Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Surik4t4 7. 4. 2018 14:50

blacker91 píše:
Surik4t4 píše:Tak já na jsem se nechal přepojit na retenční oddělení Vodafonu a tam mi nabídli Flat + 5GB za 553,- Kč. Jako levný to není, ale kde vzít v ČR lepší nefiremní flat s 5 GB dat, že?


Jak jsi se k nim provolal normálně přes infolinku? Čeká mě to taky. Levné to není ale z mojí strany by to bylo aspoň přijatelná nabídka :)


Normálně vytočit *77, pak volba informace o mém tarifu, pak volba spojit s operátorem, popsat jim lepší nabídku od konkurence (u mě O2 za 600,-) a operátorka by vás měla přepojit na retenční oddělení, kde jsem se mimo jiné ptal i na ty 2GB navíc v samoobsluze a prej to pro tenhle tarif se slevou nejde.
Surik4t4
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 9. 4. 2018 12:20

Tak dneska volala paní z Vodafonu a nabídla dvě možnosti a vzal jsem tu FLAT + 5GB + odpuštění penále za 553kč. Holt budu platit o 3 kč více. ;-) Ale jinak spokojenost.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pidluna 15. 4. 2018 11:04

Přidám zkušenost. Smlouva mi končí v květnu. Měl jsem neomezenku + 1.5 Gb za 524kč. Nechal jsem si vygenerovat čvop. a nabídka z retenčního zněla: neomezenka + 5Gb za 553 kč + 3000kč sleva na jakýkoliv telefon po dobu jednoho měsíce!Tak jsem to vzal.
pidluna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hruzic 20. 4. 2018 21:37

Tak to jenom dokazuje, že Gorillaz tarif od TM s Vodafonem docela zamával, protože mně před měsícem nechal VF po 13 letech úplně v klidu jít (viz můj příspevěk o několik stran dřív), přičemž jsem ještě při telefonátu s retenčním zdůrazňoval, že bych asi neměl problém si měsíčně něco málo měsíčně připlatit (do té doby flat s 4+1 GB dat za 494,- Kč), ale ani tohle nahození nezabralo. Teď to dávají za 550 úplně v pohodě a ještě k tomu přidávají slevu na telefon :/
Hruzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirikaplan 4. 5. 2018 08:43

Ahoj, resil jste nekdo retencni nabidku na tarif red+ pro rodinu? 4 neomezene cisla a silenych 10GB dat. Resim prechod k jinemu OP a kdybych vzal ten red a chtel ho treba za 3 mesice zrusit, zajimalo by me, jakou nabidku dostanu.
jirikaplan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 4. 5. 2018 11:19

Ja, slevit nechteji, ale vzal jsem ten vyssi 20gb sdilenych, je za 2000kc, protoze jsem dostal pevnej internet domu, a internet bez dratu k tomu, sleva na telefon 7000. Z me zkusenosti slevit nechteji, spis k tomu neco nabidnou, ale zase muzete natrefit na nekoho jineho.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 6. 5. 2018 21:53

Zdravím, rád bych se informoval, máte-li praktickou zkušenost s možnou retencí na předplacené karty Vodafone (stáří SIM přes 6 let, roční útrata cca 300Kč, aktuální tarif Speciální edice 2,50 volání a SMS 1,50). Možná představa by byla změna účtování z 60+1 na 1+1, a to z toho důvodu, že uživatel předplacenky má z 90% hovory do 30 sec. Díky.
anonyni

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 7. 5. 2018 01:45

Těžko u předplacené karty nabídnou v retenci nějaký tarif který fyzicky vůbec neexistuje a to u žádného operátora. Ani O2 s T-Mobile v retenci nenabízejí neexistující tarify ale vybrané historické kteté již nejsou aktuálně v nabídce. Navíc u Vodafone neexistoval u předplacené karty nikdy žádný tarif který by tarifoval 1+1. Pokud chceš tarifikaci 1+1 tak jedině přejít např. ke KAKTUSU od T- Mobile s tarifikací 1+1 kde máš také volaní za 2,50 Kč s SMS za 1,50 Kč s jako u tarifu Vodafone Speciální edice.
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod nepss 7. 5. 2018 06:42

Měl sem 2,5 roku předplacenou kartu Vodafone. Při vygenerování cvop a dotazu přes email zda-li mi mají co nabídnout, sem dostal nabídku: Neomezeně včetně sms + 2,5 GB dat za 480,-. No ale jestli utratíte 300 kč za rok tak vám tato informace asi nepomůže.
nepss
Junior

Odeslat příspěvekod jirikaplan 7. 5. 2018 07:06

mikemiky píše:Ja, slevit nechteji, ale vzal jsem ten vyssi 20gb sdilenych, je za 2000kc, protoze jsem dostal pevnej internet domu, a internet bez dratu k tomu, sleva na telefon 7000. Z me zkusenosti slevit nechteji, spis k tomu neco nabidnou, ale zase muzete natrefit na nekoho jineho.

Aha, dik za info. Nakonec jsem to pocital a vyjde me asi nejlip emtecko. Vyuziju hlavne neomezene volani ve VPNce.
jirikaplan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 7. 5. 2018 07:51

Zdenek.Moravia: Kaktus mám v záloze.
nepss: SIM používá příbuzný (senior). Vzhledem k délkám hovorů by bylo přínosnější účtování 1+1. Oběma díky za reakci.
anonyni

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 7. 5. 2018 09:32

při útratě 300Kč za rok na předplacence těžko udělají nějaku retenci... to hoď ke katusu, kup sim za kilo a dobij během prvního měsíce při happyhours(než se vyčerpá ta stovka na úvodním kreditu!) za 200, dostaneš bonus dalších 200 s platností na rok(od aktivace sim)..a jako bonus první měsíc i net, ten ale deaktivuj pro další měsíce..pak budeš mít 1+1 a za 300 celkem budeš mít kredit 500..po roce je potřeba dobít aspoň za 50 aby nepropadla platnost sim a druhý rok můžeš dočerpat "základní kredit".. takže cca 350 by při té spotřebě mohlo stačit na 20 roky komplet..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonyni 7. 5. 2018 20:38

Nabídka byla 130Kč neomezené SMS do VF + 50 minut, nulový užitek pro uživatele, přenesu ke Kaktusu na 1+1.
Naposledy upravil anonyni dne 8. 5. 2018 09:47, celkově upraveno 1
anonyni

Odeslat příspěvekod Ivan Kvasnica 12. 5. 2018 00:08

Končí mi tarif #jetovtobě (10 GB, neomezené volání a SMS, sdílená data na druhé SIM) za 499 Kč a chtěl jsem jej obnovit i jako nestudent. V praxi neomezené volání a SMS nevyužiju a dat by mi stačilo klidně 5 GB, nechtěl jsem jít ale s cenou výš.

Zavolal jsem *77 a chtěl přepojit na retenční oddělení s tím, že se mi ceníková nabídka nelíbí a zvažuji odchod k T-Mobilu (https://www.t-mobile.cz/extra-data do 15.5. 10 GB dat + 100 minut + 100 SMS za 499 Kč).

Paní z retenčního mi nejdříve nabídla:
- 5 GB, neomezené volání a SMS za 550 Kč bez sdílené SIM
- 2,5 GB, neomezené volání a SMS za 525 Kč se sdílenou SIM

Ani jedna nabídka se mi moc nelíbila. Na to se vytasili s další nabídkou: 10 GB, neomezené volání a SMS do VF + 50 minut ostatní sítě, bez sdílených dat - 500,25 Kč.
Všechny nabídky s úvazkem na 2 roky.

Nechal jsem si den na rozmyšlenou, trochu o nabídce uvažoval. Nakonec jsem ji ale odmítnul, protože nechci řešit, do jaké sítě volám a navíc posílám SMS i do ostatních sítí. K tomu bych přišel o sdílená data a navíc úvazek, takže T-Mobile mi nabízí lepší služby za stejné peníze a bez nedůstojného vyjednávání.

Proto jsem podal žádost o přenos. Vodafone mě po 10 letech svou nabídkou opravdu zklamal.
Ivan Kvasnica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charlie77 14. 5. 2018 10:21

Tak včera jsem zavolal na *77, můj tarif a chtěl mluvit s operátorem. Řekl jsem, že jsem dostal lepší nabídku od konkurence a že přemýšlím o odchodu, pokud by nabídku nedokázali srovnat. Aktuálně jsem měl končící flat + 1,5GB za 524,- a řekl jsem, že jsem dostal nabídku s 5GB za cca podobnou cenu. (Chtěl jsem ten flat + 5GB za 553,- jako tady dostalo dost lidí.)

- Nejdřív přišla nabídka za něco přes 700,- kde bych měl flat + 5GB + 60GB na noťas nebo tak něco (popravdě jsem tu nabídku moc neposlouchal, protože mě cena odradila)
- Řekl jsem, že nechci další internet, mám doma wifi a že nabídka byla kolem 550,-. Na to reakce - flat + 4GB za 553,-. No snažil jsem se dostat ještě ten 1GB navíc, s tím, že kamarád dostal úplně stejný tarif za 553,- ale s 5GB, ale operátorka říkala, že takový vůbec nemají a byla v tom celkem neústupná. Nakonec jsem tedy nabídku vzal, protože i ty 4GB mi budou stačit. Přijde mi to ale zvláštní, že někdo jiný dostane 5GB za stejnou cenu a mně nabídnou jen 4GB s tím, že nabídka s 5GB neexistuje.
Charlie77
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků