LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 13. 5. 2018 21:32

Tazz1 píše:Každý ne, ale stačí se podívat na některé stále se "opakující" jedince. Kteří ani LG telefony nemají.


Než někoho začneš označovat nebo vyvozovat své závěry, na základě tvých domněnek, ověřil bych si fakta a získal bych pro svá vyjádření podložené informace. Trollové jsou všude, o tom žádná, nicméně pokud se alespoň trochu vyznáš v telefonech, jistě znáš mnohá česká i zahraniční diskuzní fóra a máš představu o tom, co se zde řeší a v jakém množství. Tzv. Boatloapy řeší víc než "pár uživatelů" ale stovky. Dále nevím koho znáš ty, ale mám i zdroje z autorizovaného servisu, Britex a případy, kdy umíraly základní desky (G3 a G4) se týkaly x stovek případů. Takže bohužel, tady je na místě tvrdit, že LG s tímto problémem mezi ostatními výrobci bohužel vyčnívá. A je to fakt, ať máš růžový brýle nebo ne. I když je pro tebe LG modlou, tak není od věci být objektivní.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 14. 5. 2018 06:56

původně jsem měl V30 ve svém hledáčku ale raději pár měsíců počkám co G7 půjde na příjemných 12 - 13 tis. Kč
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 14. 5. 2018 08:28

V30 už není aktuální..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 14. 5. 2018 09:54

Carismatico píše:
Tazz1 píše:Každý ne, ale stačí se podívat na některé stále se "opakující" jedince. Kteří ani LG telefony nemají.


Než někoho začneš označovat nebo vyvozovat své závěry, na základě tvých domněnek, ověřil bych si fakta a získal bych pro svá vyjádření podložené informace. Trollové jsou všude, o tom žádná, nicméně pokud se alespoň trochu vyznáš v telefonech, jistě znáš mnohá česká i zahraniční diskuzní fóra a máš představu o tom, co se zde řeší a v jakém množství. Tzv. Boatloapy řeší víc než "pár uživatelů" ale stovky. Dále nevím koho znáš ty, ale mám i zdroje z autorizovaného servisu, Britex a případy, kdy umíraly základní desky (G3 a G4) se týkaly x stovek případů. Takže bohužel, tady je na místě tvrdit, že LG s tímto problémem mezi ostatními výrobci bohužel vyčnívá. A je to fakt, ať máš růžový brýle nebo ne. I když je pro tebe LG modlou, tak není od věci být objektivní.


A jak to souvisí s trollingem na vlákně o V30? Nebo na vlákně o Note 8 se řeší SW problémy S7 a z toho se vyvozuje, že Samsung je k ničemu? Raději si pořádně přečti co se tady tvrdilo a hlavně o čem já mluvím. Přijde ti, že jsem někde tvrdil, že problém s deskou u G4 není? Ukaž mi kde. Samozřejmě, že je, byť bych zase netvrdil, že to potká každého, jak se někteří snaží tvrdit. Ale řešit problém značky kvůli jednomu většímu problému a ještě na vlákně k jinému telefonu, no to je gól. Každá značka má v něčem máslo na hlavě, ale určitě se nedá tvrdit, že její telefony jsou k ničemu a jako značka nestojí za nic a je třeba být "opatrný". To jen ukazuje na neznalost problému. Je to tvůj případ?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 14. 5. 2018 10:10

Podařilo se někomu zprovoznit Google Lens na V30 ThinQ?
Nebo je to opravdu exkluzivita jen u G7 ThinQ?
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 14. 5. 2018 11:22

Tazz1 píše:
Carismatico píše:
Tazz1 píše:Každý ne, ale stačí se podívat na některé stále se "opakující" jedince. Kteří ani LG telefony nemají.


Než někoho začneš označovat nebo vyvozovat své závěry, na základě tvých domněnek, ověřil bych si fakta a získal bych pro svá vyjádření podložené informace. Trollové jsou všude, o tom žádná, nicméně pokud se alespoň trochu vyznáš v telefonech, jistě znáš mnohá česká i zahraniční diskuzní fóra a máš představu o tom, co se zde řeší a v jakém množství. Tzv. Boatloapy řeší víc než "pár uživatelů" ale stovky. Dále nevím koho znáš ty, ale mám i zdroje z autorizovaného servisu, Britex a případy, kdy umíraly základní desky (G3 a G4) se týkaly x stovek případů. Takže bohužel, tady je na místě tvrdit, že LG s tímto problémem mezi ostatními výrobci bohužel vyčnívá. A je to fakt, ať máš růžový brýle nebo ne. I když je pro tebe LG modlou, tak není od věci být objektivní.


A jak to souvisí s trollingem na vlákně o V30? Nebo na vlákně o Note 8 se řeší SW problémy S7 a z toho se vyvozuje, že Samsung je k ničemu? Raději si pořádně přečti co se tady tvrdilo a hlavně o čem já mluvím. Přijde ti, že jsem někde tvrdil, že problém s deskou u G4 není? Ukaž mi kde. Samozřejmě, že je, byť bych zase netvrdil, že to potká každého, jak se někteří snaží tvrdit. Ale řešit problém značky kvůli jednomu většímu problému a ještě na vlákně k jinému telefonu, no to je gól. Každá značka má v něčem máslo na hlavě, ale určitě se nedá tvrdit, že její telefony jsou k ničemu a jako značka nestojí za nic a je třeba být "opatrný". To jen ukazuje na neznalost problému. Je to tvůj případ?



Reagoval jsem na tohle tvrzení " žádný problém u několika LG telefonů v řadě."

Moji hlavní myšlenkou byla reakce na tvoji myšlenku, s tím, že to není pravda a problém se týkal několika modelů ve větším měřítku. Těžko můžeš vědět, kolika modelů se problém týkal, pokud nemáš přístup k servisní databázi nebo nepracuješ přímo v servisu.

Trolly ani ty, kteří LG nevlastnili neřeším.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 14. 5. 2018 11:24

Jen tak dál..tak se znechucuje konkrétní model..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 14. 5. 2018 12:01

Jestli se něco konkrétně znechucuje, tak si za to může výrobce sám, svým přístupem, kvalitou i výrobními mechanismy. LG jsem používal, asi 8 modelů od nich a naštěstí jsem měl štěstí. Nicméně když jsem pracoval v servisu, neautorizovaný, tak jsem přišel do kontaktu s desítkami kusů LG, které nenaskočily. Nicméně V30 se zatím mimořádně povedla, co sleduji ohlasy i zkušenosti, a vzhledem k ceně nemá konkurenci. Zvuk i foto.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 14. 5. 2018 12:38

To bude letos překonáno a cena V30 není až tak zázračná podívej se na recenze kde displej barví do modra,je fakt hnus.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 14. 5. 2018 15:03

Rajs: no, to máš pravdu, ale obecně recenze V30 velmi vychvalují. Zvuk, video, fotoaparát, vodotěsnost, design. A když vychytáš akci, tak 14 tisíc je paráda. Měl jsem P20 Huawei, a V30 je daleko lepší, svými parametry a to stojí o 3 tis méně. A G7 je pro mě naprostý favorit, pokud to něčím nezabije. Ale to jsme už OFF
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 14. 5. 2018 15:06

Neví někdo, kdy bude vystavená G7 v ALZE v Praze Holešovicích? V30 tam mají. Chtěl bych proovnat HEZKY ČESKY VEDLE SEBE. Především pak modrou.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 14. 5. 2018 15:18

Jo taky čekám na G7 doufám že to nezabijou cenou,na V30 mě fascinuje že ani v lg shopu nemají českou distribuci a to už se venku prodává v30s,v30+.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod neis 14. 5. 2018 16:17

Řešilo se to tady už xkrat, žádná česká distribuce neexistuje..
neis
Junior

Odeslat příspěvekod Vladte 14. 5. 2018 17:46

Tazz1 píše:Stejně tak, žádný problém u několika LG telefonů v řadě. Ono se stačí podívat max dva tři hejtři napříč LG vlákny. Naštěstí jsou to pořád ti samí, takže je už není třeba brát vážně.

Jen ze zvědavosti jak poznáš jestli někdo má či nemá LG telefon? ^^ To by mě fakt zajímalo... jinak já mám asi smůlu protože u G3 jsem měl také problém (měl jsem první várku co do ČR došla a pamětníci vzpomenou, že ta s tím problém fakt měla) mi museli kvůli prasklému rámečku po roce měnit celý dispej, ale reklamace uznána a G3 v rodině dodnes pořád vzorně slouží... pravda u předchozích telefonu od LG jsem žádné problémy neměl a třeba můj první LG telefon (Optimus One) mám doma pořád schovaný a stále funguje... :D
PS: problém s padáním systému u mě vyřešen, kupodivu ho způsoboval MP3 přehrávač... opraveno a vše opět funguje vzorně...
Vladte
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 14. 5. 2018 21:37

Je to prostě jednoduché, není české zastoupení = není česká distribuce. Ve finále to může být jedno a možná i díky bohu, raději ocením zahraniční autorizovaný servis, než náš "kvalitní" servis.

Jinak pokud bude cena do 20k, tak za mě OK. Stále ta cena bude o dost levnější, než konkurence (P20 Pro, S9)...Jen jsem zvědav na termín naskladnění, u LG člověk nikdy neví, zda za týden nebo za dva měsíce.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků