Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod janis9 28. 5. 2018 12:20

Ahoj.Klasicky výpověď na pobočce, poté hovor a nabídla mi to samé co montymu ale za 599kc,tak jsem odmítl s tím že mi ještě zavolá.To jsem měl dvakrát smlouvu za 50 %, tak uvidíme jestli mi to nabídne také za499kx
janis9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rudolfh 29. 5. 2018 05:23

100min+100sms+10gb T-mobile umí v pohodě se 40 % slevou za 299 kč.Stačí trochu zatlačit-poslat výpověď smlouvy a chtít čvop.Pak volá 603 604 605 retenční a dají slevu
rudolfh
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod DirtyKing 29. 5. 2018 06:27

2x podána výpověď a nikdo z retenčního se neozval. Zkoušel jsem jim volat i sám a nabídka žádná. Takže po letech skutečně prchám od T-Mobile.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 31. 5. 2018 21:45

Potvrzuji retenční nabídku na neomezený tarif Mobil S (neomezené volání a 500 MB internetu) + zdarma balíček neomezených SMS. Vše za cenu 299 Kč. Nabídku dostal bratr, když smlouvu vypověděl písemně.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Vestor 7. 6. 2018 16:05

Musím vyjádřit velký dík, že tahle diskuze existuje. Prostudoval jsem si nabídky z poslední doby a zavolal jsem na operátora, že bych chtěl ČVOP a jestli pro mě případně mají nějaké nabídky. Slečna chtěla znát přibližnou útratu, tak jsem řekl 300 Kč. Napřed nabídla neomezené volání a sms a 0,5 GB dat za 299 Kč. Chtěl jsem data, takže budu mít těch 100 minut, 100 sms a 10 GB za 299 Kč při úvazku na 2 roky :-)
Vestor
Junior


Odeslat příspěvekod riki 8. 6. 2018 09:56

Žádné zázračné číslo není :-D je to rentence a chce to mít štěstí,nic víc...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 8. 6. 2018 16:16

Tak já nevím. Několikrát voláno na infolinku, písemně zaslaná výpověď a akorát přišel dopis, že výpověď akceptují. Nikdo neměl žádnou snahu mě kontaktovat, tak holt mizím pryč. Přitom nabídnout mi flat + 10GB za 499Kč, tak bych tam velmi rád zůstal.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 8. 6. 2018 20:24

DirtyKing:A co máš u TM všechno za služby? Mobilní tarif, TV, Internet na doma....? Pokud máš jen tarif a nic jiného, asi tě budou postrádat. :-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr311 8. 6. 2018 20:32

Já si taky myslím, že kdo chce nějaké slevy, musí mít u daného operátora X služeb, jako s jedním tarifem se nikdo nepřetrhne, to jsou jen kecy. A takové řeči, že nedali mi slevu jdu jinam, tak to by mě taky zajímalo, kam jinam, zbylí operátoři se určitě budou předhánět dávat slevy, když u nich dotyčný nikdy nic neměl. Prostě tady konkurence vůbec nefunguje, je to jedna kartelová dohoda.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 12. 6. 2018 10:40

petr311: Není pravda, že musíš mít víc služeb. Nabídnou to i člověku s jedním mobilním číslem. Stejně tak v o2 a také u Vodafone. Ale pravda, že ne vždy.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 12. 6. 2018 13:58

Mám dva tarify a dvě datové karty. Postupně jsem na všechny služby dal výpověď. Když už mi operátorka slíbila, že se mi retenční ozve, tak se stejně nikdo nenamáhal.

petr311: Jaké řeči? Ty znáš konkrétní potřeby u mých smluv aby si mohl tvrdit to, že není kam jít? Věř, že je. A navíc mám možnost se uklidit pod rámcovku a měl bych to i o maličký fousek výhodnější. Nicméně jsme s T-Mobile velmi spokojený a tak bych tam i rád za nějakých slušných podmínek zůstal. Ale když se nikdo ani nenamáhal ozvat a zeptat se, tak se nedá nic dělat.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 12. 6. 2018 15:32

To tak je, někdy jsou schopni slevit jindy nic, asi točí nějakým kolem.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 6. 2018 21:32

netočí žádným kolem, ale moc dobře analyzují chování zákazníka.. a podle toho se odvíjí případná nabídka či klidné přepustění konkurenci..
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků