LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Eddward 2. 6. 2018 20:13

Skoda ze data ktore si nechcel stratit si zrejme prisiel ze.
Ale ked je toto softverova vada tak dakujem pekne. To je riadna chyba ked uplne odstavi telefon. Aku verziu tam mas?
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 3. 6. 2018 11:27

LG V30 se ještě prodává?
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 6. 2018 11:48

stillmann píše:LG V30 se ještě prodává?

https://mobilni-telefony.heureka.cz/lg- ... 5275248719
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 3. 6. 2018 13:03

Možná ještě asi jo..já už bych to nechtěl..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 3. 6. 2018 13:19

Proč by se jako neměl prodávat?? Co to je s prominutím zase za "štěk"?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stillmann 3. 6. 2018 13:28

Prodává,nevyrábí..?
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 3. 6. 2018 14:30

predava a este nejaku dobu bude, novsie verzie LG u nas ani nepredava
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 3. 6. 2018 15:40

Běž si prudit jinam. Nevím proč to sem vůbec píšeš trole.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jendaConnor 5. 6. 2018 11:45

Zdravim
Po vyzkouseni LGV30 v LG shopu mi doslo, ze krome fotaku, lepsiho audia a vodotesnosti a odolnosti nic nenabizi oproti Xiaomi note4. Poridil jsem si ho vlastne, protoze se mi mechanicky rozbil lg flex2 na podzim. A chtel jsem na nem preckat nez vyjde lgv30. Ovsem telefon mi celkem vyhovuje a za tu tretinovou cenu ma vse co od nej cekam a navic velkou baterii a notifikacni diodu. (hlavne jack a fmradio coz u ostatnich vlajkovych lodi chybi. LG drzi jako z poslednich jinak bych koupil xiaomi mi mix2s)

Proto si rikam jestli vubec kupovat LGV30 se 4GB ram a uloziste jen 64GB, jednosimkovou a jeste bez notifikacni diody. Nemate nekdo zkusenosti kde sehnat nejakou plus verzi s vice ram a ulozistem a double sim?
Prosim hodit odkaz na spolehlivy (klidne zahranicni eshop). Kdo jste kupoval a vse probehlo bez problemu a je tam opravdu ceske LTE.

Zvazuji pockat, Jestli Bude mit evropske frekvence lg v35 (stejne krasne telo jako lg v30, ale vic pameti a snapdragon 845) Pokud vite kde to sehnat sem s tim. Diky.
jendaConnor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 5. 6. 2018 13:30

Přidaná hotnoda je nejspíš jinde.
Bohužel právě cena(ano, jako jediná) ovlivňuje faktor konstrukce. Tak to máš:

+ v případě IP68 a MILSTD810 speciální lepidla, poloproustné membrány a kohezivní materiály u konketorů, aby byl přístoroj plně prachotěsný a odotěsný
+ OLED technologie s nejvyšším rozlišení - žádné fullHD, ale QuaHD+ - nějakých 1440x2880 tuším, 2:1
+ podpora Google Daydrem (Google virtuální realita)
+ bezdrátové nabíjení nově s podporou bezdrátového RYCHLONABÍJENÍ QI EEP
+ Gorilla Glass zepředu i zezadu
+ DAC převodník
+ sluchátka BnO za 149€ v balení
(link zde: https://www.beoplay.com/en/products/beoplayh3 )
+ a v neposlední řadě samozřejmě něco, na co nedám dopustit já - širokoúhlá optika 120°s efektem rybího oka.

Není toho málo. :tleskani :roll: 8-)
Ozzy1980
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 5. 6. 2018 13:52

jendaConnor: počkej,ale myslím,že je na čase pokukovat jinam..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 6. 6. 2018 08:06

"Efekt rybího oka" to nemá. Ten sekundární foťák je něco kolem 13mm a naopak bych řekl, že za těch pár kaček a vzhledem k extrémní širokoúhlosti to moc fisheye není, vypadá to relativně přirozeně.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 6. 6. 2018 08:53

Ano, v zásadě ale záleží, co fotíš. Při blízkém objektu rybí oko (vzhledem k "Art" zaměření) je hezké. Takový "GO PRO" efekt, ale ve verzi light.

Naopak panorama nebo objekty v nekonečnu vypadí poměrně přirozeně.
Nejvíc to jde vidět tady: https://www.youtube.com/watch?v=nAth8g05tfs&t
:tleskani
Ozzy1980
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 7. 6. 2018 10:33

Tak jakýkoliv širokáč nablízko vypadá v podstatě více či méně jako fisheye :) Mně šlo o to, že můžeš mít klasický fisheye nebo s úplně stejnou ohniskovou vzdáleností "normální" objektiv. A ten na V30 je nepochybně normální, protože to zkreslení (na tu extrémní ohniskovou vzdálenost) není tak výrazné.

Jinak kvalita toho širokého objektivu není teda nic moc, ale jsem asi zhýčkaný foťáky :) a jak je vidět na tom videu, tak asi se s tím pracovat dá :)

Spíš mě štve chyba, která se mi stane jednou za měsíc. Telefon najednou sám od sebe začne vibrovat (aniž by byla nějaká aplikace spuštěná) a následně se vypne zvuk, tedy i při normálním zvukovém profilu telefon nezvoní a nejde ani zesílit. Po restartu vše OK.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 10. 6. 2018 13:06

Jinak abych svou V30 jen nekritizoval... včera jsem si dělal videjko na koncertu. Ten mikrofon je naprosto úžasnej. Pár metrů od repráku a nahrál mi fakt čistej zvuk, tohle jsem zatím nezažil u žádného běžného kompaktu, natož mobilu. Třeba iPhony mívaly docela solidní zvuk, ale V30 je podle mě o level výš.
Mr.Scully
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků