech oproti B525. Pronájem 30 kč je novinka letošního léta.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagant 18. 10. 2018 17:31

Díky, někdy se tam na to dojdu přeptat na prodejnu Vodafonu. Stávající smlouva mi končí v lednu 2019.
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 18. 10. 2018 18:05

Pouzivam HUAWEI E5180
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Miela 2. 1. 2019 17:28

Zkontroloval někdo, jak je ověřena adresa služby? Používám-li jednu službu BTS, běží v plné rychlosti?

Žiji v malém městečku a existuje pouze jedna BTS, takže pokud ano, měl bych přístup k LTE internetu všude ve městě.
Miela
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hrubesdusan 20. 10. 2019 19:57

Ahoj, jak je to s tímto internetem. Nahlásím si adresu doma a můžu si přidat až 5 adres navíc, každou za 99 Kč? A pokud si přidám např jednu adresu k mé stávající, mohu ji třeba za 3 měsíce zrušit a přidat jinou? Nebo přidám jednu k mé stávající a další musím přidat jako třetí? Na pobočce mi říkali že můžu přidat jen jednu a ta mi zůstane po celou dobu co budu mít smlouvu. Přitom v ceníku T-Mobile je uvedeno to co píši já, lze přidat až 5 náhradních adres. Díky za odpovědi.
hrubesdusan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hrubesdusan 23. 10. 2019 18:37

Tak přihodím pár informací, které jsem se dozvěděl.

1.Na pobočce mi paní říkala, že 5 adres k původní, na kterou je internet registrovaný nikdy nebylo k dispozici a když jsem jí řekl příběh, proč bych Pevný internet do zásuvky potřeboval, tak prý to tak nejde udělat. Potřebuji ho napsat primárně na domácí adresu, ale pak asi 1-3x ročně změnit náhradní adresu, protože dělám stavoše na stavbě a po dokončení zakázky se stěhuji jinam.

2. V ceníku jsem našel že je možný dokup AŽ 5 náhradních adres k té primární, za cenu 99 Kč/jedna adresa navíc.

3. Po telefonátu na infolinku jsem po chvíli můj požadavek vyřešil, paní na druhé straně původně taky povídala, že 5 adres nejde, ale nakonec jsem zjistil, že ta druhá se dá kdykoliv měnit, takže značka ideál.

Dnes dorazil modem a smlouva kurýrem, k večeru byl aktivní a šlape jak hodinky. Takže zatím spokojenost, jen mě štve, že každý člověk v jedné firmě říká něco jiného.
hrubesdusan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod esquire 23. 12. 2019 14:46

Tak v tom pripade by asi byl vhodnejsi Internet bez dratu. S nim se da cestovat kamkoli, ale je tam samozrejme FUP (20, 40, 100GB).
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagant 24. 7. 2020 21:00

Nevíte, prosím, jak je to dnes s touto službou (Pevný internet do zásuvky), dávají to běžnému spotřebiteli na dobu neurčitou?
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod rmnv2 4. 9. 2020 06:06

funguje vam kteri mate internet od t-mobile web t-mobile ? Vcera jsem zjistil, ze mi ze zadneho pocitace pripojeneho pres t-mobile nejde..(predtim sel). Predpokladam ze pres jineho poskytovatele jde, protoze o tom by se uz psalo. Chtel bych zjistit jestli to dela jen me, nebo ma nekdo stejny problem....

-- 4. 9. 2020 07:12 --

pardon, tak uz to jde, restart modemu pomohl, zajimave :roll:
rmnv2
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků