Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 5. 2018 12:16

Myslíš pofupovou rychlost? Mě FB Lite a Messenger funguje, jen fotky se načítají o něco málo pomaleji
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 1. 5. 2018 12:38

Nevím jestli to nazvat poFUPovou rychlostí, ale Kaktus má v datových balíčcích přeci dva FUPy, jeden pro standardní data a druhý pro sociální sítě (např. 2500 MB + 1250 MB) a zajímalo by mě, jestli když vyčerpán ta standardní data, tak jestli FB a Messenger mají ještě fungovat.
Díval jsem se do ceníku, ale tam je uveden jen případ, že dojdou data na sociální sítě a pak že dochází k čerpání běžných dat, ale opačný případ tam nikde není.
Podařilo se mi vyčerpat běžná data, ale myslel jsem, že když mám ještě přes 5,5 GB dat pro kaktusítě, tak Facebooku a Messenger budou ještě fungovat, ale opak je pravdou.
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 5. 2018 12:48

Jj takhle jsi to myslel, mám dojem, že ta data na sociální sítě po vyčerpání běžných dat opravdu nefungují..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 11. 5. 2018 07:42

50% sleva na pořízení nové SIM s kreditem 100Kč za 50Kč do 30/6/18. Budu k nim přenášet číslo od VF.
https://www.mujkaktus.cz/kosik
anonyni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 08:22

Vyjde nastejno, jako když byla akce Kaktusu 1+1 sim zdarma za 100kč
Otázkou je, kolik jich půjde na jednu adresu objednat :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod termistor 11. 5. 2018 11:35

a dotaz - aktivuju kartu, ty data 500+250MB platí 30 dní nebo dokud je nespotřebuju ?
do kdy musím tu kartu aktivovat ? Můžu třeba až za půl roku ?
termistor
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 11:40

data platí 30dní, ale pokud si dobiješ a zapneš samoobnovovací balíček, tak samozřejmě déle
Ty simky 1+1, co měli v akci, mají expiraci až do 12/2020 takže tady to bude podobné
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 11. 5. 2018 17:10

Nick Cave píše:Vyjde nastejno, jako když byla akce Kaktusu 1+1 sim zdarma za 100kč
Otázkou je, kolik jich půjde na jednu adresu objednat :)

6 mi jich to tedˇ vzalo bez problémů (včetně zaplacení těch 300 Kč online kartou)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirage7 13. 5. 2018 06:36

pm81 píše:50% sleva na pořízení nové SIM s kreditem 100Kč za 50Kč do 30/6/18. Budu k nim přenášet číslo od VF.
https://www.mujkaktus.cz/kosik


Kredit na teto limitovane karte je bonusovy, nebo plnohodnotny (tj. muzu pouzit na Premium SMS)?
mirage7
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 5. 2018 07:41

bonusový, takže premium sms nefungujou

jinak řečeno je to za 50 Kč 2*30 dnů po 500 mb + 250 mb na sociální sítě (nebo v prvních 30 dnech 1 giga + 250 mb na sociální sítě) ... vzhledem k tomu, že platnost karet je dlouhá, možnost aktivovat libovolně a všechny data klidně využít v cizině, tak mi to přijde jako dobrá nabídka (samozřejmě za předpokladu kartu využít, vyhodit a vzít jinou, tady na té edici není trojnásobek kreditu v happy day) ... nebo víte o lepší nabídce na nepravidelné využití a cca ten objem giga na měsíc?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 13. 5. 2018 09:42

Ještě bych to upravil, že je to na kdykoliv 1GB+500MB a to i v prvním měsíci balíček lze koupit opakovaně což je lepší jak dokup hned dvakrát, jednak se dostane opět bonus na soc.sítě 250MB což v dokupu není a jednak se tím data zapnou zase na dalších 30dní, kdežto dokupem se platnost balíčku neprodlouží. Příklad 20. den se vyčerpají data, když se provede pouze dokup dat, platí vše jen do 30. dne od AKTIVACE balíčku a pak se musí buď koupit další balíček nebo data propadnou, kdežto aktivací balíčku znovu se data obnoví na 30dní, jediná nevýhoda, že při tomto postupu se přijde o zbylá data na soc. sítě, ale s ohledem na to že se dostane nová plná porce je to výhodný
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2018 14:06

Dnes HD od 17 do 20h :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 17. 5. 2018 22:42

Neobjednal jste si někdo prosím tu kartu v současné akci za 50 Kč za kus, že byste tady napsali, jaká je na ní uvedena přesná expirace?
Na fb podpoře mi to nebyli schopni přesně napsat. Díky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 5. 2018 00:38

Mám 6 simkaret za 50kč z té současné akce a na všech je uvedena expirace 17.4. 2021
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 18. 5. 2018 19:58

Já taky asi ta samá expirace (nemám je ted u sebe). Rok 2021 tam byl určitě, přišly mi ve středu.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků