Samsung Galaxy Note 8 vs S7 Edge

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MirekNovotny 16. 5. 2018 14:29

Zdravím,
předně se omlouvám, jestli příspěvek píšu do nesprávné sekce, protože v podstatě já se neptám, jaký telefon koupit, ale "zda" jeden konkrétní koupit. A teď k mému dotazu: Kolega v práci si koupil Note 8, žena doma běsnila, že vyhodil přes 20 tisíc za telefon, když mají 2 měsíce před dovolenou a jelikož manželku neobměkčil ani Cashback, rozhodl se nám - jeho kolegům jej nabídnout za cenu 18 tisíc. V podstatě nový.

To by bylo k příběhu a teď k mé situaci: Já mám 2 a čtvrt roku Galaxy S7 Edge. I po té době je to super telefon a v podstatě mi stále stačí na vše, co potřebuju, jenomže samozřejmě i já, čas od času zatoužím po něčem novém a ženu mám tolerantní,... A ty "nové" Samsungy čas od času obdivuju, modely Note se mi vždy líbily... No a tak tu jeho nabídku nemůžu vypudit z hlavy. Telefon používám na zábavu, pro svou práci ho takřka nepotřebuju. Zábava je u mě prezentována Instagramem, pak hraju Asphalt 8, prohlížím si internet a čas od času něco vyfotím.

Když pominu, že se mi Note 8 líbí svým designem, líbí se mi velikost displeje, tak v podstatě se nemůžu rozhodnout, jestli má pro mě a mé účely smysl investovat do Note. Vůbec nevím, jestli se dá na můj dotaz odpovědět, protože je to velmi subjektivní. V podstatě jde o to, zda si udělat radost nebo ne, zřejmě. Občas to tady pročítám a vidím, že modely S7 jsou stále hojně doporučovány jako skvělá volba poměrem cena/výkon ...
Co byste na mém místě udělali vy? A je zde někdo, kdo stejně jako já uvažoval o obměně / obměnil S7 Edge za Galaxy Note 8?

Díky za vaše názory, Mirek
MirekNovotny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 5. 2018 14:34

Ber Note 8 všemi deseti :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod machacvaclav 16. 5. 2018 15:04

Podívejte se za kolik seženete úplně nový, za 18 už je drahý.
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 5. 2018 15:14

EU distribuce je u Max-shopu za 20tis. v těch levnějších eshopech je nákup rizikem
CZ distribuce nejlevněji u Tmobile za 22tis.

https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... 8389328763
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod machacvaclav 16. 5. 2018 15:57

Co k tomu dodat.?
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod MirekNovotny 16. 5. 2018 16:24

Řekněme, že mi nejde o to ušetřit nákupem na netu tisícovku či dvě. Spíše využiju nabídky kolegy, pokud to má tedy smysl-ta obměna ...
MirekNovotny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 16. 5. 2018 16:38

Vzdyt ho chces. Tak ber. Prechod je to pekny. Ale ne revolucni.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 5. 2018 16:51

Je revoluční. S-Pen a digitizér Wacom
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ogyn 16. 5. 2018 17:19

Dodnes používám note ll,Spen je skvělá věc, Note je výborný mobil
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod MirekNovotny 17. 5. 2018 17:20

S Pen, to je právě jedna u věcí, u které si neumím představit využití.. . Takže pokud by to byl hlavní rozdíl nebo hlavní důvod ke koupi, pak asi zůstanu u S7 Edge.
MirekNovotny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod raptorcz 17. 5. 2018 22:14

Můžu tě ujistit, že i pokud pro S Pen zatím využití nevidíš, tak až vyzkoušíš... pochopíš. A věř mi, že i když s mobilem pracovat nebudeš něco si najdeš.

Já osobně jsem s NOTE 8 spokojený a už si nedokážu telefon bez S Penu představit. Tímto mě má Samsung ve své moci.... ta tužka mi urychluje a hlavně usnadňuje práci, když jsem nucen pracovat/ vyřizovat určité náležitosti na mobilu.

Za 18k bez debat
raptorcz
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků