Fitness náramek s displayem ??

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 6. 2018 14:41

Zdravím, chtěl bych si pořídit nějaký fitness náramek ale chtěl bych aby byl v češtině to menu náramku. Myslíte že nějaký existuje? takový...
Max cena 2000 - 2500

Chci to převážně na běh na a cyklistiku. Momentálně přemýšlím nad kupou věcí třeba: Honor Band 3 , Huawei Color Band A2 , a nebo Misfit Flash Fitness ale to nemá display ale vydrží to brutálně dlouho... a je to dobrý na kolo. (Cyklistiku)

Chápu že ty apky budou v Češtině v telefonu, ale já bych rád aby ten náramek se mnou mluvil česky a né anglicky. Typu co je dneska za den FRI ( jako Friday) June jako Červen atd...
Možná se to dá nastavit v náramku nevím nemám zkušenost... Kdysi před sto lety jsem měl Xiaomi Mi Band úplně ten první a to bylo eh a bez displaye.. a za půl roku mě přestal bavit :D

Mockrát děkuji za odpověď. a vaše typy..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 2. 6. 2018 18:30

Kup si Huami Amazfit bip, patří pod Xiaomi, na cyklistiku dobrý, má vlastní GPS, českých ciferníku jsou spousty, existuje i český firmware, výdrž až jeden měsíc.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 6. 2018 18:57

Amazfit BIP jsem koukal no ale kdyz jsem videl v ty recenzi v minusech : prostředí je zatím pouze v angličtině Tak nevim no... Ne ze bych neumel anglicky.. Ale ČJ je ČJ :D

Třeba takový Samsung Gear Fit má menu v čj ale ta cena 4700 je docela raketa....
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 2. 6. 2018 22:03

Znovu a poooomalu Je SW v češtině, ale není stejně potřeba, prostředí je z obrázků, a českých ciferniků je neurekom.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 6. 2018 07:38

Ok no když řikáš :D uvidíme...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 6. 2018 07:04

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imorfin 4. 6. 2018 07:52

to je tak hrozny problem mit par slov anglictine? :roll:
imorfin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 6. 2018 08:06

miband 2 si skrtni, Trojku taky, reknu ti co je videt na slunci a to nijak prudkem.. NIC :-) Nechapu jeho zastance, firmware psala asi zfetovana parta, takze musis nahrat alternativu, videt je prd.Jeho vyhody - vydrz a cena.No neco jako televize na niz nevidis, firmware je otres ale ma pekny ram a umi ambient
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 6. 2018 09:31

oooooooooo: dobře jsi to zhejtil dobře.. :)

imorfin: Pro mě jo :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 6. 2018 11:43

Bohuzel cista pravda, bez notify fitness nebo obdoby je to absolutne nepouzitelny šrot, s nim jde alespon trochu nejvetsi hruzy eliminovat, jenze display, to na co koukas zadnej soft jeho neviditelnost na slunci nespravi.Jako fitness je to blbej vtip.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 4. 6. 2018 11:55

ooooooo ty jsi dobrý mimoň. Používám a naprostá spokojenost. Ale čím víc oooo , tím asi méně rozumu.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Potkan007 4. 6. 2018 12:01

Taky mi připadá super a třetí generaci rozhodně koupím. Je to náramek hluboko pod 1000, co má dělat, dělá spolehlivě a koukat dvě hodiny denně na displej na přímém slunci opravdu nepotřebuju.
Potkan007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cenger11 4. 6. 2018 12:03

Jaký funkce od náramku chceš? Potřebuješ GPS a voděodolnost?
Cenger11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 4. 6. 2018 12:23

Přesně tak. Ať už dělám co dělám, tak čučení na displej je jen okrajová záležitost. Nebo někdo při sportu prokouká třeba víc jak polovinu času na náramek?
Jinak na trojku se také moc těším.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 6. 2018 12:51

Cenger11: moc nepotrebuju ale vodeodolnost by se sikla..
Koukam i na overenou super znacnu Garmin ale to ma maly display :/
Garmin vívofit 4

BTW. teď můžu mít od kamaráda Samsung Gear Fit 2 za 2k Ale ten je libovej ten Samsung Gear Fit 2.. Tak a babo raď :D .. a má menu v čj paráda.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků