HTC 10 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod flemo 23. 1. 2018 17:11

U11 dostal tu aktualizaciu uz pred vyse tyzdnom.
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 23. 1. 2018 17:15

Jo majitele 10 hlásí potíže s některými funkcemi/app/chováním systému... (viz. Androidforum.cz) Opět platí, že je lepší počkat až to zase všichni zbetatestuji :)
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 2. 4. 2018 07:40

Do aktualizace na Oreo dobrý, jen výtka ke slabší citlivosti WiFi a GPS zejména v určení nadmořské výšky, kde dost "skáče".

Po aktualizaci na oreo pozoruju dost sníženou výdrž baterky, navíc při nižších teplotách, třeba pod 10 st.C při držení telefonu delší dobu v ruce dojde ke spadnutí systému jako při vybité baterii. Při těch 10 stupních to dělá při cca 40% baterky, se snižující teplotou se procenta při kterých se to stane zvyšují. Po zapnutí hlásí 1% baterky, ale vydrží klidně pár hodin, jen nelze použít foťák.

Včera jsem na android foru našel návod na test baterky, podle HTC by měla být dobrá pokud test nepadne pod 70% ze sta, já jsem skončil na 92, takže s baterkou problém nebude.
Na CZ FB HTC jsem našel na toto dotaz a odpověď, že už by to mělo být v pořádku (příloha), ale já nemohu najít žádnou aktualizaci. Pro SW verzi mě telefon píše: HTC 10 Android 8.0.0, sw č. 3.16.401.2. Dá se někde najít jaká je aktuální verze pro CZ distribuci.
Přílohy
htc.JPG
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 01:57

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 11. 5. 2018 07:38

Trochu pozdě ne? :) zas takové terno to nebylo...ještě, že jsem se jej zbavil.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 11. 5. 2018 07:51

No sere mě řádně taky, hlavně výdrží baterky. Chystám se na kolečko reklamací a vrácení.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 07:53

Jj :) HTC 10 je na Heurece ještě v některých eshopech k mání za cca 9tis. Ale jeho koupě už se nevyplatí
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 11. 5. 2018 07:59

Jak jsem psal dřív, do aktualizace na Android 8 to byl v pohodě telefon. Po té bych ho nejraději švihnul po psovi.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 08:13

chudák pes, ten si to nezaslouží ;-)
podle mě bohužel HTC spěje ke krachu, v lepším případě ho koupí nějaká značka, které se daří
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 11. 5. 2018 08:42

Ta štěkací bestie co tu leží přede dveřma by si zasloužila i N97! :D
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 12. 5. 2018 07:00

Tak nejhorší je, že nelze nějakým jednoduchým způsobem se vrátit na 7.0, to je prostě demence. Na ten propad výdrže si stěžuje mnoho lidí. Asi to doteď ani neopravili.
Ja v HTC věřil jako comeback, když jsem na něm s androidem začínal s Wildfire. No, moc se to nepovedlo.
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků