Synchronizace kontaktů - outlook

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jyryczek 26. 4. 2018 18:48

Dobrý večer, mám menší problém. Přecházím z telefonu s mobilními Win8 na Android a nevím jak nakopírovat kontakty. Když otevřu v novém telefonu kontaky přes outlook.com tak je vidím, ale nevím jak je nakopírovat. Někde jsem našel radu nastavit si v telefonu účet MS, ale to nevím jak.
jyryczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 26. 4. 2018 23:14

Nevím jaký telefon máš a s jakým androidem. V nastavení najdi Účty a tam si přidej Windowsmail/Outlook.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jyryczek 27. 4. 2018 06:29

Mám Xiaomi Redmi 5 Plus s Androidem 7.0. Ale v nastavení žádné Účty najít nemůžu. Teda krom Xiaomi účtu.
jyryczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krc1 27. 4. 2018 07:50

Pod účtem xiaomi je položka synchronizace - otevřít, jsou tam ostatní účty a dole je + přidat účet.
krc1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jyryczek 27. 4. 2018 08:23

Tak super, teď užjsem se zorientoval - ale další problém. Zadám do účtu Microsoftu přihlašovací e-mail. Pak heslo. Pak se to zeptá jestli povolit přístup k aplikacím. Dám Ano. Objeví se Ověřování přes Outlook. Znovu to chce zadat heslo. Zadám. Přihlásit. Vypíše - Konfigurace serveru se aktualizovala. A znovu zadat heslo. A zase Ověřování přes Outlook. A pořád dokola :/.

Heslo je určitě správně, protože jsem zkoušel schválně zadat špatný e-mail a heslo a vypíše to hned, že je to špatně. Tady to vezme, ale pořád to chodí dokola mezi ověřováním a zadáváním hesla.
jyryczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 27. 4. 2018 22:10

Já teda mám u Microsoftu taky účet, ale mám ho zadaný jen v Outlooku v aplikaci jako jeden z emailů. Nemám ho běžně přidaný jako další účet. :-)
Outlook
https://play.google.com/store/apps/deta ... ce.outlook
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků