Xiaomi Redmi 4X - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stm01 24. 3. 2018 14:46

Tak za prvé, ten křáp sám nestahuje aktualizace pokud mu to nedovolíš a ty jsi mu to dovolil. Za druhé ,ten problém po aktualizaci tady je, dohledatelné na netu. Základní pravidlo je nemít zapnuté automatické aktualizace. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 3. 2018 15:24

Zakladni pravidlo je mit povoleny usb ladeni a vedet co jde resit pomoci nej.Usetri si clovek cestu do servisu a za 20 minut ma vyreseno.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lebka75 2. 4. 2018 13:45

tak dnes mi začalo zlobit nabíjení, za pár hodin se mobil nabil na 34 %. Po pár restartech a továrním nastavení chvíli nabíjí, když je vypnutý, po zapnutí procenta ubývají. Také při připojení k PC není vůbec vidět a připojení přes USB hlásí, že není k dispozici ( ladění přes USB mám zapnuté ) . Teď se mi nabíjení zastavilo na 29 % čas do konce ukazuje 5 hodin a 3 minuty, ale tento stav už trvá skoro půl hodiny
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 4. 2018 13:52

Jinou nabíječku, pak reklamace
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lebka75 2. 4. 2018 14:19

nabíječek jsem zkusil několik , jinde nabíjí v pohodě. Ovšem nabíječka neřeší další problém - připojení mobilu k PC
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 4. 2018 14:36

Chyba v kabelu?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 4. 2018 14:48

Reklamace smartfónu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lebka75 2. 4. 2018 15:39

zítra ho vezu na reklamaci, je tam toho víc - nenabíjí, nezobrazí se v pc, přes den se vypíná wifi, čtečka funguje tak týden pak se musí znovu nastavit otisky jinak je hrozná odezva ...

jinak k nabíjení :
v 16:36 - 30% , zbývající čas do plného nabití 4 hodiny 59 minut
v 17:20 - 31% , zbývající čas do plného nabití 4 hodiny 54 minut

takže asi není nabíjení úplně v pořádku ....
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jara53 12. 4. 2018 18:53

zdravím, po automatické aktualizaci na android 7.1. a na MIUI 9 mě přestal Ok Google mluvit (před aktualizací mluvil krásně česky), fuguje dobře, vyhledává, zapíná, přepíná bez potíží i na hlasová pokyn v jiné aplikaci, ale bez zvuku, nevíte někdo kde a by se mělo zapnout a nastavit? Díky Jara
Jara53
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jara53 15. 4. 2018 18:32

zdravím, po automatické aktualizaci na android 7.1. a na MIUI 9 mě přestal Ok Google mluvit (před aktualizací mluvil krásně česky), fuguje dobře, vyhledává, zapíná, přepíná bez potíží i na hlasová pokyn v jiné aplikaci, ale bez zvuku, nevíte někdo kde a by se mělo zapnout a nastavit? Díky Jara

omlouvám se za zdvojení dotazu, ale špatně jsem asi vkládání dotazu pochopil.
Jara53
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jara53 15. 4. 2018 18:46

Zdravím, potřebuji poradit, měl jsem dosud obyčejný mobil Nokia bez OS kde jsem často využíval profily k nastavení profilů např. k nastavení hlasitosti, zvuku a druhu vyzvánění, jako dočasný, jen na určitou dobu. Po uplynutí této doby se to automaticky přeplo zpět do předchozího profilu. Využíval jsem to často, když jsem, např venku, u doktora a pod. podle toho jestli potřebuji aby zvonil potichu, případně vůbec nezvonil, nebo naopak aby zvonil a vybroval hodně nahlas. Dá se to na Xiaomi někde nastavit? Nebo se musí stáhnout nějaká spec. aplikace? Mohli by jsem mě jako začátečníku na "chytrém" mobilu, někdo poradit.
Díky Jara
Jara53
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 15. 4. 2018 20:55

Znám jen zapnout vypnout, něco jako časově nastavitelnou jsem nezaregistroval.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 4. 2018 16:17

Android to umi mnohem podrobneji, umi podle casu, umistneni, tedy polohy, podle toho jestli bezi konkr. app nebo nebezi,urovne osvetleni atd atd.Ultimatni zalezitost je tasker, ten ale predpoklada ze jsi trochu zdatnejsi.Takze hledej jeho alternativy na google play.Bude jich nejmin 100.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nighthawk 16. 4. 2018 17:19

já používám timerific
https://play.google.com/store/apps/deta ... timeriffic
mnohem podrobnější plánovač, avšak placený je locale
https://play.google.com/store/apps/deta ... cale&hl=cs
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 4. 2018 13:41

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků