Dual SIM se slotem na pametovou kartu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod motley 20. 5. 2018 08:58

Ahoj, utopil jsem svuj tel. a shanim nahradu.

Urcite potrebuju 2 SIM a soucasne pametovou kartu.

Jinak moc pozadavku nemam:

- displej FHD pripadne lehce vyssi rozliseni
- dobra vydrz na baterii
- fotak aby za neco stal
- USB-C by potesilo

Nechce se mi do toho vrazet moc penez, rikal jsem si, ze by mohlo stacit 6 tisic ?

Koukal jsem na novej Redmi Note, jenze tam je problem s tim hybridnim slotem... Lepit cip ze SIM na SD kartu se mi moc nechce...

Za kazdou radu dekuji
motley
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 5. 2018 09:08

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 20. 5. 2018 09:39

Pripadne Samsung J7 2017, kde je v cca stejnem tele vetsi LCD. Ten je ale drazsi, v ceske distribuci od tech 6 tisic.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod muchacho 20. 5. 2018 11:27

http://www.mobil-brno.cz/samsung-mobile ... ack-i1928/
Je to sice "šedivka", ale e-shop dává standardní 2letou záruku a osobně jsem s ním na max spokojen...
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motley 20. 5. 2018 15:09

Diky za tipy. U Moto mne trochu odrazuje vystouplej fotak a se Samaungama nemam uplne nejlepsi zkusenosti - ve smyslu mnozstvi balastu co tam vytobce cpe.

Kdybych navysil rozpocet o par tisicovek, pomohlo by to ? Ale klidne muze byt i neco kolem 4k treba, stejne mam pocit, ze za sera ty telefony foti vesmes stejne blbe, pokud jde treba o ten fotak...
motley
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 20. 5. 2018 15:38

No já mám třeba na tom Motu silikonový obal a foťák se tak stolu nedotýká.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 5. 2018 16:26

motley píše:Kdybych navysil rozpocet o par tisicovek, pomohlo by to ?

Xperia XA2 Ultra :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muchacho 21. 5. 2018 07:10

No, co se týká balastu od Samsungu, spíš se z toho dělá zbytečná panika, než jaká je skutčnost. Měl jsem rukou Xiaomi Redmi 4X a to jejich MiUI, to je dílo...! a navíc ještě hybridní slot...
Audirvana->RME ADI-2 DAC->Neumann 2*KH150+1*KH750/NDH30 BE
Audirvana->TOPPING E30->iLoud Micro Monitor
UAPP->TOPPING D10s->EUFONIKA H5M->Senn HD660S2
UAPP->TOPPING DX3 Pro->xDuoo TA-26->Senn HD650
xDuoo TA-10R->Senn HD600
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motley 22. 5. 2018 14:46

Teď jsem si všiml, že vyšla Motorola G6, tak nevyplatilo by se případně vzít spíš tu ?
motley
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 22. 5. 2018 14:58

Pokud by mela 3 sloty, tak proc ne, ale uz G5s verze maji hybridni slot :(
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod motley 22. 5. 2018 15:46

To je na nic... Jako nebýt toho, co se mi teď stalo, tak na té paměťovce ani tolik netrvám...

Ale právě díky tomu, že jsem měl fotky a videa na kartě jsem o ně nepřišel, což by mně jinak hodně mrzelo. Ono bohužel ne vždy je možnost zálohovat online nebo nějak často do notebooku.

Napadlo mně třeba mít na dovolené datovou SIMku v druhým tel. na hotelu kterej by sloužil jako "router" a ve druhým slotu paměťovku (mimo dovolený fotím jen blbosti), jenže pak zase něco bude na kartě, něco v interní paměti, myslet na změnu nastavení úložiště...

Zatím to teda vidím asi na G5 Plus, pokud nenatrefím na něco lepšího (ony se tyhle spec. i docela složitě dohledávají), ta Xperia už je asi moc velká...
motley
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 22. 5. 2018 15:48

Redmi S2 by splňoval ty dva sloty na sim + slot na kartu. ;-) Zbytek moc ne.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motley 25. 5. 2018 20:48

Tak jsem nakonec slevil z požadavku na samost. paměťovou kartu, hodně to limitovalo výběr, no...

Koupil jsem nakonec Xiaomi Redmi Note 5 poměr cena/výkon mi tam přišel tak nějak optimální a vešel jsem se i do limitu...
motley
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 25. 5. 2018 23:50

Dobry vyber. Cena/vykon je fakt luxus.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod motley 26. 5. 2018 09:07

Tel. už mám dva dny a jsem spokojenej - displej je pěkně čitelnej i na slunci a fotí pěkně. Výdrž na baterii taky solidní.

Že nemá USB-C mně nakonec až tolik nemrzí, vyšší rychlost nevyužiju (vyjímečně kopíruju větší objem dat) a musel bych stejně dokupovat nový kabely. A s tou paměťovkou už si nějak poradím, asi na ní nakonec zkusím přilepit čip ze SIMky.

Ještě akorát přijít na to kde aktivovat aut. nahrávání hovorů jako jsem měl na Note 2...
motley
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků