Nejlevnější ADSL/VDSL (pevný internet)

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tramin 1. 4. 2018 09:43

Mám dotaz ohledně modemu od T-Mobile Zyxel(ten levnější).
Pořídil jsem babičce v Ivančicích pevný internet(píšu v jiném vláknu),zhruby týden jel bez problémů.Potom,dle babičky,v noci svítila kontrolka internetu červeně.Přijel jsem k ní,modem restartoval,udělal tovární nastavení,znovu celé propojil.Od té doby kontrolky LAN a internet blikají zeleně(nesvítí trvale)a spojení je nestabilní.Netuším,čím to může být a jak mám dál postupovat.Sám tam musím z Brna pořád dojíždět a s touto službou nemám žádnou zkušenost.Dík za pomoc
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod polda 1. 4. 2018 11:11

Zkontrolovat přívodní kabel. Zavolat do tmobilu.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 1. 4. 2018 13:30

S kabelem nikdo nic nedělal,LAN porty vyzkoušeny všechny.A je nějaké číslo na ně s tímto konkrétním problémem?
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 9. 4. 2018 13:04

+4U již nenabízí pevný internet ADSL/VDSL
Z jejich webové prezentace zmizela informace o pevném internetu a dále jsem tuto skutečnost ověřil na infolince :-( (v ceníku tarif zůstal, ale není dále nabízen)
Lexx
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 3. 5. 2018 14:17

První zkušenosti s 365internet
Mám dva dny zřízený internet od tohoto poskytovatele. Nejprve byl menší problém s přenosem od O2, ale chyba byla nejspíš na straně O2.
365internet ochotně reagoval i během víkendu (nelze se sice dovolat na infolinku, ale mají tam technika na dohledu a ten situaci řešil o víkendu). Během toho jsem se dozvěděl, že mají s Cetinem smluvenou technickou podporu i na nepracovní dny - připojení proběhlo ve svátek 1. 5.
Při platbě na celý rok dopředu rovnou dostanete slevu 10 % (nikoliv až po roce). Fakturuje se po zapojení až od 1. nebo 15. dne v měsíci, takže když se dobře trefíte, dostanete i pár dnů internetu zadarmo.
Rychlost jsem měřil jenom jednou: 46/4,6 (s tarifem 50/5 Mbps).
Podle mě naprosto v pořádku :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 29. 5. 2018 10:43

tramin: Mám od T-mobile z roku 2015 starší modem ZyXEL VMG1312-B30B a také jsem s ním měl poslední dobou problém se stabilitou a vypadáváním internetu. Vyřešil jsem to novým FW z 20.1.2017, který jsem nainstaloval ze stránek http://www.techzona.cz, konkrétně zde:

https://www.o2.cz/osobni/techzona-modem ... b=download
TrustNo1
Junior

Předchozí stránka