SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Naecken 18. 4. 2018 08:26

Neblázni, AMOLED displeje se přece od vydání Samsungu S3 nevypalují ;-)
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 4. 2018 08:31

:D zeptej se spalovače, jak vypadá po nějakém čase Amoled po častém používání navigace s vysokým jasem displeje ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 18. 4. 2018 08:37

Ale jo, amoled displaye se vypalují. Jen kolem toho bylo až moc hunbuku, který úplně neodpovídal realitě.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 4. 2018 19:53

Nick Cave píše:v tom případě S9+ :)

No kromě dual foťáku a o něco silnější baterie je to oproti S9 "jen větší pádlo" což zrovna nemusím, ruka mi každý rok o cenťák neroste.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 19. 4. 2018 08:04

Neroste? Zašel bych s tím k doktorovi :-P
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 19. 4. 2018 13:34

Taky bych vzal kdybych uvažoval o Samsungu S9+. Jinak já už jsem vyléčený z AMOLED a jeho klonů a nikdy už bych telefon s tímto tipem diplejem nekupoval. Minimálně určitě né manželce. Každou chvíli tam hraje CandyCrush a má tam vypálenou skoro celou hru. :D Takže 100% i ta S9+ by dopadla stejně. Takže já raději IPS. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 4. 2018 20:13

Krávoviny jako je AMOLED/IPS sem nikdy neřešil a řešit nehodlám, v záruce to vymění, po záruce beztak telefon letí do šuplíku.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 4. 2018 15:26

stm01: Souhlas, take pokud mohu, tak se Amoledu vyhnu, bohuzel, ne vzdy to jde.. :-(
Nemam cas zracet cas nejakou reklamaci, takze to, ze to v zaruce vymeni, je jaksi k nicemu..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 4. 2018 16:48

Zatím se mi žádný Amoled nevypálil, jen LCD panely.
Když chci stylus, tak je výběr hodně omezený, měl jsem Note 2, 4 a teď mám 8.
Spíš se bojím, že zase chcípne deska, u Note 4 chcípla jednou v zaruce a podruhé už po.
Neštěstí to není můj telefon, ale firmy.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stm01 21. 4. 2018 17:02

Je jasný , že když máš speciální požadavek jako je stylus tak potom není moc na výběr.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 4. 2018 17:34

myšpulín píše:Zatím se mi žádný Amoled nevypálil, jen LCD panely.


Vypálí se každý Amoled, jen to třeba někdo nevidí nebo nevnímá. Je jedno jestli Samsung anebo jiná značka.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 4. 2018 18:49

Mr.Bombastic píše:to seter: Ako velmi zavislacis RR3? ... ja som aktualne lvl 109, v garazi mam 90 aut, teraz som si vo flashbacku vyjazdil FXX-K... Len ma trochu seru tym mnozstvom zbytocnych aut (napr aktualny Ferrari update) a bonusovych serii. Radsej by mohli pridat nove trate. :oboze

Nó, čoveče.. Furt jezdím jak debil. Level 289, v garáži zatím 207 aut O:-) Tratě by mohli dat. Na auto čekám eště, na moje oblíbené. Mercedes CLK-GTR.
Tady tá ludra, co jsem vyjezdil dnes, 812 Ferrari, to je něco. To klůže jak..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 4. 2018 21:53

Šak si mě přidaj na tu hru, přes ten g+. Kdyžtak písni SZ. Možem sůpeřit. Jak jsi na tom v time trialu týdenním? Já pravidelně pouze C. Jen 50 helem týdně :(
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 10. 6. 2018 18:46

Tak jak Jarmilové?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 11. 6. 2018 06:08

Nic, furt stejný.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků