Co po LG G4?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 1. 5. 2018 10:46

Jsem (byl jsem) spokojeným uživatelem G4 - ano, odešla základní deska (bootloop). Zkusím to ještě nechat opravit, ale šance jsou malé, že to bude fungovat dlouhodobě. Dívám se tedy pomalu po náhradě. G4 mně plně vyhovovala. Požadavky - infraport, bezdrátové nabíjení (pokud by nebylo bezdr. nabíjení, tak by mělo být USB-C), notifikační diodu nebo něco v tom stylu, pokud bude nějaká odolnost (např. proti vodě), bude to jen plus, ale není to nutnost. Samozřejmě co nejlepší výdrž na baterku, co nejlepší příjem signálu, co nejlepší rychlost telefonu. A 3,5 jack je také plus. Je na trhu telefon, co tohle splňuje? :-D
Líbí se mi třeba i V30, ale myslím, že nemá infraport a po zkušenosti s přístupem LG...
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 5. 2018 12:17

LG V30 nemá infraport no..
Tak si počkej na LG G7 :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 5. 2018 12:18

a maximální cena za smartphone?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 1. 5. 2018 12:51

Bez ohledu na cenu. Samozřejmě nižší cena vždy potěší, ale teď mi jde vyloženě o splnění parametrů.
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 5. 2018 13:27

Huawei P20 Pro
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 5. 2018 13:37

Po LG G4 byla G5 pak G6 ....

-- 1. 5. 2018 14:38 --

Nick Cave píše:Huawei P20 Pro

Splňuje ? :
co nejlepší příjem signálu
nejlepší rychlost telefonu

Odvážné tvrzení že Huawei má tohle nejlepší mezi telefony ....
anonymni

Odeslat příspěvekod neis 1. 5. 2018 13:53

handyouch:
Signál mají naprosto špičkový. Nemám přimou zkušenost s P20PRO , ale jeho předchůdce Mate 10 pro má suvereně nejlepší mobilní i wifi signál co jsem kdy viděl a P20pro je na tom údajně úplně stejně.. A rychlost je taky perfetkní ( samozřejmě pokud nepočítáš hry, tam je odladěnější snapdragon).
neis
Junior

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 2. 5. 2018 16:36

G7 infraport mít asi taky nebude, co jsem se díval na předběžné specifikace. Ten Huawei...No jedna z možností. G5 se mně nelíbí ta oddělující brada, G6 lepší, ale není to úplně ono a po komunikaci s LG a jejich neřešením problému značku asi opustím. Další tipy? :)
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 18. 5. 2018 17:23

Nakonec se výběr asi zúžil na Honor 10 a Honor 10 View. Máte s nimi někdo aspoň nějaké zkušenosti?
Black Sabbath
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků